Dzisiaj jest środa 23 stycznia 2019, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21409) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-5 / -7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nerwy do samego końca. KKF Automobile Torino wicel ... (8)KOD o nazwaniu jednej z ulic w Koninie imieniem P. ... (127)

Bibianna. Mistrzostwa w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną już w sobotę

Dodano: 13.07.2018 17:38
Źródło: LM.pl

Już jutro trzynaście najgorszych drużyn z całej Polski przyjedzie do Bibianny (gm. Malanów), by udawać grę w piłkę nożną. Początek rywalizacji o godz. 10.00.

To już druga edycja Mistrzostw Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną. Trzynaście najgorzej grających, ale najlepiej bawiących się zespołów z całej Polski przyjdzie do Bibianny, by znów udowodnić, że niestrzelanie goli również może być sztuką. W tym takie sławy B- i C-klasowych boisk, jak Kartofliska.pl, LZS Chrząstwa, czy nasi lokalni reprezentanci - Retro Bibianna i PKS Orzeł Dziadowice-Folwark.

Zmagania zespołów piłkarskich to jednak nie wszystko, co czeka kibiców, którzy odwiedzą 14 lipca Bibiannę. O godz. 10.00, równo z rozpoczęciem turnieju, startuje również strefa retro. W świetlicy, dzięki Fundacji Dawne Komputery i Gry, zagrać będzie można w dawne piłkarskie gry na konsolach Amiga. O godz. 14.00 wystartuje mini-turniej kartofliskowych WAGs, czyli żon i dziewczyn piłkarzy, nie zabraknie również emocji związanych z mistrzostwami świata w Rosji. Turniej zwieńczy zabawa taneczna.

Ponadto chętni będą mogli kupić klubowe pamiątki uczestników imprezy oraz nabyć koszulki i wlepki stworzone z okazji mistrzostw. Wstęp na turniej jest bezpłatny.  • Bibianna. Mistrzostwa w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną już w sobotę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Nasza Reprezentacja Narodowa tez bedzie ? :)
Dodano: 16.07.2018 17:03    Przez: ~Pjoter

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.