Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21318) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Sokół Kleczew przegrał ostatni sparing. 1:2 z III-ligowcem

Dodano: 5.08.2018 19:00
Źródło: LM.pl

Tomasz Koziorowski strzelił jedyną bramkę dla Sokoła Kleczew w przegranym 1:2 meczu kontrolnym z Pelikanem Łowicz. Był to ostatni sparing kleczewian w letnim okresie przygotowawczym.

Zespół Łukasza Cichosa mierzył się z drużyną grającą w III lidze, ale w grupie pierwszej - Pelikanem Łowicz. W piętnastej minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, do siatki Dawida Kołodziejczaka trafił Damian Szczepański. Sokół wyrównał w 32. minucie - zagranie Norberta Grzelaka wykorzystał Tomasz Koziorowski. Ostatnie słowo należało jednak do Pelikana - w drugiej połowie Huberta Świtalskiego bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał Michał Adamczyk.

Był to ostatni mecz kontrolny Sokoła Kleczew w letnim okresie przygotowawczym. Już w przyszłą sobotę kleczewianie zainaugurują rozgrywki ligowe, mierząc się na wyjeździe z KP Starogard Gdański.

Pelikan Łowicz - Sokół Kleczew 2:1 (15' Damian Szczepański, 60' Michał Adamczyk - 32' Tomasz Koziorowski)

Sokół Kleczew: Dawid Kołodziejczak (46' Hubert Świtalski) - Michał Kozajda (60' Kuba Młynarski), Mikołaj Pingot, Mateusz Majewski (46' Sebastian Śmiałek), Michał Wolinowski, Tomasz Kowalczuk (60' Marcel Koziorowski), Arkadiusz Widelski, Tomasz Koziorowski (46' Wiktor Kacprzak), Jakub Groszkowski (46' Jakub Dębowski), Norbert Grzelak (60' Olczyk), Jakub Antosik (46' Jan Paczyński).

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

KSG jest wszystkim znany jako niezrównoważony gościu i tyle . Szkoda na niego słów. Mam pytanie do zarządu sokoła gdzie jest człowiek odpowiedzialny za klubową stronę , dwa dni po meczu i nie ma wzmianki -żenada
Dodano: 5.08.2018 21:09    Przez: ~xy
Jakie baty ????? To tylko sparing !!!! Przegrana 1 bramka ! Nic sie nie stalo !!! Brawo Sokol !
Dodano: 5.08.2018 22:39    Przez: ~ccc

KOMENTARZE

2 liga dla Kleczew
Dodano: 05.08.2018 19:15    Przez: ~Tylko Sokół
baty z łowiczem no no chyba 4 liga
Dodano: 05.08.2018 20:33    Przez: ~KSG
Patrz co tam w twoim kurniki na zadupiu wielkopolski
Dodano: 07.08.2018 18:59    Przez: ~Do ksg
Może w tym składzie powalczymy o środek tabeli i bezpieczne utrzymanie. Raczej na więcej nie ma co liczyć . Ale jest OK!!
Dodano: 05.08.2018 19:37    Przez: ~xyz
Artykuły ci się pomylily xyz. hehehe
Dodano: 05.08.2018 22:04    Przez: ~hehehe
Jakie baty ????? To tylko sparing !!!! Przegrana 1 bramka ! Nic sie nie stalo !!! Brawo Sokol !
Dodano: 05.08.2018 22:39    Przez: ~ccc
a gdzie jest pan Patrzykąt
Dodano: 05.08.2018 19:48    Przez: ~ciekawy
Akurat strzelił ostatnio zwycięską bramkę dla Błękitnych Stargard w 2 lidze... Wujek google nie gryzie :)
Dodano: 07.08.2018 09:26    Przez: ~qqq
debilu tylko się pytam,a ty pokazujesz czerwony palec
Dodano: 05.08.2018 20:06    Przez: ~ciekawy
A gdzie Badi?
Dodano: 05.08.2018 21:02    Przez: ~Ja
W helenowie
Dodano: 05.08.2018 21:05    Przez: ~On
w Goluchowie !!!!
Dodano: 05.08.2018 22:37    Przez: ~!!!!
Już pisałem że miał iść do Konina, ale kiedy mu powiedzieli że do kurnika zrezygnował
Dodano: 07.08.2018 19:01    Przez: ~Za ciekawy jesteś
KSG jest wszystkim znany jako niezrównoważony gościu i tyle . Szkoda na niego słów. Mam pytanie do zarządu sokoła gdzie jest człowiek odpowiedzialny za klubową stronę , dwa dni po meczu i nie ma wzmianki -żenada
Dodano: 05.08.2018 21:09    Przez: ~xy
Jest na urlopie, daj mu spokój info będzie za dwa tygodnie.
Dodano: 05.08.2018 21:54    Przez: ~hehe
KSG to przyglupi jest,wychwale tego swojego Gornika,a to tylko 3 liga,tym bardziej,ze tu nic innego ciekawego nie ma,drwi z Medyka i Sokola,jakby w tym Kuniniowie byl silny 2 ligowy zespol,a tam bida i znowu walja o byt !
Dodano: 06.08.2018 10:47    Przez: ~Xz
Olczyk w Sokole, a ta ciekawe!
Dodano: 05.08.2018 22:25    Przez: ~muniek
Czy to ten co gral wczesniej w LKS Slesin ! Tam bywalo roznie
Dodano: 05.08.2018 22:36    Przez: ~zzz
Olczyk z Helenowa??
Dodano: 05.08.2018 23:42    Przez: ~Menago
Olczyk młody chłopak góra 18 lat,a skąd przyszedł to nie wiem
Dodano: 06.08.2018 09:09    Przez: ~As
z Grzegorzewa
Dodano: 06.08.2018 10:01    Przez: ~wqe
NAJWIĘKSZE CIOTY SĄ W KLEPACZEWIE
Dodano: 06.08.2018 15:36    Przez: ~ŁYSY ZE ZWAŁOWANIA
KSG,wiekszej od ciebie nie ma ! Do swojego kurnika marsz,bo ten stadion to kurnik,miasto 70 tys,a tylko ta 3 liga i porownania do malutkiego Kleczewa i kobiet z medyka.zacofane,zakompleksione miasto
Dodano: 06.08.2018 16:13    Przez: ~No i
Matka wie że się masturbujesz przed komputerem debilu ?
Dodano: 07.08.2018 19:04    Przez: ~Kudłaty
No i , za rok okręgowka bo bieda już wam zagląda w oczy. Dzięki Bogu że jeden przedsiębiorca się zlitowal ale już ostatni sezon. Mi tam nie za gornikiem czy sokolem jestem kibicem Medyka i nigdy nam nie dorównaćie