Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

LM.plSportWygrali tylko jeden set. Porażka słupczan w ostatnim meczu

Wygrali tylko jeden set. Porażka słupczan w ostatnim meczu

Zaczęło się dobrze, skończyło - zgodnie z oczekiwaniami. SPS Konspol Słupca uległo w ostatnim spotkaniu w tym roku SMS PZPS II Spała 1:3.

W rozgrywanym w Słupcy meczu SPS Konspol podejmowało czwartą drużynę grupy trzeciej - SMS PZPS II Spała. Goście byli faworytem starcia, ale słupeccy kibice liczyli na świąteczny prezent od swoich siatkarzy.

Nadzieje rozbudził dodatkowo pierwszy set, który gospodarzom udało się wygrać 25:23. W dwóch kolejnych częściach goście byli już lepsi i zwyciężali do siedemnastu i do piętnastu. SMS PZPS II Spała dopełnił dzieła w czwartym secie, wygrywając 25:22, a w całym meczu - 3:1.

Pomimo porażki SPS Konspol utrzymało szóste miejsce w klasyfikacji z dorobkiem szesnastu punktów. Kolejny mecz już w styczniu - słupczanie w derbach regionu zagrają z Wilkami Wilczyn.

SPS Konspol Słupca - SMS PZPS II Spała 3:1 (25:23, 17:25, 15:25, 22:25).