Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22455) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (53)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Dotacje. Prezydent najbardziej pomógł Górnikowi i Medykowi

Dodano: 9.01.2019 13:37
Źródło: LM.pl


Ponadto Wydział Sportu i Turystyki udostępnił dane dotyczące liczby zdobytych przez kluby punktów oraz liczbę trenujących zawodników. Najwięcej punktów w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży zdobył KKSz Konin, przed Medykiem Konin i KLTC Konin.

Punkty zdobyte przez kluby w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży:
1. KKSz Konin - 383,75 pkt
2. Medyk Konin - 193,33 pkt
3. KLTC Konin - 123,5 pkt
4. Zagłębie Konin - 99 pkt
5. Copacabana Konin - 14 pkt
6. UKS Smecz Konin (szachy) - 12 pkt
7. UKS Górnik Konin (judo) - 10 pkt
8. Iskra Konin - 10 pkt
9. Górnik Konin - 6 pkt
10. KKG Konin - 2 pkt
11. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 1,5 pkt.

Największe kluby w Koninie to natomiast Górnik Konin (274 trenujących), Oranje Sport Konin (241 trenujących) i Sparta Konin (165 trenujących).

Liczba trenujących zawodników w danym klubie:
1. Górnik Konin - 274
2. Oranje Sport Konin - 241 
3. Sparta Konin - 165 
4. Medyk Konin - 163
5. MKS MOS Konin - 119 
6. KKSz Konin - 104 
7. PR 9 Sp. z o.o. - 100
8. Iskra Konin - 99
9. KLTC Konin - 79
10. Start Konin - 72
11. UKS Smecz Konin (szachy) - 71
12. KTPS Konin - 68 
13. Hetman Konin - 64
14. Zagłębie Konin - 62
15. Aeroklub Koniński - 58
16. UKS Górnicza - 37
17. UKS Górnik Konin (judo) - 35
18. Copacabana Konin - 34
19. AZS PWSZ Konin - 34
20. Koniński Klub Golfowy - 33
21. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 28
21. Mustang Konin - 28
23. Koniński Klub Futsalu - 21
24. Koniński Klub Tenisowy - 6
25. UKS MTB Smecz (badminton) - 2.

poprzednia
strona 2/2


 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Oranje 95.000 tys.. Poproszę o informację gdzie można zobaczyć rozliczenie z lat poprzednich. Czy Urząd Miasta udzieli tak informacje????
Dodano: 9.01.2019 14:02    Przez: ~Dziekuję..
Przyznał najwięcej największemu i najpopularniejszemu klubowi w Koninie i regionie, prosto i na temat.
Dodano: 9.01.2019 16:20    Przez: ~Brawo Prezydencie
Blisko 300 dzieciaków trenujacych w Górniku robi NAPRAWDE wrażenie!!! Szacun.
Dodano: 9.01.2019 16:23    Przez: ~Mieszkaniec
Ciekawe, czemu dziennikarzu Kubo nie drążyłeś tego tematu roku temu, jak Medyk i Szermierze dostawali najwięcej? W końcu idzie normalne w tym mieście, a zawistni dziennikarze szukają sensacji, że w końcu ktoś chce wspomóc największy klub w mieście.
Dodano: 9.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Czy ktoś może dowiedzieć się ile z publicznych pieniedzy , które idą na Medyka otrzymuja pracujące tam dzieci jaszczaka ? To znaczy jakie są ich pensje ?
Dodano: 9.01.2019 15:01    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

