Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22086) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (33)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (8)

Atakowali, nie bronili. Wysoka porażka KKF AT Konin w Poznaniu

Dodano: 18.11.2018 00:11
Źródło: LM.pl

4:11 przegrali futsaliści KKF Automobile Torino Konin w meczu trzeciej kolejki II ligi z M40 Poznań. Zwycięstwo gospodarzom zapewniły skuteczne kontrataki.

Spotkanie w Poznaniu przypominało ubiegłotygodniowy mecz z Piastem Poniec, tym razem jednak to koninianie wcielili się w chłopca do bicia. Podobnie jak w meczu z beniaminkiem, oba zespoły były nastawione ofensywnie i bardziej, niż na obronie, skupiały się na zdobywaniu bramek. Lepiej ta sztuka szła jednak gospodarzom z Poznania.

Już po niecałych pięciu minutach M40 prowadził 3:0 po golach Szymona Turostowskiego i Witalija Daunarowicza. Przed przerwą gospodarze powiększyli tę przewagę do sześciu goli, skutecznie wykańczając kontrataki. Na listę strzelców wpisali się: jeszcze raz Daunarowicz oraz dwukrotnie Grzegorz Urbański.

Koninianie swoją niemoc strzelecką przełamali w drugiej połowie, najpierw gola strzelił Mateusz Zaborski, a następnie Artur Brzuśkiewicz. Ale gospodarze też się nie zatrzymywali i seriami powiększali swoją przewagę. Rozmiary porażki w samej końcówce dwoma bramkami zmniejszył Przemysław Skibiszewski. KKF Automobile Torino Konin uległ M40 Poznań 4:11.

Koninianie stracili pozycję lidera tabeli, spadając na trzecie miejsce z dorobkiem czterech punktów, stratą dwóch oczek do Grupy CRB Mrówka Mosina Futsal Team oraz M40 Poznań i jednym meczem rozegranym więcej od tych zespołów. W czwartej kolejce koninianie pauzują, a następny mecz KKF Automobile Torino rozegra 15 grudnia, podejmując BestDrive Futsal Piła.

M40 Poznań - KKF Automobile Torino Konin 11:4 (3', 4', 36' Szymon Turostowski, 5', 17' Witalij Daunarowicz, 14', 18', 34' Grzegorz Urbański, 24', 31', 35' Maciej Kryształowski - 22' Mateusz Zaborski, 25' Artur Brzuśkiewicz, 38', 39' Przemysław Skibiszewski)

M40 Poznań: Patryk Rzepka - Jacek Kalbarczyk, Grzegorz Urbański, Mateusz Górka, Przemysław Marciniak, Szymon Turostowski, Tomasz Sobierajski, Witalij Daunarowicz, Bartosz Simiński, Maciej Kryształowski, Michał Jędrzejczak, Dariusz Masztalerz, Marek Barul, Bartosz Tomaszewski.

KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski, Marcin Wojciechowski - Sebastian Laskowski, Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Artur Brzuśkiewicz, Przemysław Skibiszewski, Damian Tylak, Damian Markiewicz, Łukasz Łajdecki.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   M40 Poznań

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

wspolczujemy naszym kolegom z gornika ze maja wsrod kibicow takiego padalca jak ten podpisujacy sie -ksg. zyczymy samych zwyciestw. pozdrawiamy
Dodano: 18.11.2018 10:43    Przez: ~kkf at
Brać przykład ze sportowego Leszna,futsal walczy o ekstraklase 5 zwycięstw 1 remis,to kwestia dwóch sezonów do ekstraklasy.Ponadto 1 liga koszykarzy,zawsze w czołówce,aspiracje ekstraklasowe,na hali 1.000 ludzi,a czasem nawet więcej nadkomplet,1 liga koszykarek 8 lat z powodzeniem była ekstraklasa,od 11 lat 1 liga szczypiornistów zawsze czołowe miejsca,czasem środek tabeli.Wreszcie ekstraklasa żużlowa 17 DMP srednio na lidze 12.000,na finale 20.000.jeszcze 3 liga siatkówki 4 liga piłki nożnej i wiele,wiele innych.Swiatowe imprezy na żużlu, szybownictwie,balony,Puchar Świata juniorów w szermierce i wiele innych.Konin powinien postawić na dwie dyscypliny np.Gornika i KKF to może byłby lepszy efekt,plus sponsorzy,ale w tym regionie to problem
Dodano: 18.11.2018 09:42    Przez: ~Znawca sportu

