LM.plSportSensacja w Sieradzu! Wilki wygrały z liderem w trzech setach!

Sensacja w Sieradzu! Wilki wygrały z liderem w trzech setach!

Dopiero drugą porażkę w tym sezonie zanotował Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej lidera grupy trzeciej II ligi pokonały Wilki Wilczyn.

Pierwsze spotkanie obu zespołów  tym sezonie zakończyło się zwycięstwem sieradzan 3:0. Tubądzin Volley MOSiR był również faworytem rewanżu i mało kto spodziewał się, że lider II ligi grupy trzeciej zanotuje drugą porażkę w sezonie. Tym bardziej - w trzech setach.

Wygrana Wilków stała się jednak faktem. Zespół Artura Hoffmana wygrał w pierwszym secie 25:21. Druga część spotkania zakończyła się dokładnie takim samym wynikiem. Wygraną Wilki przypieczętowały w trzecim secie, pokonując rywali 25:23.

Wilczynianie wciąż zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem siedemnastu punktów. Kolejny mecz za tydzień. Wilki podejmować będą SMS PZPS II Spała.

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Wilki Wilczyn 0:3 (21:25, 21:25, 23:25).