Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21321) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Jaszczak: ,,Przespaliśmy pierwszą połowę, w drugiej było już lepiej"

Dodano: 11.08.2018 20:50
Źródło: LM.pl

Po zwycięstwie 3:1 nad GKS Katowice trener Roman Jaszczak był umiarkowanie zadowolony z postawy swoich piłkarek. - Przyjechaliśmy tu po trzy punkty - mówił natomiast szkoleniowiec GKS Witold Zając.

- Przyjeżdżaliśmy tu, podobnie jak w każdym meczu, po trzy punkty. Wiedzieliśmy, że nie będzie tu łatwo. Z miesiąca na miesiąc nasz zespół będzie na pewno lepiej wyglądał, czas będzie grał na naszą korzyść - oceniał po meczu szkoleniowiec GKS Katowice. - Naszym nadrzędnym celem w tym sezonie, jako beniaminka, jest utrzymanie. Mam nadzieję, że finalnie to miejsce będzie troszkę lepsze i powalczymy o coś więcej. 

- Przeciwnik od samego początku wyszedł na nas wysoko pressingiem. Pokazał swoje doświadczenie, bo operował szybciej piłką, w skutek tego było więcej składnych akcji. My próbowaliśmy grać z kontry - mówił trener Witold Zając.

- Powiem dowcipnie, że mój zespół też jest bardzo nowy, bo przypomnę, że Medyk pozyskał pięć nowych zawodniczek, z których cztery były dzisiaj na placu. Jesteśmy więc też drużyną bardzo młodą i też będziemy z meczu na mecz grać coraz lepiej - odpowiadał trener Roman Jaszczak. - To my przespaliśmy pierwszą połowę, bo daliśmy się zaskoczyć determinacji i woli walki przeciwnika. Niektórym naszym zawodniczkom wydawało się, że można wygrać mecz na stojąco, samym doświadczeniem. W przerwie musieliśmy wymienić parę męskich słów, a powiem szczerze, że dawno tego nie robiłem. Efekt był oczekiwany - w drugiej połowie Medyk zdominował grę, strzeliliśmy bramkę i mieliśmy mnóstwo sytuacji. 

- Pierwszą połowę trochę przespałyśmy, w drugiej było już lepiej, miałyśmy więcej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu tego meczu i bramek. Gdyby nie świetne podania koleżanek, nie strzeliłabym ich - oceniła Dominika Kopińska z Medyka Konin. 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wymiana "męskich słów".......na kobiety działa....to trzeba przyznać:),... grunt że zadziałało i 3:1, każda taktyka, która do celu prowadzi jest dobra.... gratulacje
Dodano: 11.08.2018 21:23    Przez: ~su_arez@wp.pl

