LM.plSportPuchar Polski w Armwrestlingu. Pięć medali kolskich zawodników

Puchar Polski w Armwrestlingu. Pięć medali kolskich zawodników

Daniel Słomka, Szymon Wrzaskowski i Wiktoria Słomka ze Złotego Niedźwiedzia Ziemi Kolskiej wzięli udział w XIX Pucharze Polski w Armwrestlingu. Kolanie przywieźli z zawodów pięć medali.

Największy sukces na zawodach w Katowicach zanotował Szymon Wrzaskowski, który w kategorii mężczyzn niepełnosprawnych, +80 kg, lewa ręka zdobył złoty medal. W rywalizacji na prawą rękę kolanin zdobył srebro. Drugi ze srebrnych medali przywiozła Wiktoria Słomka, która rywalizowała w kat. juniorek, 65 kg, prawa ręka. W kategorii lewej ręki zawodniczka Złotego Niedźwiedzia Ziemi Kolskiej zajęła trzecie miejsce.

Ostatni z kolskich zawodników - Daniel Słomka - wywalczył jeden krążek. W rywalizacji seniorów, +105 kg, lewa ręka zdobył brązowy medal. W kategorii prawej ręki Daniel Słomka był czwarty.