Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19302) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

Górnik wydał oświadczenie ws. wyroku sądu i odszkodowania

Dodano: 26.07.2018 10:50
Źródło: LM.pl

Żadnych zmian pod względem liczby drużyn młodzieżowych oraz poziomu rozgrywek drużyny seniorów - to najważniejsza informacja wydanego w środę oświadczenia Górnika Konin.

Zarząd konińskiego klubu ustosunkował się do informacji o wyroku Sądu Apelacyjnego w Poznaniu, który podtrzymał decyzję sądu pierwszej instancji nakładającej na Górnika Konin obowiązek wypłaty 90 tys. zł odszkodowania policjantowi, który został ranny podczas zamieszek na meczu Górnika z Legią Chełmża w 2010 roku.

Najważniejszą informacją zawartą w oświadczeniu jest zapewnienie władz Górnika o tym, że wypłata odszkodowania nie wpłynie na sposób funkcjonowania klubu. - Informujemy, że nie będzie żadnych zmian pod względem ilości grup młodzieżowych oraz poziomu rozgrywek drużyny seniorów - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie klubu.

W dalszej części oświadczenia zarząd powtarza informacje przekazane już wczoraj przez prezesa Mateusza Michalskiego. Mowa w niej o tym, że Górnik Konin liczy na pomoc miasta w mediacjach z poszkodowanym oraz znajduje się tam zapowiedź wytoczenia spraw sądowych osobom i instytucjom odpowiedzialnym za zajście podczas meczu. 

- Czekamy na pisemne potwierdzenie wyroku wraz z jego uzasadnieniem celem podjęcia dalszych kroków w tej sprawie - kończą oświadczenie władze konińskiego klubu.

Całość oświadczenia można przeczytać TUTAJ.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zarząd niewpuszczac tej bandy na mecz niszczą klub i jego wizerunek
Dodano: 26.07.2018 12:20    Przez: ~Matek
Kibice po hvjv a plackow sie boja i chodza jak szczury
Dodano: 26.07.2018 12:35    Przez: ~Gosc
Przecież klub od lat akceptuje ta bandę kretynów. Sami piłkarze zawsze debilom dziękują za tzw. wsparcie. A ja od lat mówię: zamienić 100 debili na 500 normalnych ludzi z rodzinami. Nie wspierać, nie organizować wjazdów, wyrzucić z zarządu, ie wpuszczać na zebrania. Odciąć się rz na zawsze od tych kretynów ze slamsów.
Dodano: 26.07.2018 14:56    Przez: ~f[3f,f
Stowarzyszenie Koninskiego Górnika w sprawie K Robaka wydaliscie szybko oświadczenie a co teraz macie do powiedzenia? bo jak widzę u was na stronie cisza.
Dodano: 26.07.2018 23:17    Przez: ~Arek P
Panie Michalski wspolczuje Panu ale skads te pieniadze bedzie trzeba przesunac, komus je zabrac, mlodziezy? trenerom? seniorom? , bo po pomoc finansowa do miasta mam nadzieje sie Pan nie zwroci, to byloby zachowanie niegodne, z publicznych srodkow splacac przestepcze zachowania
Dodano: 26.07.2018 13:23    Przez: ~ooo

