Dzisiaj jest poniedziałek 20 sierpnia 2018, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22146) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Przepełniony bus. Kilka osób jechało w b ... (20)Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na a ... (9)

Górnik pokazał się kibicom. Oficjalna prezentacja przed sezonem

Dodano: 5.08.2018 19:17
Źródło: LM.pl

Drużyny młodzieżowe, seniorzy, sztab szkoleniowy, konkursy i rozmowy - to wszystko mogli zobaczyć kibice podczas oficjalnej prezentacji Klubu Sportowego Górnik Konin przed sezonem 2018/2019.

Po raz drugi Górnik Konin zdecydował się na oficjalne zaprezentowanie przed startem sezonu. Podobnie jak w zeszłym roku, tegoroczna prezentacja miała miejsce w Centrum Handlowym Ferio w Starym Mieście. Na specjalnie rozstawionej scenie zobaczyć można były drużyny Młodego Górnika, zespoły młodzieżowe Górnika Konin i, przede wszystkim, III-ligową drużynę seniorów Górnika Konin.

Swoimi wrażeniami przed startem sezonu dzielili się prezes Mateusz Michalski, trener Sławomir Suchomski i Maciej Adamczewski. Ten ostatni - jako stary-nowy kapitan Górnika Konin. Kilka dni wcześniej bowiem jego koledzy zdecydowali bowiem, że opaska kapitańska wróci na ramię Macieja Adamczewskiego. - Odpowiedzialność jest duża. Dziękuję chłopakom za zaufanie. Myślę, że razem pójdziemy w dobrym kierunku - mówił kapitan Górnika.

Kibice mogli również zadać pytanie piłkarzom i trenerom. Maglowany był m.in. Jeremiasz Grela, nowy napastnik w zespole Górnika. - Myślę, że bardzo dobrze zadomowiłem się w Górniku. Koledzy są bardzo pomocni - oceniał 21-latek, odpowiadając na pytanie jednego z kibiców.

Fani biało-niebieskich mogli również wziąć udział w konkursach - wiedzy o Górniku Konin oraz żonglerki. Na odważnych czekały koszulki klubu, piłki, karnety na mecze i gadżety klubowe. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólnie zdjęcie.

A sezon 2018/2019 dla Górnika Konin rozpocznie się już w najbliższy piątek. III-ligowy zespół rozegra wtedy pierwszy mecz sezonu, mierząc się w Szczecinie ze Świtem Skolwin.

fot. Górnik Konin



  • Górnik pokazał się kibicom. Oficjalna prezentacja przed sezonem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla organizatorów za przygotowanie i realizację!!!
Dodano: 5.08.2018 19:48    Przez: ~zakk
w życiu nie byłem na Lechu i nie zamierzam. a co do poziomu nie ma co porównywać obu zespołów. przedewszystkim wsparcie miasta i cała otoczka. zaraz ktos powie ze lech nie ma wsparnia miasta, moze teraz juz nie, bo juz ma marke, ale Górnik na swoim poziomie tego wsparcia potrzebuje i to nie małego. poza tym kazdy by cciał cos wiecej ni ta 3 liga, ale bądzmy szczerzy. Jakby Górnik nawet sie spiął i awansował do 2 ligi to w Koninie nie zagra, bo nie dostanie licencji ze wzgledu na stadion. a to tylko świadczy o włodarza miasta i zarzadcy obektu
Dodano: 5.08.2018 19:41    Przez: ~KSG
Fajna prezentacja brawo Górnik Konin
Dodano: 5.08.2018 19:28    Przez: ~Fan Medyka
Prezentacja,jak na Konin rewela !
Dodano: 5.08.2018 19:41    Przez: ~Ad
Górnik to Siła, Biało-Niebieska Rodzina!
Dodano: 5.08.2018 19:27    Przez: ~1957