Ciekawe, czemu dziennikarzu Kubo nie drążyłeś tego tematu roku temu, jak Medyk i Szermierze dostawali najwięcej? W końcu idzie normalne w tym mieście, a zawistni dziennikarze szukają sensacji, że w końcu ktoś chce wspomóc największy klub w mieście.
Dodano: 09.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Medyk dostaje najwięcej bo na to ZASŁUGUJE. Wiele wychowanek tego klubu opuściło Polskę i gra w czołowych europejskich klubach. Inwestujmy w poważne zespoły, które będą reprezentować Konin GODNIE.
Dodano: 09.01.2019 18:39    Przez: ~MK
I znow zapomniano o KKF Automobile Torino ! P Prezydencie trzeba im cos dolozyc to dosc pozytywna grupa facetow !
Dodano: 09.01.2019 22:18    Przez: ~ccc
Bartek to chyba lubi szukać sensacji i doskonale wie że to właśnie Górnik najlepiej się sprzedaje. Wiecie o co chodzi liczba odsłon i takie tam. Dlatego w artykule jest zdjęcie prezesa Górnika, a czemu np nie wstawił zdjęcia prezia DAM, jak popiera byłego prezydenta w jego sztabie?
Dodano: 09.01.2019 23:04    Przez: ~smichy chichy
Przepraszam bardzo. Tutaj doszło do zakłamania albo mi ktoś to wyjaśni, ilu drużyn jest w Koninie pod szyldem Oranje ,że uzbierało się prawie tyle jak w Gorniku???Chyba że to dzieci z Koła, Turku i Słupcy
Dodano: 10.01.2019 00:09    Przez: ~Coś tu nie gra
Czasem myślę, że czegokolwiek bym nie napisał o Górniku to ktoś to nazwie szukaniem sensacji, nawet jeśli słowem w artykule nie oceniłem, czy to dobra, czy zła decyzja. Według mnie te dane powinny być jawne, Wydział Sportu i Turystyki tego nie publikuje, więc robię to ja. W zeszłym roku cząstkowe, w tym już niemal całe. Niech każdy ocenia decyzje prezydenta, ale żeby to robić trzeba znać dane, i te odnośnie liczby punktów oraz zawodników, i te dotyczące puli prezydenckiej.
Dodano: 10.01.2019 09:55    Przez: B.Skonieczny
Ten medyk i kksz śmiech na sali tylko ksg
Dodano: 09.01.2019 14:02    Przez: ~Xxx
tylko ksg coś nie idzie za dobrze, trener uciekł hihi xDD
Dodano: 09.01.2019 18:40    Przez: ~sokół
Medyk - gdy by w każdym innym zachodnim mieście była taka drużyna z takimi wynikami - była by to dumą miasta a mecze to fiesta i wydarzenia na które wszyscy czekają. Dziewczyny powinny dostać x3 ta kwotę i piękny stadion on państwa ! Najbardziej utytułowany kobiecy klub piłkarski w polsce! Mistrz ligi mistrzów!
Dodano: 09.01.2019 19:59    Przez: ~Kibic górnika Konin
W Polsce nikogo to nie interesuje,nawet we Wrocławiu ponad 650.000 nikt nie chodzi na ekstraklasę kobiecą.Jakie mistrzynie w Koninie jak w LM same baty ! Bilety rozdane w szkołach,aby w TV ruina nie świeciła pustkami.Hokej na trawie kobiet jest bardziej popularny !
Dodano: 09.01.2019 22:15    Przez: ~Dej
Oranje 95.000 tys.. Poproszę o informację gdzie można zobaczyć rozliczenie z lat poprzednich. Czy Urząd Miasta udzieli tak informacje????
Dodano: 09.01.2019 14:02    Przez: ~Dziekuję..
w tym roku nie dostali nic czytajmy ze zozumieniem :) tego nam brakuje
Dodano: 10.01.2019 09:27    Przez: ~ojoj
W końcu Górnik to trzeci klub w powiecie po Sokole i Medyku, tak jest od dawna
Dodano: 09.01.2019 14:03    Przez: ~JA
Paranoja, KSG 360 tys., śmiech. Na dzień dobry prezydent skrzywdził ylko KKSz, który ma jakieś osiągnięcia poza lokalne.
Dodano: 09.01.2019 14:43    Przez: ~obiektywny
Gościu co ty wiesz o osiągnięciach... 17 razy byłem mistrzem świata i 21 razy mistrzem Europy w SMARANIU Na odległość... MOJE DOTACJE 0 ZŁ !!! DLACZEGO ???
Dodano: 09.01.2019 15:40    Przez: ~Heniu
Czy ktoś może dowiedzieć się ile z publicznych pieniedzy , które idą na Medyka otrzymuja pracujące tam dzieci jaszczaka ? To znaczy jakie są ich pensje ?
Dodano: 09.01.2019 15:01    Przez: ~kibic
przeciez to zadna tajemnica calosc pieniedzy idzie na zarobki
Dodano: 09.01.2019 15:42    Przez: ~konin
No właśnie ile dostaje prezes i jego familia?
Dodano: 09.01.2019 16:24    Przez: ~Ile ile
Około 100 tyś złotych na miesiąc, najwięcej podobno idzie z twojej pensji
Dodano: 09.01.2019 18:44    Przez: ~poinformowany
Medyk szermierka sporty bez kibicow a pieniądz płynie. Wstyd
Dodano: 09.01.2019 16:05    Przez: ~Sportowiec
Wstyd na maksa.
Dodano: 09.01.2019 16:25    Przez: ~Zenada
Przyznał najwięcej największemu i najpopularniejszemu klubowi w Koninie i regionie, prosto i na temat.
Dodano: 09.01.2019 16:20    Przez: ~Brawo Prezydencie
W powiecie najlepszy jest Sokół,potem Medyk,w miastach podobnej wielkości trenuje podobna ilość dzieci,a może więcej. To ma być największy klub w Koninie w 3 lidze,to tylko żal tego miasta !
Dodano: 09.01.2019 18:42    Przez: ~Brawo
Gornik jest 3 najwiekszym klubem w Wielkopolsce po Lechu i Warcie i to sa fakty
Dodano: 09.01.2019 20:47    Przez: ~Kibic
Mieszko Gniezno was leje !
Dodano: 09.01.2019 21:08    Przez: ~Haha
Sokół też jest wyżej od lat,a Mieszko celuje w awans !
Dodano: 09.01.2019 21:14    Przez: ~Git
KALISZ TEŻ ZAWSZE WYŻEJ, ORAZ ŚRODA WLKP ,trzecia siła w czym ?
Dodano: 09.01.2019 21:22    Przez: ~Git
Blisko 300 dzieciaków trenujacych w Górniku robi NAPRAWDE wrażenie!!! Szacun.
Dodano: 09.01.2019 16:23    Przez: ~Mieszkaniec
W innych miastach tej wielkości też tyle trenuje,może wiecej 3 liga to ma być największy klub,Zal Was