Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO

26 / 20oC

Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Wpadka Wilków w Częstochowie. AZS 2020 wygrał w trzech setach

Dodano: 15.12.2018 23:47

Pierwszy set toczony na przewagi i dwa kolejne przegrane do dziewiętnastu. Wilki Wilczyn niespodziewanie przegrały z AZS 2020 Częstochowa 0:3.

Spotkanie w Częstochowie rozpoczęło się od bardzo zaciętej walki w pierwszym secie. Do jego rozstrzygnięcia potrzebna była gra na przewagi. Ostatecznie wygrali gospodarze 28:26, zdobywając tym samym przewagę. W dwóch kolejnych częściach spotkania Wilki nie były już w stanie nawiązać walki z rywalami i dwukrotnie przegrywały 19:25, ulegając w całym spotkaniu 0:3.

Pomimo porażki wilczynianie utrzymali piąte miejsce w klasyfikacji z dorobkiem siedemnastu punktów, ale strata do czwartej lokaty wzrosła do dziewięciu punktów. Kolejny mecz, ostatni już w tym roku, za tydzień. Wilki zmierzą się na wyjeździe z LKPS Borowno.

AZS 2020 Częstochowa - Wilki Wilczyn 3:0 (28:26, 25:19, 25:19).