Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21427) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent w odwiedzinach u pierwszego koninianina ...Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (21)

Kleczew. Dziewięć drużyn oldboyów zagra na stulecie piłki ręcznej

Dodano: 19.10.2018 12:07
Źródło: LM.pl

Start Konin, Drużyna Zachodniego Regionu Brześć-Białoruś oraz siedem zespołów z Polski weźmie udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Oldboyów o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew.

Tradycyjny turniej oldboyów odbędzie się już po raz szósty. W tym roku weźmie w nim udział dziewięć zespołów: Oborniki Śląskie, Prosna Kalisz, Grunwald Poznań, Korona Koronowo, Śląsk Wrocław, Górnik Złotoryja, CHKS Łódź, Zachodni Region Brześć-Białoruś oraz gospodarze - Start Konin. W zeszłym roku najlepsi okazali się wrocławianie, którzy w finale pokonali Grunwald Poznań.

W tym roku zmagania będą miały szczególny charakter, odbędą się bowiem w roku stulecia piłki ręcznej w Polsce. Początki szczypiorniaka, jak na początku XX wieku nazywano w Polsce piłkę ręczną, sięgają 1918 roku. Związane są ze Szczypiornem - dziś dzielnicą Kalisza, a wtedy oddzielną miejscowością, w której internowani polscy legioniści nauczyli się nowej gry od niemieckich strażników.

Turniej oldboyów rozpocznie się w sobotę o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Białobrodzkiej 33 w Kleczewie. 



  • Kleczew. Dziewięć drużyn oldboyów zagra na stulecie piłki ręcznej

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Brawo to mi się podoba super tak trzymać o
Dodano: 19.10.2018 13:40    Przez: ~Pn

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.