Wybory 2024: Trzecia siła w Radzie Miasta. Obywatele Konina zarejestrują stowarzyszenie

LM.plSportOlaf Stasiak z brązowym medalem na II Pucharze Polski

Olaf Stasiak z brązowym medalem na II Pucharze Polski

Jeden reprezentant KKSz Konin stanął na podium w Łodzi podczas II Pucharu Polski Juniorów Młodszych. Brązowy medal zdobył Olaf Stasiak.

Koninianin w ćwiercfinale pokonał swojego klubowego kolegę - Sofiena Hadaja Bachira 15:7, ale w półfinale przegrał 14:15 z Rafałem Gałeckim (AZS AWF Warszawa) i zakończył rywalizację na trzecim miejscu z brązowym medalem. Do czołowej ósemki awansowali jeszcze Sebastian Glanc i Sofien Hadaj Bahir, plasując się ostatecznie na piątym i szóstym miejscem.

W turnieju dziewcząt żadna z reprezentantek KKSz Konin nie dostała się do pierwszej ósemki. Najwyższe, trzynaste miejsce zajęła Natalia Koziarska.

Kolejne zmagania szermiercze już w najbliższą sobotę. 3 listopada w Koninie rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej Młodzików.