KOMENTARZE

Wymiana "męskich słów".......na kobiety działa....to trzeba przyznać:),... grunt że zadziałało i 3:1, każda taktyka, która do celu prowadzi jest dobra.... gratulacje
Dodano: 11.08.2018 21:23    Przez: ~su_arez@wp.pl
typowy jaszczak , bełkot niesamowity, pewnie sam siebie nie rozumie, stwierdza ze ma młody zespół a potem ze sa doswidczone. Latka leca facet tylko utrzymuje sie w koninie przy tej wladzy z która się utożsamia i za która da sie pokroic, jezeli w koninie ma sie cos zmienic to trzeba zaczac od takich osobników. My placimiy podatki a on bierze dotacje na trzy kluby a w klubie pracuje jego corka i syn.
Dodano: 11.08.2018 22:17    Przez: ~koninianin
Co była za przepychanka w przerwie. Trener Medyka z jakimś Panem? O co poszło?
Dodano: 11.08.2018 22:26    Przez: ~Huuu
No mógłby pewien jegomość spadać już na emeryturke, z korzyscia dla siebie i dla wszystkich wkoło.
Dodano: 11.08.2018 22:27    Przez: ~emerytka stefcia
Jak nie wiadomo o co poszło to pewnie poszło o kase???
Dodano: 11.08.2018 22:28    Przez: ~$$$$
Ten Pan w przerwie to tatuś byłej zawodniczki co do Katowic poszła prostak cały mecz się rzucał... ma problemy z alkoholem chyba chciał żeby jego córka w wieku 13-14 lat grała w ekstralidze. .. niestety przepisy na to nie pozwalają
Dodano: 12.08.2018 11:45    Przez: ~Obserwator
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął 173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 12.08.2018 05:50    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
jaszczuk oddaj siano
Dodano: 12.08.2018 10:36    Przez: ~KSG
sztamblewszczuk do budy
Dodano: 12.08.2018 17:52    Przez: ~KSG
Katowice robią wokół siebie dużo media mają w garści natomiast boisko weryfikuje....brawo MEDYK! Tak trzymać!
Dodano: 12.08.2018 11:34    Przez: ~Tylko MEDYK
wreszcie może dotrze do jaszczaka że nikt już go nie chce w Koninie odejdź miernoto trenerska dosyć już się obłowiłeś na Medyku i dziewczynach
Dodano: 12.08.2018 12:04    Przez: ~twój wróg
Kiedy władze Konina przyjrzą się bliżej Panu Jaszczakowi jakie wali wałki obstawił się rodziną i robi Kontrola do kluby NATYCHMIAST !!!
Dodano: 12.08.2018 12:10    Przez: ~DUZO WIEDZĄCY
To jest wódz żeńskiej piłki i to już od ponad 30 lat,jak on tworzył Medyk, to ci malkontenci co teraz tak ujadają w pieluchy robili jeszcze, więc zróbcie coś oryginalnego to będziecie mieli swoją pasję i sposób na życie.... dotarło?
Dodano: 12.08.2018 12:25    Przez: ~Medyk to brzmi dumnie
Dotarło tyle że co niektórzy gówno wiedzą na temat Jaszczaka ,nikt mu nie zabiera tego co zrobił dla Konina ale to bydle nie wie kiedy powiedzieć dość zobacz jak podziękował dziewczyna co grały dla medyka albo skończyły karierę miała któraś jakieś podziękowanie pożegnanie ,albo dziewczyny które doznały kontuzji czy którejś pomógł .Powiem krótko to jest budlak i tyle ………..
Dodano: 12.08.2018 13:56    Przez: ~DUŻO WIEDZĄCY
no to pan duzo wiedzacy chyba malo wie:P:P no ja jestem byla zawodniczka i mi podziekowano bo akurat odchodzilam w zgodzie tylko o takich przypadkach malo sie mowi bo mowiua o tych co same odeszly nie mowiac o tym do ostatniej chwili klub dowiadywal sie po czasie to kiedy mial im podziekowac....
Dodano: 12.08.2018 14:40    Przez: ~byla zawodniczka
no malo sie mowi o takich przypadkach bo te przypadki nie wchodza tutaj bo sa szczesliwe i odnosza sukcesy, tu mamy same przypadki zawiści i tych co im nie wyszlo i wylewja swoje frystracje,
Dodano: 12.08.2018 14:42    Przez: ~pozdro medyk
Brawo Pani Marto !!! heheheeh kto ci podziękował była zawodniczko nie ośmieszaj się jaszczakowi takie słowa jak DZIĘKUJĘ nie przejdą przez pij...e gardło nie przejdzie.....no chyba że byłaś tak słaba że ci powiedział dziękuję Była Zawodniczko
Dodano: 12.08.2018 19:43    Przez: ~Dużo Wiedzący
ja tak obiektywnie, to chyba zawodniczki powinni podziekowac I Panu Jaszczakowi i calemu sztabowi za wyszkolenie i opiekę a nie trener zawodniczkom.... jestem rodzicem i jak corka odchodzila to podziekowalam a z Panem Jaszczakiem zawsze wspolpraca byla dobra, nie wiem skad te zle slowa w jego kierunku...chyba ma kilku wrogow co mysla ze jak tu sobie popisza to im sie humor poprawi:)
Dodano: 16.08.2018 10:14    Przez: ~obiektywna
Panie Jaszczak podaj się Pan do dymisji wtedy Medyk odżyje.
Dodano: 12.08.2018 15:11    Przez: ~Marta
BRAWO BRAWO
Dodano: 12.08.2018 19:44    Przez: ~Dużo Wiedzący
bez Jaszczaka nie ma Medyka, stwierdzam fakt, takze modlcie sie zeby jeszcze zostal bo bez niego zadnego sportu juz w tym miescie nie bedzie
Dodano: 16.08.2018 10:21    Przez: ~um
na tę stronę wchodzą sympatycy Medyka = to rozumiem. Gratulacje dla drużyny i trenera. Tylko Medyk rozsławia Konin !!!
Dodano: 12.08.2018 16:48    Przez: ~Dumny
Mówcie co chcecie ale drużynę trzeba trzymac krótko. Inaczej wszystko sie rozleci jak z Legią- co zmiana trenera to coraz gorzej grają. Brawo Medyk i po kolejne 3 pkt !!!
Dodano: 13.08.2018 13:35    Przez: ~MK
dobra gra,wynik,mowia same za siebie.
Dodano: 15.08.2018 08:39    Przez: ~deco
1 z 2
12>>