Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21617) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (20)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (9)

Dwa tytuły dla UKS MTB Smecz podczas mistrzostw Wielkopolski

Dodano: 13.12.2018 11:36
Źródło: LM.pl

Na pierwszym miejscu podium podczas Otwartych Mistrzostw Polski w Badmintonie im. Ryszarda Burgiela zajęła para Antonina Cybulka i Adam Winciaszek. 

Zawodnik UKS MTB Smecz Konin w Puszczykowie na podium stawał dwa razy. W grze pojedynczej w kat. do lat trzynastu zajął trzecie miejsce. Po złoto i tytuł mistrza Wielkopolski sięgnął w grze mieszanej, w której rywalizował w parze z poznanianką Antoniną Cybulką. 

Drugim z konińskich reprezentantów był Jakub Klama. Zawodnik UKS MTB Smecz Konin w grze pojedynczej uplasował się poza podium, ale w grze mieszanej w parze z Julią Dymowską z Poznania był drugi, zdobywając tytuł wicemistrza Wielkopolski. 

fot. UKS MTB Smecz Konin   • Dwa tytuły dla UKS MTB Smecz podczas mistrzostw Wielkopolski
  • Dwa tytuły dla UKS MTB Smecz podczas mistrzostw Wielkopolski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.