Dzisiaj jest środa 21 listopada 2018, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22111) SPORT FORUM FIRMY (5258) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii D ... (1)Puchar Polski. SPS Słupca zagra w środę o awans do ... (0)

Shooters i Copacabana na Mistrzostwach Europy Cavalcanti

Dodano: 23.10.2018 15:30
Źródło: LM.pl

Dwanaście medali z II Mistrzostw Europy Ricardo Cavalcanti przywieźli zawodnicy brazylijskiego jiu-jitsu z dwóch konińskich klubów: Shooters Konin i Copacabany Konin.

Konińskich Shootersów na zawodach w Luboniu reprezentowało pięciu zawodników. Po dwa złote medale w gi i no gi zanotowali Filip Dopierała, Jakub Górny, Kinga Rzemyszkiewicz i Ireneusz Mila. Dwa krążki wywalczył również Jacek Szemfeld. Ostatni z konińskich Shootersów wywalczył brązowy medal w gi i złoty medal w no gi.

W Luboniu rywalizował również reprezentant Copacabany Konin. Radosław Olbryś w kat. masters niebieskie/białe pasy gi do 88,3 kg wywalczył złoty medal, wygrywając pierwszą walkę na punkty, a drugą duszeniem nogami. W kategorii no gi koninianin sięgnął natomiast po brązowy medal.

fot. Shooters Konin / Copacabana Konin  • Shooters i Copacabana na Mistrzostwach Europy Cavalcanti

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Filip Dopierala to jest nasz kozak
Dodano: 23.10.2018 20:18    Przez: ~Roman

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.