KOMENTARZE

Piekny wynik emerytow
Dodano: 18.11.2018 04:36    Przez: ~Ksg
I oni chca pieniądze od miasta tylko KSG
Dodano: 18.11.2018 06:17    Przez: ~Ksg
I jeszcze polowa grubasow
Dodano: 18.11.2018 08:12    Przez: ~Sęp
wspolczujemy naszym kolegom z gornika ze maja wsrod kibicow takiego padalca jak ten podpisujacy sie -ksg. zyczymy samych zwyciestw. pozdrawiamy
Dodano: 18.11.2018 10:43    Przez: ~kkf at
Padalec to jest ty alfonsie zacznij grac bo w hokej nie ma takich wyników
Dodano: 18.11.2018 11:38    Przez: ~Ksg
Oj .... Oj....Co za chamstwo i beszczelnosc ? , Jak mozna takie teksty wypisywac ? Jak mozna obrazac tych wspanialych ludzi , ktorym sie cos chce w tym miescie robic , znajdujac czas kosztem pracy i domu ! BRAWO KKF !!!!! PS: Jeszcze przyjda radosne chwile ! Powodzenia i wytrwalosci !!!!!
Dodano: 18.11.2018 14:53    Przez: ~konin
Nie emeryci tylko batdzo dobrzy zawodnicy z bogata przeszloscia sportowa ! Futsal jest dla takich pilkarzy !
Dodano: 18.11.2018 14:58    Przez: ~ccc
Wypadek przy pracy ! wieksxosc z nich prosto po meczu na trawie pojechala grac na hale ! Brawo !!!
Dodano: 18.11.2018 16:08    Przez: ~zzz
To w hokeja grali ha ha
Dodano: 18.11.2018 16:20    Przez: ~uuuuu
Ty KSG grałeś z pewnością na poziomie Premier League zdobywając ze trzy mistrzowskie tytuły.... obudziłeś się i okazało się że grałeś tylko na cymbałkach i kopałeś się po czole. A najgorsze jest to że pewnie znasz chłopaków przybijasz piątki i anonimowo ich atakujesz. Jesteś nieharmoniczny.
Dodano: 18.11.2018 18:44    Przez: ~Koma
KSG to miernota,obraża wszystkich,sam pewnie nie zrobi nawet trzech pompek
Dodano: 18.11.2018 18:52    Przez: ~Jx
Brać przykład ze sportowego Leszna,futsal walczy o ekstraklase 5 zwycięstw 1 remis,to kwestia dwóch sezonów do ekstraklasy.Ponadto 1 liga koszykarzy,zawsze w czołówce,aspiracje ekstraklasowe,na hali 1.000 ludzi,a czasem nawet więcej nadkomplet,1 liga koszykarek 8 lat z powodzeniem była ekstraklasa,od 11 lat 1 liga szczypiornistów zawsze czołowe miejsca,czasem środek tabeli.Wreszcie ekstraklasa żużlowa 17 DMP srednio na lidze 12.000,na finale 20.000.jeszcze 3 liga siatkówki 4 liga piłki nożnej i wiele,wiele innych.Swiatowe imprezy na żużlu, szybownictwie,balony,Puchar Świata juniorów w szermierce i wiele innych.Konin powinien postawić na dwie dyscypliny np.Gornika i KKF to może byłby lepszy efekt,plus sponsorzy,ale w tym regionie to problem
Dodano: 18.11.2018 09:42    Przez: ~Znawca sportu
O czym ty kolego piszesz ???? Przestan sie powtarzac bo jestes nudny !!!!
Dodano: 18.11.2018 14:56    Przez: ~!!!!!
ty leszczynski - a ilu zawodnikow w tych twoich zuzlach itp. jest z tego miasta i okolic? czy to tylko armia przyjezdnych co tylko kase wyciagaja z miasta? pewnie jak by ten twoj caly sport opieral sie o ludzi miejscoywch to bys nie mial sie czym chwalic. nudny jestes rzeczywiscie i chyba malo swiadomy
Dodano: 18.11.2018 15:11    Przez: ~podjar leszno
