Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15850) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 19oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Podwodny dron pomógł znaleźć ciało zaginio ... (0)Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe po rocznej p ... (0)

Promocje kont osobistych

Materiał promocyjny

Dodano: 8.01.2019 11:24

Banki starają się zyskać nowych klientów oferując przeróżne promocje kont osobistych. Za otworzenie konta nagradzani są nowi klienci, jak i klienci polecający. Okazuje się, że wspieranie banku i reklamowanie produktu jest bardzo korzystne dla obu stron. Przedstawimy tutaj kilka propozycji na zysk z promocji kont bankowych.

200 zł za eKonto w mBanku

Obecna zima oferuje mocną zachęte do zakładania kont osobistych w mBanku. Nowy klient otrzyma w nagrodę aż 200 zł. Nagroda jest przyznawana po założeniu konta przez stronę z promocją i ustanowieniu wpływów wynagrodzenia na nowo założone konto. Bardzo dobra oferta, zważywszy, że eKonto w mBanku jest darmowe. Również nie płaci się za używanie karty debetowej, przy spełnieniu drobnych warunków, jak pięć dowolnych płatności w ciągu miesiąca. Warto podkreślić, że promocja to jedno, ale samo w sobie eKonto w mBanku do bardzo solidna propozycja z szerokim zakresem usług. W efekcie eKonto zajęło pierwsze miejsce w rankingu kont portalu wktorymbanku.pl.

T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł w formie bonu

Również T-Mobile pragnie rozpromować swoje usługi bankowe. Za otwarcie Konta Freemium można otrzymać smsowy bon 100 zł do wykorzystania w allegro.pl. Zawarcie umowy o konto i kartę musi odbyć się poprzez stronę promocji. Warunkiem otrzymania nagrody jest dokonanie 5 płatności kartą w ciągu 40 pierwszych dni, w tym jedna z płatności musi być na przynajmniej 200 zł. Bon 100 zł na Allegro zostanie nam przyznany w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków promocji, o ile wciąż będziemy klientami T-Mobile Usług Bankowych. Dodatkowo konto Freemium oferuje program moneyback, w ramach którego można uzyskać dodatkowe 180 PLN w ciągu 6 miesięcy. Tutaj poznasz więcej szczegółów - http://www.wktorymbanku.pl/konto-premium-freemium/.

Mix korzyści od Santander Bank Polska

Prawdziwy rekin usług finansowych, po przejęciu BZ WBK, nęci i kusi kolejnych klientów. Opłaca się namawiać znajomych, by założyli konto w Santander, ponieważ obie strony dostaną po 80 zł nagrody. Warunkiem dla nowego klienta jest zaznaczenie zgód na otrzymywanie informacji marketingowych pocztą i przez telefon. Dodatkową gratką dla osoby otwierającej konto jest nagroda 200 zł za skierowanie wynagrodzeń za pracę czy emerytur na konto w Santander. Po pierwszym wpływie wynagrodzenia klient otrzymuje bonus 50 zł i tak kolejno przez trzy następne miesiące. Konto Jakie Chcę, o którym tu mowa, to bardzo korzystny produkt. Za prowadzenie rachunku nie ma żadnych opłat. Pobór gotówki z bankomatów jest darmowy dla osób powyżej 26 roku życia. Karta debetowa jest bezpłatna przy dokonaniu przynamniej 5 płatności w miesiącu.

BGŻ BNP Paribas i 500 zł premii

Nowi klienci BGŻ BNP Paribas mogą liczyć na przyznanie 200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego. Z promocji można skorzystać do końca grudnia 2019 (zobacz szczegóły promocji konta Optymalnego). Pieniądze otrzymamy, jeśli aktywujemy aplikację mobilną GOmobile i wykonamy minimum 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach spożywczych w pierwszym miesiącu (premia - pierwsze 50 zł) i minimum 5 takich transakcji na każdy kolejny miesiąc ( kolejne 3 x 50 zł). Ponadto skorzystanie z oferty na kartę kredytową Mam Bonus da nam 300 zł premii w postaci bonów do Biedronki.

  • Promocje kont osobistych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konto,   bank,   promocjaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.