Dzisiaj jest poniedziałek 20 sierpnia 2018, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22135) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Przepełniony bus. Kilka osób jechało w b ... (20)Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na a ... (9)

KKSZ na II miejscu w klasyfikacji powiatów do 80 tyś. mieszkańców

Dodano: 18.07.2018 10:56

W miniony wtorek, 17 lipca 2018, w Warszawie odbyło się spotkanie Ministra Sportu i Turystyki z przedstawicielami klubów sportowych.

Tematem spotkania było podsumowanie wyników współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego w roku 2017. Koniński Klub Szermierczy zdobył II miejsce w klasyfikacji klubów z powiatów do 80 tyś. mieszkańców. Statuetkę i gratulacje odebrali: Tadeusz Tylak – Prezes klubu oraz Tadeusz Piguła – trener koordynator.

Miasto Konin zdobyło III miejsce w klasyfikacji powiatów do 80 tyś. mieszkańców. W imieniu miasta statuetkę i list gratulacyjny odebrał Tadeusz Piguła.

  •  KKSZ na II miejscu w klasyfikacji powiatów do 80 tyś. mieszkańców
  •  KKSZ na II miejscu w klasyfikacji powiatów do 80 tyś. mieszkańców

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KKSZ,   Koniński Klub Szermierczy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Kolego na poczatek nalezaloby spytac ile klubow w polsce trenuje szermierke,nastepnie spytac ile jest powiatow do 80tys. w ktorym sa kluby ktore trenuja szermierke?dziwnie jakos nie podano...Wiec jak zalozysz klub carlingu to pewnie bedziesz mial pierwsze miejsce w gminach,powiatach i miastach,pytanie tylko ile w tym miejscu twojej zaslugi a ile tego ze to sporty "Niszowe"
Dodano: 18.07.2018 20:39    Przez: ~Olo

KOMENTARZE

Brawo !!! Najlepszy klub w Koninie !!! Osiąga największe sukcesy, promuje nasze piękne miasto. W klubie tylko sami trenerzy z powołaniem !!
Dodano: 18.07.2018 12:58    Przez: ~szermi
Super na szermierke przychodzi po kilka tysiecy ludzi,a na KSG tylko max kilkaset w tym brzydkim miescie !
Dodano: 18.07.2018 21:23    Przez: ~Q
Ten komentarz to napisał sam Tadziu. Poleciał zaraz do Józefa. Żenada.
Dodano: 20.07.2018 05:32    Przez: ~Szermierz
tyle kasy z miasta nieporównywalnie w skali innych klubów i tylko 2 lub 3 miejsce?
Dodano: 18.07.2018 14:21    Przez: ~egn
Kolego na poczatek nalezaloby spytac ile klubow w polsce trenuje szermierke,nastepnie spytac ile jest powiatow do 80tys. w ktorym sa kluby ktore trenuja szermierke?dziwnie jakos nie podano...Wiec jak zalozysz klub carlingu to pewnie bedziesz mial pierwsze miejsce w gminach,powiatach i miastach,pytanie tylko ile w tym miejscu twojej zaslugi a ile tego ze to sporty "Niszowe"
Dodano: 18.07.2018 20:39    Przez: ~Olo
To chodziło o wszystkie kluby sportowe, nie tylko szermiercze, w powiecie do 80 tysięcy mieszkańców.
Dodano: 21.07.2018 20:26    Przez: ~Obserwator
Komunistyczna propaganda. Idą wybory.
Dodano: 18.07.2018 20:06    Przez: ~Sld
Niszowa dyscyplina, bez znaczenia, kto się tym interesuje, niech się finansują sami !
Dodano: 18.07.2018 21:59    Przez: ~dyscyplina
Jak już to konin na prawach powiatu powiat ma ponad 100000 tys mieszkańców
Dodano: 19.07.2018 07:10    Przez: ~Roman
Tylko tyle ? Liczy powiat
Dodano: 19.07.2018 10:11    Przez: ~L
A sport ligowy i frekwencja dno ! Pod tym wzgledzie z miast do 80 tys najgorzej w polsce to samo obiekty jak stadion jakie miasto do 80 tys ma takie ruine ! Dobrze,ze nie ma takiej kategori to bylby wstyd dla miasta !
Dodano: 19.07.2018 16:49    Przez: ~E
Medyk,puste ruiny,KSG srednio 200 na mecz,Futsal 100 na mecz ot koninski sport !
Dodano: 19.07.2018 17:07    Przez: ~E
Błąd na błędzie. W tytule i treści. Komentujący nie popełniają takich błędów jak ten co pisał tę treść. Tyś, tyś i tyś a czytający tys. Kto jest lepszy z j. polskiego?
Dodano: 20.07.2018 07:37    Przez: ~kibic
A gdzie w słowie tysięcy jest literka "ś" którą można użyć pisząc skrót
Dodano: 20.07.2018 15:54    Przez: ~Olo
o matko, jakie głupie te komentarze, znam tych ludzi i naprawdę CHWAŁA im za to, że poświęcają tyle czasu dla dzieciaków ... tak trzymać !!!Chociaż swoją drogą to osiągają większe sukcesy i promują naszą piękną wioskę w świecie i Pan Ministr mógł ich wyróżnić za ciekawsze dokonania, a nie tworzyć dziwne rankingi, ale pewnie mu się nie chciało :)
Dodano: 20.07.2018 20:45    Przez: ~rodzic