Dzisiaj jest sobota 11 lipca 2020, imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17668) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Są kolejne przypadki zakażenia z powiatu tureckieg ... (0)Konin. Pielgrzymka na Jasną Górę inna niż wszystki ... (1)

Promocje kont osobistych

Materiał promocyjny

Dodano: 8.01.2019 11:24

Banki starają się zyskać nowych klientów oferując przeróżne promocje kont osobistych. Za otworzenie konta nagradzani są nowi klienci, jak i klienci polecający. Okazuje się, że wspieranie banku i reklamowanie produktu jest bardzo korzystne dla obu stron. Przedstawimy tutaj kilka propozycji na zysk z promocji kont bankowych.

200 zł za eKonto w mBanku

Obecna zima oferuje mocną zachęte do zakładania kont osobistych w mBanku. Nowy klient otrzyma w nagrodę aż 200 zł. Nagroda jest przyznawana po założeniu konta przez stronę z promocją i ustanowieniu wpływów wynagrodzenia na nowo założone konto. Bardzo dobra oferta, zważywszy, że eKonto w mBanku jest darmowe. Również nie płaci się za używanie karty debetowej, przy spełnieniu drobnych warunków, jak pięć dowolnych płatności w ciągu miesiąca. Warto podkreślić, że promocja to jedno, ale samo w sobie eKonto w mBanku do bardzo solidna propozycja z szerokim zakresem usług. W efekcie eKonto zajęło pierwsze miejsce w rankingu kont portalu wktorymbanku.pl.

T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł w formie bonu

Również T-Mobile pragnie rozpromować swoje usługi bankowe. Za otwarcie Konta Freemium można otrzymać smsowy bon 100 zł do wykorzystania w allegro.pl. Zawarcie umowy o konto i kartę musi odbyć się poprzez stronę promocji. Warunkiem otrzymania nagrody jest dokonanie 5 płatności kartą w ciągu 40 pierwszych dni, w tym jedna z płatności musi być na przynajmniej 200 zł. Bon 100 zł na Allegro zostanie nam przyznany w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków promocji, o ile wciąż będziemy klientami T-Mobile Usług Bankowych. Dodatkowo konto Freemium oferuje program moneyback, w ramach którego można uzyskać dodatkowe 180 PLN w ciągu 6 miesięcy. Tutaj poznasz więcej szczegółów - http://www.wktorymbanku.pl/konto-premium-freemium/.

Mix korzyści od Santander Bank Polska

Prawdziwy rekin usług finansowych, po przejęciu BZ WBK, nęci i kusi kolejnych klientów. Opłaca się namawiać znajomych, by założyli konto w Santander, ponieważ obie strony dostaną po 80 zł nagrody. Warunkiem dla nowego klienta jest zaznaczenie zgód na otrzymywanie informacji marketingowych pocztą i przez telefon. Dodatkową gratką dla osoby otwierającej konto jest nagroda 200 zł za skierowanie wynagrodzeń za pracę czy emerytur na konto w Santander. Po pierwszym wpływie wynagrodzenia klient otrzymuje bonus 50 zł i tak kolejno przez trzy następne miesiące. Konto Jakie Chcę, o którym tu mowa, to bardzo korzystny produkt. Za prowadzenie rachunku nie ma żadnych opłat. Pobór gotówki z bankomatów jest darmowy dla osób powyżej 26 roku życia. Karta debetowa jest bezpłatna przy dokonaniu przynamniej 5 płatności w miesiącu.

BGŻ BNP Paribas i 500 zł premii

Nowi klienci BGŻ BNP Paribas mogą liczyć na przyznanie 200 zł premii za otwarcie Konta Optymalnego. Z promocji można skorzystać do końca grudnia 2019 (zobacz szczegóły promocji konta Optymalnego). Pieniądze otrzymamy, jeśli aktywujemy aplikację mobilną GOmobile i wykonamy minimum 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach spożywczych w pierwszym miesiącu (premia - pierwsze 50 zł) i minimum 5 takich transakcji na każdy kolejny miesiąc ( kolejne 3 x 50 zł). Ponadto skorzystanie z oferty na kartę kredytową Mam Bonus da nam 300 zł premii w postaci bonów do Biedronki.

  • Promocje kont osobistych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konto,   bank,   promocja

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.