LM.plSportKoziorowski dał punkt Sokołowi, remis z Lechem II Poznań

Koziorowski dał punkt Sokołowi, remis z Lechem II Poznań

Drugi remis w tym sezonie zanotowali piłkarze Sokoła Kleczew. Choć stracili gola jako pierwsi to udało im się wywalczyć jeden punkt z rezerwami Lecha Poznań.

Po pierwszym zwycięstwie w sezonie z KKS 1925 Kalisz kleczewianie mierzyli się we Wronkach z grającym tam Lechem II Poznań. Oba zespoły rozpoczęły sezon ze zmiennym szczęściem, przeplatając zdobycze punktowe z porażkami. W niedzielnym starciu jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze.

Po pierwszym wyrównanym kwadransie lechici konsekwentnie budowali swoją przewagę i w 38. minucie udało im się pokonać Dawida Kołodziejczaka. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Kołodziej. Kleczewianie zdołali wyrównać po kontrataku z 60. minuty, gola dla Sokoła zanotował Tomasz Koziorowski. Remisem 1:1 zakończyło się ostatecznie niedzielne spotkanie.

Był to piąty zdobyty w tym sezonie przez drużynę Łukasza Cichosa punkt. Sokół plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli III ligi. Kolejny mecz - w sobotę, kleczewianie podejmować będą Polonię Środa Wlkp.

Lech II Poznań - Sokół Kleczew 1:1 (36' Krzysztof Kołodziej - 60' Tomasz Koziorowski)

Lech II Poznań: Bartosz Przybysz – Filip Nawrocki, Mateusz Skrzypczak, Jakub Pawlicki, Łukasz Norkowski, Eryk Kryg (83' Kacper Friska), Paweł Tupaj, Filip Marchwiński (70' Bartosz Bartkowiak), Łukasz Adamczak (75' Tomasz Kaczmarek), Arkadiusz Kaczmarek, Krzysztof Kołodziej.

Sokół Kleczew: Dawid Kołodziejczak - Michał Kozajda, Mikołaj Pingot, Arkadiusz Widelski, Michał Wolinowski, Sebastian Śmiałek (46' Jakub Dębowski), Jakub Groszkowski, Tomasz Kowalczuk (44' Marcel Koziorowski), Tomasz Koziorowski, Jan Paczyński, Wiktor Kacprzak (62' Mateusz Majewski).