LM.plSportII liga. Wilki Wilczyn zgodnie z planem, wystarczyły tylko trzy sety

II liga. Wilki Wilczyn zgodnie z planem, wystarczyły tylko trzy sety

Trzeci mecz u siebie, drugie zwycięstwo. Siatkarze Wilków Wilczyn zrealizowali plan i pokonali LKPS Borowno 3:0.

W drugi z rzędu spotkaniu na własnym terenie wilczynianie podejmowali niżej notowany zespół LKPS Borowno. I o ile przed tygodniem Wilki lekko się na mecz spóźniły i musiały grać cztery sety, o tyle w czwartej kolejce wszystko poszło już zgodnie z planem i mecz zamknięty został w trzech rozdziałach.

Choć znów pierwszy set był dla gospodarzy najcięższy. Do zwycięstwa potrzebna była gra na przewagi, w której ostatecznie lepsi okazali się wilczynianie, zwyciężając 26:24. W drugim secie było już nieco łatwiej, Wilki wygrały 25:21, a w trzeciej części spotkania LKPS Borowno nie miał już niemal nic do powiedzenia, zdobywając zaledwie dwanaście punktów.

Wilczynianie utrzymali piąte miejsce w tabeli, ale dorobkiem punktowym zdołali już dogonić czwartych Czarnych Rząśnia. Kolejny mecz za tydzień. Wilki zagrają w Słupcy z tamtejszym SPS Konspol.

Wilki Wilczyn - LKPS Borowno 3:0 (26:24, 25:21, 25:12).