Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportDwa sety na przewagi. SPS Konspol Słupca przegrał 0:3 w Borownie

Dwa sety na przewagi. SPS Konspol Słupca przegrał 0:3 w Borownie

W trzech setach, choć dwóch kończonych grą na przewagi, siatkarze SPS Konspol Słupca ulegli w Borownie tamtejszemu LKPS 0:3.

Mecze wyjazdowe nie są w tym sezonie siłą siatkarzy SPS Konspol Słupca. W trzecim meczu na obcej hali słupczanie zanotowali drugą porażkę i to pomimo tego, że mierzyli się z zespołem niżej sklasyfikowanym. Z LKPS Borowno siatkarze ze Słupcy przegrali 0:3.

Trudno jednak odmówić słupczanom walki, dwa pierwsze sety SPS Konspol oddał dopiero po grze na przewagi - 25:27 i 26:28. W trzecim secie też nie brakło dużo, słupczanie ugrali 22 punkty. LKPS Borowno wygrał całe spotkanie 3:0.

SPS Konspol Słupca utrzymał siódme miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Kolejny mecz w przyszły weekend. Słupczanie podejmować będą Eco-Team AZS IV LO Częstochowa.

LKPS Borowno - SPS Konspol Słupca 3:0 (27:25, 28:26, 25:22).