Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21302) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (1)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (11)

Pewne zwycięstwo Sokoła Kleczew z beniaminkiem z Bydgoszczy

Dodano: 22.09.2018 23:01
Źródło: LM.pl

3:0 Sokół Kleczew pokonał Chemika Bydgoszcz na jego stadionie. Było to już czwarte zwycięstwo z rzędu drużyny Łukasza Cichosa.

Kleczewianie w sobotę mierzyli się w Bydgoszczy z ligowym beniaminkiem - tamtejszym Chemikiem. Bydgoszczanie sezon zaczęli raczej kiepsko, Sokół natomiast w ostatnich tygodniach notował same zwycięstwa i to właśnie kleczewianie byli zdecydowanym faworytem tego spotkania.

I tę rolę udźwignęli. Już w pierwszej połowie prowadzenie gościom zapewnił Tomasz Kowalczuk, wykorzystując podyktowany rzut karny. Po zmianie stron drugą bramkę dla Sokoła zdobył Jakub Groszkowski, a wynik w 68. minucie ustalił Michał Wolinowski. Kleczewianie zwyciężyli 3:0.

Dzięki wygranej zespół Łukasza Cichosa awansował na szóste miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. W górnej połowie tabeli jest jednak bardzo ciasno, do podium kleczewianie tracą zaledwie trzy punkty. Kolejne spotkanie za tydzień. Sokół podejmować będzie Górnika Konin.

Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew 0:3 (32' Tomasz Kowalczuk, 52' Jakub Groszkowski, 68' Michał Wolinowski)

Chemik Bydgoszcz: Paweł Laskowski - Rafał Więckowski, Wojciech Mielcarek (67' Daniel Michalski), Maciej Kot, Robert Kawałek (81' Dawid Janicki), Tomasz Prejs (58' Mariusz Miłek), Wiktor Osiński, Szymon Maziarz, Adam Kacprzak, Robert Frasz (75' Daniel Włosiński), Beniamin Czajka.

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski - Michał Wolinowski, Mikołaj Pingot, Sebastian Śmiałek, Michał Kozajda, Tomasz Koziorowski (67' Jakub Smektała), Tomasz Kowalczuk, Jakub Groszkowski, Jakub Dębowski (85' Patryk Olczyk), Norbert Grzelak (73' Jan Paczyński), Jakub Antosik (78' Wiktor Kacprzak).



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Chemik Bydgoszcz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Plują to na siebie idioci, którzy nazywają się kibicami tych klubów. Jeżeli Górnik potrzebuje pomocy to nic złego w tym że zarząd Sokoła chce pomóc. Pomiędzy zarządem nie ma żadnych problemów tylko cwaniaki którzy tutaj się wypowiadają i wzajemnie obrażają mają problem. Sport ma łączyć, a nie dzielić. Zdrowa rywalizacja musi być między zespołami i wszyscy muszą to akceptować, bo na tym polega sport, że każdy chce wygrywać i być lepszy, ale jeśli rywal jest w potrzebie to trzeba mu pomóc. Brawo Sokół ! A Wy napinacze umówcie się gdzieś w lesie i dajcie sobie po liściu ;)
Dodano: 23.09.2018 14:12    Przez: ~Kleczewiak
Kleczew duma,stabilny klub w powiecie !
Dodano: 22.09.2018 23:10    Przez: ~Faz

