Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19353) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Turek. Siatkarka Piątki powołana do reprezentacji Polski U-14

Dodano: 13.12.2018 12:50
Źródło: LM.pl

Pola Janicka, siatkarka Piątki Turek, dostała powołanie do reprezentacji Polski do lat czternastu na Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA).

Pola Janicka występuje na pozycji rozgrywającej, a siatkówkę trenuje od czterech lat. Na co dzień reprezentuje barwy młodzieżowych drużyn Piątki Turek. Na początku grudnia siatkarka otrzymała powołanie do reprezentacji Polski do lat czternastu. Pola Janicka znalazła się w piętnastoosobowej grupie powołanych siatkarek jako jedyna zawodniczka z Wielkopolski.

Wraz z biało-czerwonymi turkowianka wystąpi na Mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA). Zawody odbędą się w Olecku. W fazie grupowej Polki zagrają z Estonią, Litwą i Białorusią. W drugiej grupie rywalizować będą Rosja, Gruzja, Łotwa i Ukraina. Mistrzostwa rozpoczynają się dzisiaj i potrwają do niedzieli. 

To pierwsze powołanie do reprezentacji dla zawodniczki z Turku od kilkunastu lat - informuje na swoim profilu FB Piątka Turek. - Powołanie naszej zawodniczki to wielka nobilitacja dla naszego klubu oraz miasta Turku - czytamy w informacji. 

fot. UKS Piątka Turek

   • Turek. Siatkarka Piątki powołana do reprezentacji Polski U-14

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ładna 😍😍😘😍😏😘😗
Dodano: 13.12.2018 14:50    Przez: ~Michal

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.