LM.plSportIV liga. Olimpia Koło walczyła do końca, ale znów została z niczym

IV liga. Olimpia Koło walczyła do końca, ale znów została z niczym

Jeszcze w doliczonym czasie gry sobotniego spotkania z Polonią Kępno Olimpii Koło udało się zdobyć bramkę. To jednak nie wystarczyło, by zanotować choćby jeden punkt podczas czternastej kolejki.

Sobotnie spotkanie obfitowało w gole - w Kole padło ich aż siedem. Już w szóstej minucie prowadzenie gościom dał Łukasz Walczak, ale przed przerwą udało się wyrównać siedemnastoletniemu Kacprowi Getrzkie. Worek z bramkami otworzył się jednak na dobre po zmianie stron.

Już w 56. minucie na 1:2 trafił Jakub Górecki, a chwilę później trzecią bramkę dla Polonii strzelił Łukasz Walczak. W 67. minucie drugą bramkę dla Olimpii zanotował Maciej Rojewski, ale zaledwie cztery minuty później na 4:2 dla gości trafił Piotr Cierlak. W doliczonym czasie gry trzeciego gola Olimpii dał jeszcze Dawid Wiśniewski, ale to było zbyt mało, by wywalczyć choćby jeden punkt.

Strata zespołu Tomasza Mikusika do pozostałych zespołów znów wzrosła. Teraz do dziewiętnastej Krobianki Krobia kolanie tracą cztery punkty. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę - Olimpia zagra na wyjeździe właśnie z Krobianką.

Olimpia Koło - Polonia Kępno 3:4 (26' Kacper Gietrzke, 67' Maciej Rojewski, 90'+ Dawid Wiśniewski - 6', 60' Łukasz Walczak, 56' Jakub Górecki, 71' Piotr Cierlak)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Kacper Getrzkie, Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Maciej Graliński (70' Wiktor Małecki), Bartosz Kowalski, Igor Witczak, Michał Rutkowski, Szymon Bartosik, Bartosz Fret (80' Sebastian Kazimierski), Maciej Rojewski.