Dzisiaj jest niedziela 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21163) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Aktywnie Zmieniają Siebie. Są już pierwsze efekty ... (2)Maciej Rojewski w ataku, czy na obronie? W Gnieźni ... (36)

Siedem sparingów Sokoła Kleczew. Zagrają m.in. z Elaną Toruń

Dodano: 17.12.2018 11:32
Źródło: LM.pl

II-ligowa Elana Toruń będzie najpoważniejszym sprawdzianem dla piłkarzy Sokoła Kleczew podczas zimowego okresu przygotowawczego. Klub z Kleczewa ogłosił listę sparingów.

Kleczewianie do treningów powrócą 14 stycznia, na przygotowanie się do rundy wiosennej będą mieć mniej więcej półtora miesiąca. Pierwszy mecz kontrolny Sokół rozegra już 19 stycznia. W Trzemesznie drużyna Łukasza Cichosa zmierzy się z tamtejszymi IV-ligowymi Zjednoczonymi. Podczas tego meczu testowani będą głównie piłkarze, którzy zgłoszą zimą chęć gry w Sokole.

Najpoważniejszy sprawdzian czeka Sokoła 30 stycznia, gdy w Jarocinie kleczewianie zagrają z II-ligową Elaną Toruń. W dwóch meczach Sokół rywalizować będzie z ligowymi przeciwnikami - Jarotą Jarocin i Polonią Środa Wlkp., a w pozostałych trzech sparingach zagra z IV-ligowcami - Unią Janikowo, Unią Swarzędz i Pogonią Mogilno.

Wszystkie mecze Sokół rozegra poza Kleczewem (w Trzemesznie, Gnieźnie, Jarocinie i Swarzędzu, do ustalenia pozostaje miejsce spotkania z Polonią Środa Wlkp.), ale treningi drużyna Łukasza Cichosa odbywać będzie na własnych obiektach. Do gry o stawkę Sokół powróci (jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne) 2 marca, zaplanowany jest wtedy ćwierćfinał okręgowego Pucharu Polski z Turem 1921 Turek. Runda wiosenna III ligi wystartuje tydzień później, kleczewianie rozpoczną ją od spotkania na własnym terenie z KP Starogard Gdański.

Plan sparingów Sokoła Kleczew:
19 stycznia, godz. 12.00: Zjednoczeni Trzemeszno (IV liga gr. wielkopolska, 16. miejsce), Trzemeszno
26 stycznia, godz. 12.00: Unia Janikowo (IV liga gr. kujawsko-pomorska, 1. miejsce), Gniezno
30 stycznia, godz. 11.00: Elana Toruń (II liga, 3. miejsce), Jarocin
2 lutego: Jarota Jarocin (III liga gr. II, 15. miejsce), Jarocin
9 lutego, godz. 12.00: Unia Swarzędz (IV liga gr. wielkopolska, 3. miejsce), Swarzędz
15 lutego, godz. 17.30: Pogoń Mogilno (IV liga gr. kujawsko-pomorska, 3. miejsce), Gniezno
23 lutego, godz. 12.00: Polonia Środa Wlkp. (III liga gr. II, 9. miejsce).

źródło: sokol.kleczew.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.