Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21318) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO

11 / 8oC

Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Olimpia zainaugurowała nowy sezon. Porażka jedną bramką

Dodano: 5.08.2018 11:37

1:2 Olimpia Koło przegrała w pierwszej kolejce IV ligi sezonu 2018/2019. Aż do 72. minuty kolanie remisowali z gospodarzami 1:1.

W pierwszej połowie sobotniego spotkania kibice obejrzeli tylko jedną bramkę. W 40. minucie prowadzenie Pogoni dał Dawid Kuciński. Olimpia wyrównała bardzo szybko. Zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony meczu z rzutu wolnego na 1:1 trafił Paweł Powietrzyński.

Przez kolejne 25 minut utrzymywał się remis, w 72. minucie decydującego gola strzelił jednak Adam Majewski. Gospodarze ostatecznie zwyciężyli 2:1.

Był to pierwszy mecz kolan po powrocie do IV ligi. W spotkaniu wystąpiło trzech nowych piłkarzy Olimpii - Igor Witczak (wypożyczony z Górnika Konin), Maciej Graliński (wypożyczenie z Warty Eremity Dobrów) i Jakub Lament (wypożyczenie z Tura 1921 Turek). Oprócz nich do Olimpii trafili Szymon Izydorczyk (wypożyczenie z Tura 1921 Turek), Bartosz Kowalski (wypożyczenie z Górnika Konin) i Mariusz Sobczak (wypożyczony z Kasztelanii Brudzew).

Po pierwszej kolejce Olimpia Koło zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. Kolejny mecz w przyszłą sobotę. Drużyna Tomasza Mikusika zagra na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Koło 2:1 (40' Dawid Kuciński, 72' Adam Majewski - 57' Paweł Powietrzyński)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Piotr Rutkowski, Dawid Wiśniewski, Mikołaj Czajka, Miłosz Powietrzyński (74' Wiktor Małecki), Bartosz Fret, Michał Rutkowski, Szymon Bartosik (87' Sebastian Kazimierski), Igor Witczak (25' Maciej Graliński, 85' Adam Kozajda), Jakub Lament, Paweł Powietrzyński.

źródło: olimpiakolo.pl