Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22463) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (53)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Turek. Siatkarka Piątki powołana do reprezentacji Polski U-14

Dodano: 13.12.2018 12:50
Źródło: LM.pl

Pola Janicka, siatkarka Piątki Turek, dostała powołanie do reprezentacji Polski do lat czternastu na Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA).

Pola Janicka występuje na pozycji rozgrywającej, a siatkówkę trenuje od czterech lat. Na co dzień reprezentuje barwy młodzieżowych drużyn Piątki Turek. Na początku grudnia siatkarka otrzymała powołanie do reprezentacji Polski do lat czternastu. Pola Janicka znalazła się w piętnastoosobowej grupie powołanych siatkarek jako jedyna zawodniczka z Wielkopolski.

Wraz z biało-czerwonymi turkowianka wystąpi na Mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA). Zawody odbędą się w Olecku. W fazie grupowej Polki zagrają z Estonią, Litwą i Białorusią. W drugiej grupie rywalizować będą Rosja, Gruzja, Łotwa i Ukraina. Mistrzostwa rozpoczynają się dzisiaj i potrwają do niedzieli. 

To pierwsze powołanie do reprezentacji dla zawodniczki z Turku od kilkunastu lat - informuje na swoim profilu FB Piątka Turek. - Powołanie naszej zawodniczki to wielka nobilitacja dla naszego klubu oraz miasta Turku - czytamy w informacji. 

fot. UKS Piątka Turek

   • Turek. Siatkarka Piątki powołana do reprezentacji Polski U-14

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Ładna 😍😍😘😍😏😘😗
Dodano: 13.12.2018 14:50    Przez: ~Michal

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.