Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Dotacje. Prezydent najbardziej pomógł Górnikowi i Medykowi

Dodano: 9.01.2019 13:37
Źródło: LM.pl


Ponadto Wydział Sportu i Turystyki udostępnił dane dotyczące liczby zdobytych przez kluby punktów oraz liczbę trenujących zawodników. Najwięcej punktów w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży zdobył KKSz Konin, przed Medykiem Konin i KLTC Konin.

Punkty zdobyte przez kluby w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży:
1. KKSz Konin - 383,75 pkt
2. Medyk Konin - 193,33 pkt
3. KLTC Konin - 123,5 pkt
4. Zagłębie Konin - 99 pkt
5. Copacabana Konin - 14 pkt
6. UKS Smecz Konin (szachy) - 12 pkt
7. UKS Górnik Konin (judo) - 10 pkt
8. Iskra Konin - 10 pkt
9. Górnik Konin - 6 pkt
10. KKG Konin - 2 pkt
11. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 1,5 pkt.

Największe kluby w Koninie to natomiast Górnik Konin (274 trenujących), Oranje Sport Konin (241 trenujących) i Sparta Konin (165 trenujących).

Liczba trenujących zawodników w danym klubie:
1. Górnik Konin - 274
2. Oranje Sport Konin - 241 
3. Sparta Konin - 165 
4. Medyk Konin - 163
5. MKS MOS Konin - 119 
6. KKSz Konin - 104 
7. PR 9 Sp. z o.o. - 100
8. Iskra Konin - 99
9. KLTC Konin - 79
10. Start Konin - 72
11. UKS Smecz Konin (szachy) - 71
12. KTPS Konin - 68 
13. Hetman Konin - 64
14. Zagłębie Konin - 62
15. Aeroklub Koniński - 58
16. UKS Górnicza - 37
17. UKS Górnik Konin (judo) - 35
18. Copacabana Konin - 34
19. AZS PWSZ Konin - 34
20. Koniński Klub Golfowy - 33
21. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 28
21. Mustang Konin - 28
23. Koniński Klub Futsalu - 21
24. Koniński Klub Tenisowy - 6
25. UKS MTB Smecz (badminton) - 2.

poprzednia
strona 2/2


 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oranje 95.000 tys.. Poproszę o informację gdzie można zobaczyć rozliczenie z lat poprzednich. Czy Urząd Miasta udzieli tak informacje????
Dodano: 9.01.2019 14:02    Przez: ~Dziekuję..
Przyznał najwięcej największemu i najpopularniejszemu klubowi w Koninie i regionie, prosto i na temat.
Dodano: 9.01.2019 16:20    Przez: ~Brawo Prezydencie
Blisko 300 dzieciaków trenujacych w Górniku robi NAPRAWDE wrażenie!!! Szacun.
Dodano: 9.01.2019 16:23    Przez: ~Mieszkaniec
Ciekawe, czemu dziennikarzu Kubo nie drążyłeś tego tematu roku temu, jak Medyk i Szermierze dostawali najwięcej? W końcu idzie normalne w tym mieście, a zawistni dziennikarze szukają sensacji, że w końcu ktoś chce wspomóc największy klub w mieście.
Dodano: 9.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Czy ktoś może dowiedzieć się ile z publicznych pieniedzy , które idą na Medyka otrzymuja pracujące tam dzieci jaszczaka ? To znaczy jakie są ich pensje ?
Dodano: 9.01.2019 15:01    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

