LM.plSportDruga porażka z rzędu. Urwali wiceliderowi II ligi tylko jeden set

Druga porażka z rzędu. Urwali wiceliderowi II ligi tylko jeden set

1:3 przegrali siatkarze SPS Konspol Słupca z SMS PZPS II Spała w czwartym meczu sezonu. Była to druga porażka z rzędu słupczan.

W ramach czwartej kolejki II ligi SPS Konspol Słupca mierzyło się na wyjeździe z wiceliderem tabeli - SMS PZPS II Spała. I choć mecz zaczął się dla słupczan pozytywnie, to jednak ostatecznie górą byli gospodarze.

Tym pozytywem dla SPS Konspol był właśnie pierwszy set, który goście wygrali 25:20, prowadząc praktycznie przez całą pierwszą część gry. O wiele ciekawszy był drugi set. SMS PZPS II prowadził przez większą część czasu, ale przewaga gospodarzy nie była duża. W drugiej części seta słupczanie wyszli na prowadzenie 18:17, ale ostatecznie jednak górą byli zawodnicy ze Spały, wygrywając 25:21.

W trzecim secie gospodarze byli już znacznie lepsi i wygrali pewnie 25:21. Prowadząc 2:1 SMS PZPS II Spała nie wypuścił już zwycięstwa z rąk i wygrał ostatecznie 3:1.

Była to druga porażka z rzędu SPS Konspol Słupca. Po czterech kolejkach słupczanie zajmują szóste miejsce z dorobkiem czterech punktów. Kolejny mecz za tydzień. SPS Konspol podejmować będzie w derbach regionu konińskiego Wilki Wilczyn.

SMS PZPS II Spała - SPS Konspol Słupca 3:1 (20:25, 25:21, 25:21, 25:17).