Brawo KKF !;Za to ze wam sie chcen, ze znahdujecie czas i travicie pieniadze za tio ze cos robicie !;Do gory glowy i gramy dalej !!!!
Dodano: 18.11.2018 16:06    Przez: ~swoj
Unia Leszno słynie z wychowanków ten klub szkoli od początku 1938 najlepiej ! Obecnie posiada najlepszych juniorów swoich w polsce,a także mistrza polski indywidualnego rodem Leszna.To nie te czasy jak 30 lat temu,gdzie wszyscy jeździli swoimi wychowankami.W innych miastach jak Toruń to już całkiem armia zaciezna ! I innych.Leszno posiada wychowanków w ręcznej,koszykówce damskiej,futsalu,siatkówce,piłce nożnej i wielu innych.Konina nie stać nawet na 3 ligę koszykówki i siatkówki,a budzet jednego klubu żużlowego w Lesznie jest kilka ! razy wiekszy jak wszystkich drużyn sportowych w Koninie,to Ty jesteś nie świadomy bo g....macie,w tym Koninie !
Dodano: 18.11.2018 16:40    Przez: ~Znawca sportu
W Poznaniu na Lechu sami wychowankowie ? W Koninie nawet na Medyku,choć to nikogo nie interesuje też kilka z innych miast,a taki Górnik wszyscy z Konina ? W Koninie nie ma klimatu dla sportu od dobrych 20 lat. Leszno,Lubin,Głogów,Ostrow Wlkp,Gniezno wszystkie miasta leją Konin,nawet w 23.000 Kościanie jest 2 liga koszykówki mężczyzn,2 liga ręcznej obie drużyny w na czołowych pozycjach
Dodano: 18.11.2018 16:52    Przez: ~znawca sportu
Tak najlepiej grać swoimi jak START i przegrać 10 meczy z rzędu ! To jest promocja!
Dodano: 18.11.2018 16:58    Przez: ~prawda
Spotjajcie sie w Warce na piwie i sobie podyskutujecie nas naprawde nie interesuja te Leszczynskie Wywody Ok ! Prosze przestac pisac te bzdety ! Prosze sie wziasc za jakas dyscypline sportowa i zostawic komputer OK !
Dodano: 18.11.2018 17:16    Przez: ~biegacz !
To było tylko opisane,że Konin nie ma pojęcia o sporcie ! Leszno posiada kilku Drużynowych Mistrzow Swiata na żużlu,vice mistrza świata,dwóch mistrzow swiata juniorów w tym obecnego wszyscy wychowankowie ! Mistrzów świata w szybownictwie,vice mistrz świata, mistrzyni świata w kręgach z Leszna,a także 12 leszczynskich olimpijczyków o tytułach mistrza polski nawet nie wspominam bo bylo tego tyle,że bym nawet nie policzył. Sam jezdzilem duzo na rowerze wiele razy po 100 km,a najwiecej w dniu 125 km,skoczylem a bange z wysokości 60 m,swego czasu bez problemu przebieglem15 km itd
Dodano: 18.11.2018 17:38    Przez: ~Znawca sportu
Mam wrażenie że skok z bange zaszkodził i spowodował niedotlenienie 🤯 i obumarcie pewnego organu . Z takim doświadczeniem i wiedzą nie marnuj czasu na komentarze nie na temat tylko zacznij działać i spraw by w Koninie też np. powstał żużel. Pokaż na co cię stać w realnym świecie bo piszesz bzdury i to na zasadzie kopiuj wklej🙂😂. Znawca sportu....no koń się uśmiał🤪
Dodano: 18.11.2018 18:10    Przez: ~Koma