KOMENTARZE

Panie Olejnik moze wysle pan ktoregos z redaktorow i opisze sytuacje. w SPARCIE KONIN!!! Po dziwnych decyzjach Prezesa z klubu ucieka narybek pilkarski.Ponadto jest tam wiele innych ciekawych systuacj. Dobre dla LM.
Dodano: 26.07.2018 11:40    Przez: ~Rowerek
Sport w Koninie idzie mu upadkowi,tutaj brak duzych sponsorow jak w innych miastach wielkosci naszego.Konin to taki grajdolek bez perspektyw,jak tu moze byc dobrze,jak bezrobocie jest najwieksze w Wielkopolsce,mlodzi uciekają gdzie pieprz rosnie .Ten region jest na liscie najbardziej zagrozonych w polsce,a co bedzie jak kopalni nie bedzie,sami sobie odpowiedzieć na to pytanie,nie wspominając o obiektach sportowych !
Dodano: 26.07.2018 13:28    Przez: ~Men
Może byś powiedział konkretnie o co Ci chodzi ????
Dodano: 26.07.2018 19:50    Przez: ~wtf?
Zmiencie nazwe.na.SENSACJE PL!
Dodano: 26.07.2018 12:00    Przez: ~Maniek
Jak na taki klubik to sensacja,bo to duza suma ! Co innego gdyby to bylby klub z ekstraklasy z budżetem 10 mln,to sensacji by nie bylo !
Dodano: 26.07.2018 14:03    Przez: ~tata
A może ktoś pomyśli o zmianie bardzo słabego grona trenerskiego w Sparcie
Dodano: 26.07.2018 12:00    Przez: ~kibic
Zarząd niewpuszczac tej bandy na mecz niszczą klub i jego wizerunek
Dodano: 26.07.2018 12:20    Przez: ~Matek
Dokladnie tak jak mowisz. Stado narkomanow dilerow i alkoholikow oto kibice Kurnika Konin!!! a i dziwki na meczach. zarabisci kibice prawda
Dodano: 04.08.2018 09:44    Przez: ~..Gal
Kibice po hvjv a plackow sie boja i chodza jak szczury
Dodano: 26.07.2018 12:35    Przez: ~Gosc
Co to są placki?
Dodano: 26.07.2018 19:49    Przez: ~XxX
Nie jadles nigdy plackow?
Dodano: 26.07.2018 20:22    Przez: ~Gosc
Panie Michalski wspolczuje Panu ale skads te pieniadze bedzie trzeba przesunac, komus je zabrac, mlodziezy? trenerom? seniorom? , bo po pomoc finansowa do miasta mam nadzieje sie Pan nie zwroci, to byloby zachowanie niegodne, z publicznych srodkow splacac przestepcze zachowania
Dodano: 26.07.2018 13:23    Przez: ~ooo
Jako ze sądzę że Pan Panie Michalski czyta te komentarze i czasem odpisuje to napisze Panu tak:Zrobił Pan kawał dobrej roboty utrzymał Pan Górnika czyli nasz klub w 3 lidze i to jest najważniejsze. Gdy przychodził Pan do klubu skarbiec świecił pustka prawda a jednak wszędzie Pan się udawał po pieniądze żeby postawić to na nogi.Najgorsze jest to ze teraz musi się Pan zmierzyć z sytuacją za którą Pan ani Pana zarząd nie odpowiada!!!! Jako normalny kibic a jest nas wielu tylko na mecze nie przychodzimy bo oglądać tych pseudo kibiców się nie chce choć na Lechu miło popatrzeć na oprawę stadionowa.Trzymamy kciuki za Pana zarząd i naszego Górnika.
Dodano: 26.07.2018 15:27    Przez: ~Ktoś coś o czyms
Popieram popieram!
Dodano: 26.07.2018 16:19    Przez: ~Popieram
Przecież klub od lat akceptuje ta bandę kretynów. Sami piłkarze zawsze debilom dziękują za tzw. wsparcie. A ja od lat mówię: zamienić 100 debili na 500 normalnych ludzi z rodzinami. Nie wspierać, nie organizować wjazdów, wyrzucić z zarządu, ie wpuszczać na zebrania. Odciąć się rz na zawsze od tych kretynów ze slamsów.
Dodano: 26.07.2018 14:56    Przez: ~f[3f,f
Klub nie organizuje wyjazdow w zarzadzie tez nie ma juz nikogo z kibicow czlowieku wiesz o czym piszesz czy zyjesz informacjami z dawnych lat??
Dodano: 26.07.2018 15:13    Przez: ~ksg
i tak sie moge założyć, że jakby nawet młyn nie przychodził na spotania, to i tak normlni ludzie by nie przyszli. O czym my wogole mówimy, w ostatnim sezonie były mecze na których albo młyna nie było wcale albo było w nim 30 osób. wiec nie mówcie odrazu ze to tak wielka liczba. a jakos normalni kibice jak to piszecie nie przychodza na mecze. nie mówiecie ze to kibice z młyna są roblemem, bo lechem sie podniecacie wszyscy cały czas a tam robią jeszcze wieksze zadyy, co dali przykład na meczu z legią. a nikt nikomu nie może zakazac wejscia na mecz, bo to nie jest wporządku
Dodano: 26.07.2018 15:34    Przez: ~sa
Tutaj nie chodzi o zorganizowana grupę co prowadzi doping a raczej o warunki w jakich ogląda się mecze w Koninie. Nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie na tą ruinę oglądać meczu by moknąć na deszczu lub siedzieć w upał na słońcu.
Dodano: 26.07.2018 16:17    Przez: ~Młyn nie jest problemem
Nie licząc kiboli,może lepiej powiedzieć chuliganów,normalnych zwykłych ludzi na meczach Gornika jest max 50,w ważniejszych meczach max 150,raz na sezon sie zdarza ze jest moze z 800 ludzi jak przyjedzie Torun,który jest już w 2 lidze,ale to razem bylo,tyle z kibicami Torunskimi.Ogolnie jest kiepsko,coraz mniej ludzi juz to interesuje,czasami wieksze zainteresowanie jest na Starcie
Dodano: 26.07.2018 16:20    Przez: ~tej
Hehe to mnie rozbawiłeś, tak tak na Górnika 50 a na Start 5 0000 :)))
Dodano: 26.07.2018 20:03    Przez: ~heehhe
Kto mówi,ze na Starcie jest 5 tys to nierealne bo poziom 2 ligowy,a także ta hala ledwo pomiesci 500 ludzi,ale wiele razy na Starcie jest w granicach 350 ludzi,a mecze Gornika wiele razy frekwencja nie przekracza 200 ludzi.Aluminium jak grało w owczesnej 2 lidze czasami zasiadlo 5 tys,ale to było 20 lat temu,obecnie Konin to dno i nie chodzi tylko o sport
Dodano: 26.07.2018 20:13    Przez: ~tej
Panie redaktorze czy inne sprawy cywilne też wasz portal nagłaśnia ? Nie ! Po co rozdrapywać stare rany ? Wszystkie strony na tym cierpią zarówno klub ,kibice jak i ranny policjant. Proszę o chwilę refleksji.
Dodano: 26.07.2018 19:01    Przez: ~Bezstronny
Popieram Pan redaktor zamiast zająć się sprawami czysto sportowymi to dodaje niepotrzebne rzeczy które nakręcaja region a potem wpisywane są różne że życie.
Dodano: 26.07.2018 19:54    Przez: ~On
Nie szukacie sensacji na siłę, bo działacie tylko na szkodę Klubu, takimi artykułami. Odciąć Was totalnie od życia Klubu bo robicie tymi tanimi sensacjami dużo złego.
Dodano: 26.07.2018 20:05    Przez: ~remek
Miasto zwiększy dotację dla klubu i zapłaci za wszystko Podatnik.
Dodano: 26.07.2018 20:16    Przez: ~Marek
to bylby wiekszy skandal niz sama bojka bo bili sie ludzie bez mozgow a tutaj z premedytacja obciaza podatnikow