Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16142) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Koło. Zagrają dla poszkodowanego w wypadku Krystiana Sowy

Dodano: 27.11.2018 13:33
Źródło: LM.pl

Ponad jedenaście tysięcy złotych zebrała do tej pory Olimpia Koło dla Krystiana Sowy, swojego zawodnika, który sierpniu uległ wypadkowi. Na tym jednak nie koniec, już w grudniu klub organizuje bowiem charytatywny turniej Bodex Cup 2018 - Gramy Dla Krystiana.

W sierpniu tego roku Krystian Sowa wraz ze swoimi rodzicami uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Młody wychowanek Olimpii Koło miał złamane obie nogi. Już kilka dni po tym zdarzeniu Olimpia Koło uruchomiła specjalną zbiórkę pieniędzy dla swojego podopiecznego. Po zaledwie miesiącu udało się uzbierać ponad jedenaście tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Krystiana.

Na tym jednak kolski klub nie zamierza kończyć. Już w grudniu odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej II Bodec Cup 2018 - Gramy Dla Krystiana. Olimpia Koło zaprasza wszystkie chętne drużyny z rocznika 2006 i młodsze do wzięcia udziału w zawodach. - Każdy z zespołów rozegra minimum sześć, siedem spotkań. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Turniej zostanie rozegrany w formie rozgrywek ligowych - informują organizatorzy.

Wpisowe na zawody wynosi 250 zł. Turniej odbędzie się 16 grudnia w hali sportowej MOSiR przy ul. Sportowej 2 w Kole. Zgłoszenia można wysyłać do Damiana Fogiela, trenera-koordynatora turnieju (tel. 505 842 472, foglus@wp.pl).  • Koło. Zagrają dla poszkodowanego w wypadku Krystiana Sowy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wspaniała inicjatywa :D :D
Dodano: 27.11.2018 14:22    Przez: ~kolanin

KOMENTARZE

Wspaniała inicjatywa :D :D
Dodano: 27.11.2018 14:22    Przez: ~kolanin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.