LM.plSportZnów porażka jedną bramką. Strata wzrosła do dziesięciu punktów

Znów porażka jedną bramką. Strata wzrosła do dziesięciu punktów

2:3 przegrali piłkarze Olimpii Koło z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. To już dziewiąta porażka kolan zaledwie jedną bramką.

W sobotę Olimpia mierzyła się w Ostrowie Wlkp. z tamtejszą Ostrovią, która podobnie jak kolanie plasuje się w dolnym rejonie tabeli. Po nieco ponad pół godzinie gry gospodarze prowadzili już 2:0. Najpierw bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Daniel Kaczmarek, a w 33. minucie podwyższył Marek Szymanowski. Kolanie jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktowego gola - z dystansu celnie uderzył Maciej Rojewski.

W drugiej połowie przez długi czas utrzymywał się wynik sprzed przerwy. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero po 80. minucie. Najpierw wyrównanie Olimpii dał Rojewski, ale zaledwie trzy minuty później na 3:2 trafił Daniel Kaczmarek. Ostrovia ostatecznie pokonała kolan.

Była to już dziewiąta porażka Olimpii Koło zaledwie jedną bramką. Jednocześnie w sobotę zwycięstwo odniosła Kotwica Kórnik, co spowodowało, że zespół Tomasza Mikusika ma już dziesięć punktów straty do dziewiętnastego miejsca. Kolejny mecz w przyszłą sobotę - kolanie podejmować będą Tarnovię Tarnowo Podgórne.

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Olimpia Koło 3:2 (22', 85' Daniel Kaczmarek, 33' Marek Szymanowski - 36', 82' Maciej Rojewski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Maciej Graliński (42' Kamil Jaroszewski), Damian Wiśniewski, Szymon Bartosik (75' Tomasz Mikusik), Mikołaj Czajka, Bartosz Kowalski, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Wiktor Małecki (64' Norbert Groblewski), Michał Rutkowski, Maciej Rojewski.