Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17910) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Puchar Świata Juniorów. Małgorzata Zawodniak w 1/16 finału

Dodano: 6.01.2019 21:07
Źródło: LM.pl

Dwie szablistki KKSz Konin rywalizowały w weekend w Pucharze Świata Juniorów w w Budapeszczcie. 28. miejsce wywalczyła Małgorzata Zawodniak.

Zawodniak w fazie grupowej zanotowała cztery zwycięstwa i dwie porażki, dzięki czemu awansowała do fazy pucharowej. W 1/64 finału koninianka pokonała 15:7 Niemkę Paulę Singer, a w 1/32 finału wygrała 15:12 z Francuzką Rachel Pallot. Reprezentantka KKSz Konin uległa dopiero w 1/16 finału, przegrywając z Meksykaną Natalią Botello 8:15. Zawodniak sklasyfikowana została ostatecznie na 28. miejscu (na 153 startujące), co było drugim wynikiem spośród Polek.

Druga z konińskich szablistek - Natalia Nowinowska - w fazie grupowej zanotowała trzy wygrane i dwie porażki. W fazie pucharowej koninianka stoczyła tylko jeden pojedynek. Nowinowska przegrała w 1/64 finału z Koreanką Jiwon Jang 12:15 i została sklasyfikowana na 77. miejscu.

Kolejne zawody w przyszły weekend. W Wołominie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów, a w Meylan we Francji - Puchar Europy Kadetów. 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pilka ma potencjal hahahahahhaha. Jaki? Zarabiac gruby hajs na bieganie za kulką i przy tym brak osiągniec jak Górnik?Spojrzmy na Klub Górnik: 1. kibice 2. Przemoc 3. Osianiecia. Szermierka nie ma az tylu kibicow , ale Gornik czy cala pilka koninska CHOWA SIĘ :). Jaka pilka tacy kibice :)
Dodano: 7.01.2019 20:32    Przez: ~Hahaha

KOMENTARZE

Gratulacje!
Dodano: 06.01.2019 23:37    Przez: ~A
P Redaktorze co to nas obchodzi ? Po co sie pan wysila ? To nie jest dyscypilna kibicogenna ! Nas nie obchodzi jakas tam szermierka ! Szkoda kasy dla nich ! Nikt tego nie oglada ! Po co to???,?
Dodano: 06.01.2019 23:41    Przez: ~cccc
Zgoda ! Daj pan spokoj !!!!!!!
Dodano: 06.01.2019 23:42    Przez: ~jery
Mnie obchodzi. Proszę nie wypowiadaj się w Moim imieniu. Nie będzie tu tylko informacji o Górniku.Z pewnością jest to dyscyplina mniej kryminogenna🤔
Dodano: 08.01.2019 18:25    Przez: ~⚽️🤺
Pasmo sukcesów 28 miejsce i 77 a odniosłem wrażenia jakby chodziło o zajęcie miejsca na podle.
Dodano: 07.01.2019 08:54    Przez: ~Pigułka
Tyle kasy idzie na szermierkę z kieszeni podatnika.
Dodano: 08.01.2019 05:39    Przez: ~Niezadowolony
Szermierka to zabawa w ponczochach,nikt nie ogląda tego,nawet zawady ważnej rangi na świecie wstęp wolny !
Dodano: 07.01.2019 13:14    Przez: ~Sport
W takim razie piłka nożna to dyscyplina sportu, w której 22 głupków biega za piłką, a kibice z piwskiem w ręku krzyczą i śpiewają wulgaryzmy. Brawo.
Dodano: 07.01.2019 17:54    Przez: ~Sport
do sport i widzisz to piłka nożna ma potencjał, a szabelkowanie to po szachach i nurkowaniu głębinowym nie dorobiło sie kibicowania więc można traktować to jak zabawę lub sposób na zycie
Dodano: 07.01.2019 18:42    Przez: ~ppfffff
Pilka ma potencjal hahahahahhaha. Jaki? Zarabiac gruby hajs na bieganie za kulką i przy tym brak osiągniec jak Górnik?Spojrzmy na Klub Górnik: 1. kibice 2. Przemoc 3. Osianiecia. Szermierka nie ma az tylu kibicow , ale Gornik czy cala pilka koninska CHOWA SIĘ :). Jaka pilka tacy kibice :)
Dodano: 07.01.2019 20:32    Przez: ~Hahaha
Wiadomo,że Górnik to przeciętny w powiecie klub, z kilkunastoma kibicami,ale na Lecha przychodzi 20.000,a na szermierke nikt,bo to nudny bez emocji sport
Dodano: 07.01.2019 21:29    Przez: ~Fan
Zazdroscimy ze niczego sie w zyciu nie osiagnelo brawo
Dodano: 08.01.2019 13:34    Przez: ~Ja
Dopiero 28.Szkoda.
Dodano: 07.01.2019 15:52    Przez: ~Wojtix
Super Małgosiu! Tak trzymać!
Dodano: 07.01.2019 17:45    Przez: ~Mp
Do roboty !!!!!!
Dodano: 08.01.2019 01:40    Przez: ~!!!!!
Było to 2 wynik wsród koninianek, a nie Polek.
Dodano: 08.01.2019 09:15    Przez: ~lid
Polek naucz się czytac
Dodano: 08.01.2019 14:13    Przez: ~W
CHŁOPCY W RAJSZCZOCHACH Z ANTENAMI W ŁAPACH SKACZĄ JAK P.O.J.E.B.A.N.I I CZYM TUTAJ SIĘ ZACHWYCAĆ?
Dodano: 08.01.2019 11:28    Przez: ~....
Nie znasz się to się nie odzywaj i nie obrażaj innych anonimowo imbecylu🤮
Dodano: 08.01.2019 18:17    Przez: ~⚽️🤺
Przynajmniej skaczą a nie walą palcówe na srajfonie XD
Dodano: 09.01.2019 02:49    Przez: ~Haha
brawo gratulacje
Dodano: 08.01.2019 13:01    Przez: ~o
Poczekajmy na lepsze wyniki.
Dodano: 09.01.2019 15:45    Przez: ~o
1 z 2
12>>