Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16945) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (3)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (12)

OZPN Konin. Będą szkolić z bezpieczeństwa na stadionach

Dodano: 7.01.2019 10:51
Źródło: LM.pl

Po raz pierwszy OZPN Konin organizuje konferencję dot. bezpieczeństwa na stadionach. Skierowana jest do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo meczów w IV lidze gr. wielkopolskiej oraz niższych klas rozgrywkowych w okręgu konińskim.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem konferencji jest Paweł Woźniak, delegat ds. bezpieczeństwa PZPN, który reprezentuje koniński okręg w dziedzinie organizacji meczów piłki nożnej w najwyższych ligach. - Nasza konferencja jest projektem pilotażowym. Jeśli spotka się z zainteresowaniem będziemy zabiegali o to, aby była to impreza cykliczna. W pierwszej kolejności kierujemy ją do prezesów i kierowników ds. bezpieczeństwa naszej wielkopolskiej IV ligi oraz przedstawicieli wszystkich klubów z okręgu konińskiego. Podczas wydarzenia poruszymy tematy ważne dla tych klubów z perspektywy organizacji meczów. Będziemy uwrażliwiać na kwestie związane z bezpieczeństwem – powiedział Paweł Woźniak. 

W programie konferencji znalazły się trzy wykłady. O organizacji i stanie bezpieczeństwa meczów piłki nożnej na szczeblu centralnym mówić będzie Piotr Szefer - spiker reprezentacji Polski w piłce nożnej i przedstawiciel Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kwestię bezpieczeństwa na meczach IV ligi gr. wielkopolskiej poruszy Rafał Kniecicki - Przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatni wyklad poświęcony będzie bezpieczeństwu na meczach organizowanych przez OZPN Konin, a poprowadzi go sam Paweł Woźniak.

Udział w konferencji mogą wziąć dwaj przedstawiciele każdego klubu IV ligi (prezes i kierownik ds. bezpieczeństwa), po jednym przedstawicielu z klubów niższych lig okręgu konińskiego (prezes lub przedstawiciel zarządu), prezesi WZPN i OZPN oraz delegaci ds. bezpieczeństwa WZPN. Chęć udziału w konferencji zgłaszać można mailowo na adres biuro@koninskiozpn.pl do 19 stycznia. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Program konferencji:
godz. 16.30: rejestracja
godz. 17.00: otwarcie konferencji
godz. 17.10: ,,Organizacja i stan bezpieczeństwa meczów piłki nożnej na szczeblu centralnym" - wykład Piotra Szefera
godz. 17.55: ,,Bezpieczeństwo na meczach IV ligi wielkopolskiej" - wykład Rafała Kniecickiego
godz. 18.40: przerwa
godz. 19.00: ,,Bezpieczeństwo na meczach organizowanych przez OZPN Konin" - wykład Pawła Woźniaka
godz. 19.45: zakończenie, wręczenie dyplomów. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

pierweszy wyklad sztuka dla sztuki, dwa kolejne spoko o ile beda mowily o realiach
Dodano: 07.01.2019 11:10    Przez: ~kkk
trochę za póżno już to przerobiliśmy za około 200 tyś
Dodano: 07.01.2019 12:24    Przez: ~kibic
Dla mnie powinien wykładać Szklarkowski , ten to dopiero z życia by miał co mówić
Dodano: 07.01.2019 15:15    Przez: ~kibic
Bardzo dobrze oceniam prace obecnych wladz OZPNu. Trzeba byc Januszem zeby nie widziec roznicy miedzy tymi wladzami, a poprzednim betonem.
Dodano: 07.01.2019 17:37    Przez: ~tytus
A gdzie będzie to szkolenie?
Dodano: 07.01.2019 21:05    Przez: ~Jsrek
Na Stadionie Narodowym
Dodano: 08.01.2019 00:37    Przez: ~Przyjedz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.