Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Siedem zespołów na siódmy turniej. Siatkówka przez pół soboty

Dodano: 14.12.2018 11:30
Źródło: LM.pl

Siedem drużyn zagra w siódmym już Turnieju Piłki Siatkowej Automobile Torino Cup Konin 2018. Rywalizacja odbędzie się w sobotę hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie.

Przez pięć edycji Turniej Piłki Siatkowej Automobile Torino Cup rozgrywany był w Inowrocławiu. W tym roku po raz pierwszy odbył się w Koninie. W maju najlepsza okazała się reprezentacja Starego Miasta, która w finale pokonała Automobile Torino 2:1. Trzecie miejsce zajął KTPS Konin.

Siódmy turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę i weźmie w nim udział siedem drużyn. Zmagania rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do ok. godz. 16.00. Następnie nastąpi wręczenie nagrody i zakończenie. Wszystkie mecze odbędą się na hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie. Wstęp wolny.  • Siedem zespołów na siódmy turniej. Siatkówka przez pół soboty

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.