Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22018) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (9)

OZPN Konin. Będą szkolić z bezpieczeństwa na stadionach

Dodano: 7.01.2019 10:51
Źródło: LM.pl

Po raz pierwszy OZPN Konin organizuje konferencję dot. bezpieczeństwa na stadionach. Skierowana jest do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo meczów w IV lidze gr. wielkopolskiej oraz niższych klas rozgrywkowych w okręgu konińskim.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem konferencji jest Paweł Woźniak, delegat ds. bezpieczeństwa PZPN, który reprezentuje koniński okręg w dziedzinie organizacji meczów piłki nożnej w najwyższych ligach. - Nasza konferencja jest projektem pilotażowym. Jeśli spotka się z zainteresowaniem będziemy zabiegali o to, aby była to impreza cykliczna. W pierwszej kolejności kierujemy ją do prezesów i kierowników ds. bezpieczeństwa naszej wielkopolskiej IV ligi oraz przedstawicieli wszystkich klubów z okręgu konińskiego. Podczas wydarzenia poruszymy tematy ważne dla tych klubów z perspektywy organizacji meczów. Będziemy uwrażliwiać na kwestie związane z bezpieczeństwem – powiedział Paweł Woźniak. 

W programie konferencji znalazły się trzy wykłady. O organizacji i stanie bezpieczeństwa meczów piłki nożnej na szczeblu centralnym mówić będzie Piotr Szefer - spiker reprezentacji Polski w piłce nożnej i przedstawiciel Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kwestię bezpieczeństwa na meczach IV ligi gr. wielkopolskiej poruszy Rafał Kniecicki - Przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatni wyklad poświęcony będzie bezpieczeństwu na meczach organizowanych przez OZPN Konin, a poprowadzi go sam Paweł Woźniak.

Udział w konferencji mogą wziąć dwaj przedstawiciele każdego klubu IV ligi (prezes i kierownik ds. bezpieczeństwa), po jednym przedstawicielu z klubów niższych lig okręgu konińskiego (prezes lub przedstawiciel zarządu), prezesi WZPN i OZPN oraz delegaci ds. bezpieczeństwa WZPN. Chęć udziału w konferencji zgłaszać można mailowo na adres biuro@koninskiozpn.pl do 19 stycznia. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Program konferencji:
godz. 16.30: rejestracja
godz. 17.00: otwarcie konferencji
godz. 17.10: ,,Organizacja i stan bezpieczeństwa meczów piłki nożnej na szczeblu centralnym" - wykład Piotra Szefera
godz. 17.55: ,,Bezpieczeństwo na meczach IV ligi wielkopolskiej" - wykład Rafała Kniecickiego
godz. 18.40: przerwa
godz. 19.00: ,,Bezpieczeństwo na meczach organizowanych przez OZPN Konin" - wykład Pawła Woźniaka
godz. 19.45: zakończenie, wręczenie dyplomów. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

pierweszy wyklad sztuka dla sztuki, dwa kolejne spoko o ile beda mowily o realiach
Dodano: 07.01.2019 11:10    Przez: ~kkk
trochę za póżno już to przerobiliśmy za około 200 tyś
Dodano: 07.01.2019 12:24    Przez: ~kibic
Dla mnie powinien wykładać Szklarkowski , ten to dopiero z życia by miał co mówić
Dodano: 07.01.2019 15:15    Przez: ~kibic
Bardzo dobrze oceniam prace obecnych wladz OZPNu. Trzeba byc Januszem zeby nie widziec roznicy miedzy tymi wladzami, a poprzednim betonem.
Dodano: 07.01.2019 17:37    Przez: ~tytus
A gdzie będzie to szkolenie?
Dodano: 07.01.2019 21:05    Przez: ~Jsrek
Na Stadionie Narodowym
Dodano: 08.01.2019 00:37    Przez: ~Przyjedz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.