KOMENTARZE

Kleczew duma,stabilny klub w powiecie !
Dodano: 22.09.2018 23:10    Przez: ~Faz
Taa duma stare wyekspleatowane dziady przed emeryturą
Dodano: 22.09.2018 23:37    Przez: ~kibic
Chyba ty !!!!! Hahahaha
Dodano: 22.09.2018 23:55    Przez: ~do kibic
Switek i z tyłu na zero😀
Dodano: 23.09.2018 00:40    Przez: ~Normalny
Szykować ten sztuczny twór na porażkę w sobote baty was czekają
Dodano: 23.09.2018 09:48    Przez: ~kibic
Następny mądrol. Dla takich jak ty kasy sie nie daje na odszkodowanie. Sztuczny twór też zawita hahaha
Dodano: 23.09.2018 10:52    Przez: ~do kibic
Spojrz mądrolu na stronę Sokoła. Może w końcu przestaniesz szczekać wielki kibicu 😀😀😀
Dodano: 23.09.2018 12:14    Przez: ~......
Chyba to nieporozumienie na stronie sokoła apel o zbiórkę na ratowanie górnika. Śmiech na sali. Oni plują na nas na każdym kroku a my mamy ich ratować ???????
Dodano: 23.09.2018 12:12    Przez: ~xx
Też sie zdziwiłem.
Dodano: 23.09.2018 13:22    Przez: ~zzz
Ciekawe czy górnik by zareagował jakby to Kleczew potrzebował wsparcia finansowego.
Dodano: 23.09.2018 13:22    Przez: ~zzz
Plują to na siebie idioci, którzy nazywają się kibicami tych klubów. Jeżeli Górnik potrzebuje pomocy to nic złego w tym że zarząd Sokoła chce pomóc. Pomiędzy zarządem nie ma żadnych problemów tylko cwaniaki którzy tutaj się wypowiadają i wzajemnie obrażają mają problem. Sport ma łączyć, a nie dzielić. Zdrowa rywalizacja musi być między zespołami i wszyscy muszą to akceptować, bo na tym polega sport, że każdy chce wygrywać i być lepszy, ale jeśli rywal jest w potrzebie to trzeba mu pomóc. Brawo Sokół ! A Wy napinacze umówcie się gdzieś w lesie i dajcie sobie po liściu ;)
Dodano: 23.09.2018 14:12    Przez: ~Kleczewiak
Oczywiście to co piszesz KLECZEWIAK to jest wszystko ok. Zgadzam sie w 100 %. Tylko ta zbiorka dotyczy wybryku tych wlasnie kiboli ktorzy pluja na lewa i prawo.
Dodano: 23.09.2018 14:35    Przez: ~zzz
Zzz, a to już problem władz Górnika żeby znaleźć winnych i pociągnąć ich do odpowiedzialności. Na ten moment muszą zapłacić, bo inaczej znikną z piłkarskiej mapy. Trzeba im teraz pomóc, a jak władze klubu poradzą sobie z kibicami to już ich sprawa
Dodano: 23.09.2018 15:24    Przez: ~Kleczewiak
I najwyższa pora, żeby sobie z nimi poradzili. Oby za chwilę jak wszystko wyjdzie na prostą nie było powtórki z rozrywki bo wszystko jest możliwe.
Dodano: 23.09.2018 15:30    Przez: ~do Kleczewiak
Prawdziwych pasjonatów piłki nożnej sport łączy, a nie dzieli. Takich ludzi nie brakuje zarówno w Kleczewie, jak i w Koninie. Przyjaciół nie brakuje ani wśród piłkarzy, członków zarządu, trenerów czy prawdziwych kibiców. Niczyją winą nie jest, że wokół piłki nożnej kręcą się czarne owce, które stanowią nikły promil. Niestety w Polsce ten nikły promil potrafi zburzyć to wszystko, co pozostali tworzą i kochają. Czy normalni ludzie związani z regionem nie mają sobie prawa pomagać skoro inni mają prawo niszczyć??? WIELKIE BRAWA dla wszystkich ludzi związanych z Sokołem Kleczew. Jesteście ludźmi o WIELKICH sercach. Szanowałem Was, szanuję i szanować będę, bo tak jak ja kochacie piłkę nożną. Dziękuję.
Dodano: 23.09.2018 18:17    Przez: ~1957
Kibice Sokoła jak tak nie lubicie Górnika i wypisujcie takie złe komentarze to umowie się z łańcuchami na grilla w lesie i sobie wyjaśnicie wszystko. Po co przez internet jak można w cztery oczy.
Dodano: 23.09.2018 18:27    Przez: ~Ovia
w sokole nikt nie wyjdzie mądrzy w szczekaniu w necie