Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21606) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (20)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (9)

Siedem zespołów na siódmy turniej. Siatkówka przez pół soboty

Dodano: 14.12.2018 11:30
Źródło: LM.pl

Siedem drużyn zagra w siódmym już Turnieju Piłki Siatkowej Automobile Torino Cup Konin 2018. Rywalizacja odbędzie się w sobotę hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie.

Przez pięć edycji Turniej Piłki Siatkowej Automobile Torino Cup rozgrywany był w Inowrocławiu. W tym roku po raz pierwszy odbył się w Koninie. W maju najlepsza okazała się reprezentacja Starego Miasta, która w finale pokonała Automobile Torino 2:1. Trzecie miejsce zajął KTPS Konin.

Siódmy turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę i weźmie w nim udział siedem drużyn. Zmagania rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do ok. godz. 16.00. Następnie nastąpi wręczenie nagrody i zakończenie. Wszystkie mecze odbędą się na hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie. Wstęp wolny.  • Siedem zespołów na siódmy turniej. Siatkówka przez pół soboty

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.