LM.plSportGolina. 11 listopada golfiści rozegrali Turniej Niepodległości

Golina. 11 listopada golfiści rozegrali Turniej Niepodległości

Robert Tralewski i Andrzej Rybicki zwyciężyli w Turnieju Niepodległości rozegranym 11 listopada w Golinie-Kolonii. W zawodach wzięło udział ponad dwudziestu golfistów.

W kategorii brutto najlepszy okazał się Robert Tralewski z wynikiem 69 uderzeń. Dwa uderzenia gorszy był Piotr Zbyszewski, a trzecie miejsce zajął Andrzej Rybicki z wynikiem 75 uderzeń. W tej klasyfikacji uwzględnionych zostało 23 zawodników.

W kategorii netto zwyciężył Andrzej Rybicki (55). Drugi był Piotr Kruszczyński (58), a najniższe miejsce na podium zajął Mirosław Cepiński z Air Golf Club Ostrów Wlkp. (58). W kategorii netto uwzględnionych zostało 21 zawodników.

Kolejne zawody już 25 listopada. Golfiści zmierzą się w Turnieju Andrzejkowym.