KOMENTARZE

Górnik to Siła, Biało-Niebieska Rodzina!
Dodano: 05.08.2018 19:27    Przez: ~1957
Marny klubik w marnym miasteczku ! Znany tylko w powiecie
Dodano: 05.08.2018 19:29    Przez: ~Lech
Chociaż znany pod swoją nazwą, a nie jak Amica pod twoim Lechem
Dodano: 05.08.2018 19:32    Przez: ~KSG
Nie osmieszaj sie Lech to potega ! Co taki Gornik osiagnal nic ! Balansuje miedzy 3 a 4 liga,kto to oglada garstaka ludzi ! Tylko wyjazd na Lecha,pewnievsam jezdzisz !
Dodano: 05.08.2018 19:37    Przez: ~Lech
w życiu nie byłem na Lechu i nie zamierzam. a co do poziomu nie ma co porównywać obu zespołów. przedewszystkim wsparcie miasta i cała otoczka. zaraz ktos powie ze lech nie ma wsparnia miasta, moze teraz juz nie, bo juz ma marke, ale Górnik na swoim poziomie tego wsparcia potrzebuje i to nie małego. poza tym kazdy by cciał cos wiecej ni ta 3 liga, ale bądzmy szczerzy. Jakby Górnik nawet sie spiął i awansował do 2 ligi to w Koninie nie zagra, bo nie dostanie licencji ze wzgledu na stadion. a to tylko świadczy o włodarza miasta i zarzadcy obektu
Dodano: 05.08.2018 19:41    Przez: ~KSG
Aluminium to co ?
Dodano: 05.08.2018 20:09    Przez: ~Ja
To nie wiesz,co to znaczy wielka pilka nozna i emocje,super stadion wiele razy wypelniony po brzegi.Siedzisz non stop jak kura w kurniku ,ktora nie wychodzi z zagrody,Zal takich !
Dodano: 05.08.2018 20:13    Przez: ~Lech
Ziomek daj już spokoj. Świat nie kończy sie na Lechu. a nie sztuka jest być kibicem. Sztuka jest być kibicem klubu ze swojego miasta. Być z nim na dobre i złe. I wspierać nie tylko na meczach domowych. Wiec skończ podniecać sie już Lechem bo zaraz bedziesz musiał bielizne zmienić
Dodano: 05.08.2018 20:23    Przez: ~KSG
Dejta spokoj z tym Gornikiem ! Jak oni wygladaja !!!! I ten prezes jaja ! Smichu warte !!!!
Dodano: 06.08.2018 02:31    Przez: ~smiech
KSG masz rację !!! KOSA z Lechem powinna być !!! Przecież jesteśmy potęga !!!
Dodano: 07.08.2018 09:10    Przez: ~Co za wieś
Fajna prezentacja brawo Górnik Konin
Dodano: 05.08.2018 19:28    Przez: ~Fan Medyka
Zenada !!!! Co tam bylo fajnego !!!!
Dodano: 05.08.2018 22:45    Przez: ~zal
Prezentacja,jak na Konin rewela !
Dodano: 05.08.2018 19:41    Przez: ~Ad
Na prezentacje to trzeba sobie zasluzyc i miec wyglad i umiejetnosci !!!! A tu jednego i drugiego brakuje !!! Zal i smiech ns sali , Chyba ze sztab i zazad zrobil sobie Lans !!! , Zenada !!!
Dodano: 05.08.2018 22:50    Przez: ~konin
Brawo dla organizatorów za przygotowanie i realizację!!!
Dodano: 05.08.2018 19:48    Przez: ~zakk
zazdroszcza oczywiscie wsioki z gmin....... ale taki ich urok ha ha
Dodano: 05.08.2018 20:38    Przez: ~KSG
Czego pytam ? 3 ligi i znowu walki o byt,super stadionu,co juz w calej polsce takiego juz nie ma,czy tej garstki kibicow,wiec odpowiedz sobie kto jest wsiokiem ! W miasteczkach jest lepiej !
Dodano: 05.08.2018 21:04    Przez: ~Ma
Sparta kiedy ma prezentację?
Dodano: 05.08.2018 23:40    Przez: ~Duzy
Juz miala ! Zaluj ze nie byles!!!!
Dodano: 06.08.2018 02:32    Przez: ~@@@@
a oranje kiedy ma prezentacje ?????????
Dodano: 06.08.2018 09:11    Przez: ~op
Naprzód Górnik Konin !!!
Dodano: 06.08.2018 21:14    Przez: ~Koniniak
Jak na miasto Konin oPrezentacja ok