LM.plSportSokół Kleczew remisuje z Jarotą Jarocin na wyjeździe.

Sokół Kleczew remisuje z Jarotą Jarocin na wyjeździe.

Dodano: , Żródło: sokol.kleczew.pl

W wyjazdowym spotkaniu Sokoła Kleczew z Jarotą Jarocin padł remis 1:1, co dało drużynie z Kleczewa pierwszy punkt w nowym sezonie. Gola dla gospodarzy zdobył Piotr Skokowski, a dla drużyny gości Norbert Grzelak.

Gospodarze kilka razy w pierwszej fazie gry zagrozili bramce Sokoła, ale to Kleczewianie jako pierwsi zdobyli gola. Długi wyrzut z autu Jakub Dębowskiego i błąd defensywy Jaroty sprawił, że szybki Grzelak wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem. I tak od 25. minuty Sokół prowadził 1-0.

Drużyna Łukasza Cichosa z przewagi nie cieszyła się zbyt długo. W 35. minucie arbiter spotkania dopatrzył się faulu Michała Kozajdy w polu karnym i bez wahania odgwizdał „jedenastkę”. Doświadczony Piotr Skokowski nie miał problemu z pokonaniem Dawida Kołodziejczaka. W drugiej połowie meczu pomimo walki obu zespołów nie padły już żadne gole.

Szansa na kolejne punkty dla Sokoła będzie już w najbliższą sobotę, kiedy to Kleczewianie podejmą na swoim stadionie KKS Kalisz.