Sportowy weekend: W niedzielę III runda Pucharu EnduroSao
Przedostatnia runda Pucharu Stowarzyszenia EnduroSao odbędzie się w niedzielę w Lubstowie. Dzień wcześniej w Kleczewie rywalizować będą piłkarze ręczni.
20 października (sobota):
godz. 8.55: Zawody Pływackie z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, pływania w obiekcie sportowo-rekreacyjnym Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
godz. 9.00: VI Turniej Oldboyów w Piłce Ręcznej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew, hala widowiskowo-sportowa przy ul. Białobrodzkiej 33 w Kleczewie
godz. 11.00: Regaty Zakończenie Sezonu Żeglarskiego (Grand Prix Jezior Konińskich), przystań KŻ Old Boat-Keya na Jeziorze Ślesińskim
godz. 11.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
Dwunasta kolejka ligi międzyokręgowej gr. III:
godz. 14.00: Wilki Wilczyn - Biały Orzeł Koźmin Wlkp., stadion przy ul. Rynek 14 w Wilczynie
godz. 15.00: Tur 1921 Turek - Zieloni Koźminek, Stadion 1000-lecia przy ul. Sportowej w Turku
godz. 15.00: GKS Sompolno - SKP Słupca, stadion przy ul. Kaliskiej w Sompolnie
godz. 16.00: Tulisia Tuliszków - Piast Czekanów, stadion przy ul. Nortowskiej w Tuliszkowie
godz. 16.00: Polonus Kazimierz Biskupi - Odolanovia Odolanów, Gminny Stadion 700-lecia przy ul. Ogrodowej 1 w Kazimierzu Biskupim
Dwunasta kolejka III ligi gr. II:
godz. 15.00: Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp., Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
godz. 15.00: Wda Świecie - Sokół Kleczew, stadion przy ul. Sienkiewicza 18 w Świeciu
godz. 15.00: mecz piłki nożnej (IV liga): Olimpia Koło - Polonia Kępno, Stadion MOSiR przy ul. Sportowej 12 w Kole
Jedenasta kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 15.00: Zryw Dąbie - LKS Ślesin, stadion w Dąbiu
godz. 15.00: Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 15.00: Sparta Sklejka Orzechowo - Polanin Strzałkowo, stadion przy ul. Szkolnej 15 w Orzechowie
godz. 15.00: Kasztelania Brudzew - Orlik Miłosław, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie
godz. 15.00: Płomień Nekla - Warta Eremita Dobrów, stadion przy ul. Wrzesińskiej 32a w Nekli
Czwarta kolejka II ligi siatkówki gr. III:
godz. 17.00: SMS PZPS II Spała - SPS Konspol Słupca, hala sportowa w Spale
godz. 19.00: Wilki Wilczyn - LKPS Borowno, hala sportowa w Wilczynie
godz. 19.00: Gala Fight Exclusive Night 22: Krzysztof Klaczek (Shooters Konin) - Edilson ,,Blackgregor" Teixeira, hala UAM w Poznaniu
21 października (niedziela):
godz. 12.00: mecz piłki koszykowej (III liga): Grom Słupca - Pyra Poznań, hala sportowa w Słupcy
godz. 12.00: III runda Pucharu Stowarzyszenia EnduroSao, tor stowarzyszenia EnduroSao w Lubstowie
godz. 15.00: mecz piłki ręcznej (II liga): Start Konin - Żagiew Dzierżoniów, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie
Jedenasta kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 15.00: Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 15.00: Górnik Wierzbinek - Warta Pyzdry, stadion w Chlebowie
Dziękujemy za Twoją obecność. Obserwuj nas w Wiadomościach Google, aby być na bieżąco.