Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22455) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (53)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Siedem zespołów na siódmy turniej. Siatkówka przez pół soboty

Dodano: 14.12.2018 11:30
Źródło: LM.pl

Siedem drużyn zagra w siódmym już Turnieju Piłki Siatkowej Automobile Torino Cup Konin 2018. Rywalizacja odbędzie się w sobotę hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie.

Przez pięć edycji Turniej Piłki Siatkowej Automobile Torino Cup rozgrywany był w Inowrocławiu. W tym roku po raz pierwszy odbył się w Koninie. W maju najlepsza okazała się reprezentacja Starego Miasta, która w finale pokonała Automobile Torino 2:1. Trzecie miejsce zajął KTPS Konin.

Siódmy turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę i weźmie w nim udział siedem drużyn. Zmagania rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do ok. godz. 16.00. Następnie nastąpi wręczenie nagrody i zakończenie. Wszystkie mecze odbędą się na hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie. Wstęp wolny.  • Siedem zespołów na siódmy turniej. Siatkówka przez pół soboty

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.