Dzisiaj jest czwartek 4 czerwca 2020, imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18412) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 14oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin wicemistrzem Polski! PZPN zakończył se ... (0)Rychwał. Rozbudują przedszkole, bez obciążenia gmi ... (0)

Jarota Jarocin jednak zostaje w III lidze. Nowe władze klubu

Dodano: 10.01.2019 10:55
Źródło: LM.pl

Nowego prezesa wybrało walne zgromadzenie członków Jaroty Jarocin. Wszystko wskazuje na to, że III-ligowiec z Wielkopolski jednak pozostanie w rozgrywkach.

Jesienią Jarota Jarocin przeżywała duże perturbacje. Klub miał problemy finansowe i organizacyjne - członkowie stowarzyszenia mieli problem z wybraniem prezesa, na dodatek mniejsze pieniądze na nowy rok zagwarantowało miasto. Wszystko to spowodowało, że klub skierował do Zachodnipomorskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o wycofanie drużyny seniorów z rozgrywek III ligi.

Przełomem dla klubu z Wielkopolski okazała się być środa. Jak informuje portal jarocinska.pl, członkowie stowarzyszenia w końcu wybrali nowego prezesa. Został nim Krzysztof Matuszak, do niedawna jeszcze piłkarz Jaroty. Walne zgromadzenie upoważniło władze klubu do wycofania wniosków o upadłość i likwidację klubu oraz wycofanie drużyny z rozgrywek III ligi.

Wszystko wskazuje więc na to, że Jarota Jarocin dokończy jednak sezon w III lidze. Oznacza to, że jedynym wycofanym zespołem zimą została Wda Świecie. O takiej decyzji władze klubu poinformowały tuż przed końcem ubiegłego roku.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

I dobrze niech grają.
Dodano: 10.01.2019 12:02    Przez: ~Kibic
To pewne info że się jednak nie wycofują?
Dodano: 10.01.2019 12:31    Przez: ~Zenek
To że wybrali prezesa nie oznacza że dokończą rozgrywki.
Dodano: 10.01.2019 12:30    Przez: ~Kibic

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.