LM.plSportSześć bramek w sparingu. Olimpia pokonała Wartę Eremita

Sześć bramek w sparingu. Olimpia pokonała Wartę Eremita

Pierwszy mecz kontrolny podczas letniego okresu przygotowawczego wygrali zawodnicy kolskiej Olimpii. W sobotę drużyna Tomasza Mikusika zmierzyła się z Wartą Eremita Dobrów.

14 lipca kolanie zanotowali remis 4:4 z Kujawianką Izbica Kujawska, a w miniony weekend zagrali z zespołem konińskiej klasy okręgowej - Wartą Eremita Dobrów. Tym razem kolanie byli już znacznie lepsi i pokonali rywali wysoko 5:1. Dwukrotnie na listę strzelców w sobotnim meczu wpisał się siedemnastoletni Adam Kozajda. Dwie bramki dołożyli ponadto zawodnicy testowani, a jedną - Dawid Nowak.

- Wynik w dzisiejszym meczu był sprawą drugorzędną. Zagraliśmy dwie połowy po 45 minut. Cel jaki mieliśmy do zrealizowania w tym spotkaniu to przećwiczenie kilku wariantów taktycznych i w defensywie, jak i w ofensywie, np. gra trzema obrońcami. Mamy jeszcze spore braki, mam kilka uwag na które musimy zwrócić uwagę - powiedział oficjalnej stronie Olimpii Koło po zakończonym sparingu trener Tomasz Mikusik.

Kolejny mecz kontrolny przed Olimpią Koło już w najbliższą środę. Drużyna Tomasza Mikusika zmierzy się w nim z wicemistrzem konińskiej klasy okręgowej - Polonusem Kazimierz Biskupi.

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Wiktor Małecki, Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, zawodnik testowany, Michał Rutkowski, zawodnik testowany, Bartosz Fret, Szymon Bartosik, Paweł Powietrzyński, Kacper Kubicki.

Ponadto zagrali: Konrad Cieślak, Sebastian Kazimierski, Ksawery Szymczak, Maksymilian Szymczak, Paweł Pusty, Jakub Jaroński, Dawid Nowak, Klaudiusz Szurgot, zawodnik testowany, Kamil Jaroszewski, Adam Kozajda, Miłosz Powietrzyński, zawodnik testowany.

źródło: olimpiakolo.pl