Dzisiaj jest niedziela 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21162) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO

-2 / -2oC
0 / -1oC
-1 / -3oC

Aktywnie Zmieniają Siebie. Są już pierwsze efekty ... (2)Maciej Rojewski w ataku, czy na obronie? W Gnieźni ... (36)

Nocą po Puszczy Bieniszewskiej. Setka biegaczy na starcie gRUNt

Dodano: 17.12.2018 12:42

Dziesięć kilometrów nocą po Puszczy Bieniszewskiej mieli do pokonania uczestnicy biegu gRUNt. Na starcie zawodów stanęło ponad stu ochotników.

Wśród mężczyzn najszybszy okazał się Michał Dryjański z Kazimierza Biskupiego, który trasę pokonał w czasie 00:40:14,45 min. Drugi był Michał Ignaczak z Żychlina (00:40:26,62), a na najniższym stopniu podium stanął Darek Frątczak z Osieka Małego (00:41:17,33). W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Michalina Walczak-Pecyna z Budzisławia Starego z wynikiem 00:44:46,36, przed Justyną Wałowską z Koła (00:44:54,62) i Martą Marszałek z Koła (00:47:21,56).

Na wszystkich uczestników biegu na mecie czekały pamiątkowe medale oraz losowanie nagród oraz możliwość wykonania zdjęcia przez profesjonalnego fotografa. Była to już druga edycja biegu gRUNt. Po raz pierwszy biegacze mogli rywalizować w Puszczy Bieniszewskiej pod koniec sierpnia.