Ciekawe, czemu dziennikarzu Kubo nie drążyłeś tego tematu roku temu, jak Medyk i Szermierze dostawali najwięcej? W końcu idzie normalne w tym mieście, a zawistni dziennikarze szukają sensacji, że w końcu ktoś chce wspomóc największy klub w mieście.
Dodano: 09.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Medyk dostaje najwięcej bo na to ZASŁUGUJE. Wiele wychowanek tego klubu opuściło Polskę i gra w czołowych europejskich klubach. Inwestujmy w poważne zespoły, które będą reprezentować Konin GODNIE.
Dodano: 09.01.2019 18:39    Przez: ~MK
I znow zapomniano o KKF Automobile Torino ! P Prezydencie trzeba im cos dolozyc to dosc pozytywna grupa facetow !
Dodano: 09.01.2019 22:18    Przez: ~ccc
Bartek to chyba lubi szukać sensacji i doskonale wie że to właśnie Górnik najlepiej się sprzedaje. Wiecie o co chodzi liczba odsłon i takie tam. Dlatego w artykule jest zdjęcie prezesa Górnika, a czemu np nie wstawił zdjęcia prezia DAM, jak popiera byłego prezydenta w jego sztabie?
Dodano: 09.01.2019 23:04    Przez: ~smichy chichy
Przepraszam bardzo. Tutaj doszło do zakłamania albo mi ktoś to wyjaśni, ilu drużyn jest w Koninie pod szyldem Oranje ,że uzbierało się prawie tyle jak w Gorniku???Chyba że to dzieci z Koła, Turku i Słupcy
Dodano: 10.01.2019 00:09    Przez: ~Coś tu nie gra
Czasem myślę, że czegokolwiek bym nie napisał o Górniku to ktoś to nazwie szukaniem sensacji, nawet jeśli słowem w artykule nie oceniłem, czy to dobra, czy zła decyzja. Według mnie te dane powinny być jawne, Wydział Sportu i Turystyki tego nie publikuje, więc robię to ja. W zeszłym roku cząstkowe, w tym już niemal całe. Niech każdy ocenia decyzje prezydenta, ale żeby to robić trzeba znać dane, i te odnośnie liczby punktów oraz zawodników, i te dotyczące puli prezydenckiej.
Dodano: 10.01.2019 09:55    Przez: B.Skonieczny
Ten medyk i kksz śmiech na sali tylko ksg
Dodano: 09.01.2019 14:02    Przez: ~Xxx
tylko ksg coś nie idzie za dobrze, trener uciekł hihi xDD
Dodano: 09.01.2019 18:40    Przez: ~sokół
Medyk - gdy by w każdym innym zachodnim mieście była taka drużyna z takimi wynikami - była by to dumą miasta a mecze to fiesta i wydarzenia na które wszyscy czekają. Dziewczyny powinny dostać x3 ta kwotę i piękny stadion on państwa ! Najbardziej utytułowany kobiecy klub piłkarski w polsce! Mistrz ligi mistrzów!
Dodano: 09.01.2019 19:59    Przez: ~Kibic górnika Konin
W Polsce nikogo to nie interesuje,nawet we Wrocławiu ponad 650.000 nikt nie chodzi na ekstraklasę kobiecą.Jakie mistrzynie w Koninie jak w LM same baty ! Bilety rozdane w szkołach,aby w TV ruina nie świeciła pustkami.Hokej na trawie kobiet jest bardziej popularny !
Dodano: 09.01.2019 22:15    Przez: ~Dej
Oranje 95.000 tys.. Poproszę o informację gdzie można zobaczyć rozliczenie z lat poprzednich. Czy Urząd Miasta udzieli tak informacje????
Dodano: 09.01.2019 14:02    Przez: ~Dziekuję..
w tym roku nie dostali nic czytajmy ze zozumieniem :) tego nam brakuje
Dodano: 10.01.2019 09:27    Przez: ~ojoj
W końcu Górnik to trzeci klub w powiecie po Sokole i Medyku, tak jest od dawna
Dodano: 09.01.2019 14:03    Przez: ~JA
Paranoja, KSG 360 tys., śmiech. Na dzień dobry prezydent skrzywdził ylko KKSz, który ma jakieś osiągnięcia poza lokalne.
Dodano: 09.01.2019 14:43    Przez: ~obiektywny
Gościu co ty wiesz o osiągnięciach... 17 razy byłem mistrzem świata i 21 razy mistrzem Europy w SMARANIU Na odległość... MOJE DOTACJE 0 ZŁ !!! DLACZEGO ???
Dodano: 09.01.2019 15:40    Przez: ~Heniu
Czy ktoś może dowiedzieć się ile z publicznych pieniedzy , które idą na Medyka otrzymuja pracujące tam dzieci jaszczaka ? To znaczy jakie są ich pensje ?
Dodano: 09.01.2019 15:01    Przez: ~kibic
przeciez to zadna tajemnica calosc pieniedzy idzie na zarobki
Dodano: 09.01.2019 15:42    Przez: ~konin
No właśnie ile dostaje prezes i jego familia?
Dodano: 09.01.2019 16:24    Przez: ~Ile ile
Około 100 tyś złotych na miesiąc, najwięcej podobno idzie z twojej pensji
Dodano: 09.01.2019 18:44    Przez: ~poinformowany
Medyk szermierka sporty bez kibicow a pieniądz płynie. Wstyd
Dodano: 09.01.2019 16:05    Przez: ~Sportowiec
Wstyd na maksa.
Dodano: 09.01.2019 16:25    Przez: ~Zenada
Przyznał najwięcej największemu i najpopularniejszemu klubowi w Koninie i regionie, prosto i na temat.
Dodano: 09.01.2019 16:20    Przez: ~Brawo Prezydencie
W powiecie najlepszy jest Sokół,potem Medyk,w miastach podobnej wielkości trenuje podobna ilość dzieci,a może więcej. To ma być największy klub w Koninie w 3 lidze,to tylko żal tego miasta !
Dodano: 09.01.2019 18:42    Przez: ~Brawo
Gornik jest 3 najwiekszym klubem w Wielkopolsce po Lechu i Warcie i to sa fakty
Dodano: 09.01.2019 20:47    Przez: ~Kibic
Mieszko Gniezno was leje !
Dodano: 09.01.2019 21:08    Przez: ~Haha
Sokół też jest wyżej od lat,a Mieszko celuje w awans !
Dodano: 09.01.2019 21:14    Przez: ~Git
KALISZ TEŻ ZAWSZE WYŻEJ, ORAZ ŚRODA WLKP ,trzecia siła w czym ?
Dodano: 09.01.2019 21:22    Przez: ~Git
Blisko 300 dzieciaków trenujacych w Górniku robi NAPRAWDE wrażenie!!! Szacun.
Dodano: 09.01.2019 16:23    Przez: ~Mieszkaniec
W innych miastach tej wielkości też tyle trenuje,może wiecej 3 liga to ma być największy klub,Zal Was