Niestety to niemożliwe,bo Konina nie stać nawet na 3 lige koszykówki czy siatkówki nawet w wydaniu mniej interesującym damskim,a nawet 2 liga żużla to spory budżet,jednak jestem pewien,że gdyby w 70.000 Koninie był zuzel to nawet w 2 lidze przychodziloby te 4 tys,może 5 tys.a kiedy chociaż w Koninie było 3 tys z 20 lat temu,obecnie marzenie to 1 tys raz w sezonie
Dodano: 18.11.2018 18:27    Przez: ~Znawca sportu
Tylko słabi ludzie mówią że coś jest niemożliwe nie próbując tego zrobić. Jednak niedotlenienie było bardzo duże!!!
Dodano: 18.11.2018 18:58    Przez: ~Koma
taa najlepiej siedzieć jak ty i nie robić nic, a jak chlopaki ze startu mieli ekipe i wygrywali to pewnie "ja j ka mi" brawo biłes
Dodano: 18.11.2018 21:00    Przez: ~do prawdy
To rób jak chcesz,życzę powodzenia w tym miescie ! Tu nie ma klimatu,sport nikogo tu nie interesuje,kiepski poziom,kiepska frekwencja.Jestes z Konina to rusz się i działaj ! A sponsorzy,jest niewielu,brak tu dużych sponsorów w regionie ! zuzel to możesz obejrzeć sobie w TV,albo najbliżej do Gniezna na START w 1 lidze,srednio 7.000 na mecz,a to też zasłużona drużyna, wiele lat w najwyższej klasie rozgrywek,dwa brązowe medale DMP,obecnie solidna drużyna na zapleczu ekstraklasy
Dodano: 18.11.2018 19:43    Przez: ~Znawca sportu
jesteś z innej bajki. zwłaszcza ci obcokrajowcy w tych klubach to ewidentnie widac ze wychowankowie. A jesli chodzi o futsal to rzeczywiscie tez w pierwszej lidze się znalezli i graja obcenie bo tam sami miejscowi. koniec tematu leszna tutaj, trzeba olac te jego wywody i nie odpowiadac na zaczepki. mozesz sie koles dowartosciowac gdzie indziej
Dodano: 18.11.2018 21:08    Przez: ~z innej bajki
Gościu,przecież w Koninie też były dziewczyny obcokrajowe,jak Konin przez dwa sezony grał w ekstraklasie koszykówki kobiet,baty za batem w pierwszym sezonie spadli z hukiem,potem znowu zagrały i klub wycofano.Najgorszy zespół w historii damskiej koszykówki w ekstraklasie. Teraz nawet 3 ligii nie ma ! W Lesznie przez 8 sezonów była kobieca ekstraklasa i wysokie 4 m,a przeważnie środek tabeli.Z innej beczki,tam gdzie jest sport na wysokim poziomie tam są obcokrajowcy.W Lesznie i tak jest dużo wychowanków.Leszno ekstraklasa żużla, cztery kluby w 1 lidze.Konina nie stać na 3 ligę koszykówki i siatkówki, a ręczna w 3 lidze niebawem. Frekwencja w Lesznie na żużlu srednio 12 tys na mecz,na finale 20 tys,w Koninie marzenie na Górnika to 1 tys raz w sezonie.W Lesznie na 1 ligę koszykarzy przychodzi na halę na każdy mecz od 800 do 1 tys,koniec tematu,możecie tak jak to robicie porównywać sie tylko do Kleczewa,który jest przed wami !
Dodano: 18.11.2018 21:48    Przez: ~Znawca sportu
A to z innej bajki,dobre w sam raz dla Konina,na tle innych naprawdę jesteście z innej bajki.Miasta nie stać na nic !
Dodano: 18.11.2018 21:54    Przez: ~Znawca sportu
Dwa sezony Koninskiej ekstraklasy w kobiecej koszykówce zrobiło takie spustoszenie,że nic obecnie nie ma,pozostał tylko wstyd !
Dodano: 19.11.2018 19:02    Przez: ~Xza
nic się nie stało taki jest sport porażki się zdarzają gramy dalej KKF