Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22159) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Jarota Jarocin jednak zostaje w III lidze. Nowe władze klubu

Dodano: 10.01.2019 10:55
Źródło: LM.pl

Nowego prezesa wybrało walne zgromadzenie członków Jaroty Jarocin. Wszystko wskazuje na to, że III-ligowiec z Wielkopolski jednak pozostanie w rozgrywkach.

Jesienią Jarota Jarocin przeżywała duże perturbacje. Klub miał problemy finansowe i organizacyjne - członkowie stowarzyszenia mieli problem z wybraniem prezesa, na dodatek mniejsze pieniądze na nowy rok zagwarantowało miasto. Wszystko to spowodowało, że klub skierował do Zachodnipomorskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o wycofanie drużyny seniorów z rozgrywek III ligi.

Przełomem dla klubu z Wielkopolski okazała się być środa. Jak informuje portal jarocinska.pl, członkowie stowarzyszenia w końcu wybrali nowego prezesa. Został nim Krzysztof Matuszak, do niedawna jeszcze piłkarz Jaroty. Walne zgromadzenie upoważniło władze klubu do wycofania wniosków o upadłość i likwidację klubu oraz wycofanie drużyny z rozgrywek III ligi.

Wszystko wskazuje więc na to, że Jarota Jarocin dokończy jednak sezon w III lidze. Oznacza to, że jedynym wycofanym zespołem zimą została Wda Świecie. O takiej decyzji władze klubu poinformowały tuż przed końcem ubiegłego roku.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

I dobrze niech grają.
Dodano: 10.01.2019 12:02    Przez: ~Kibic
To pewne info że się jednak nie wycofują?
Dodano: 10.01.2019 12:31    Przez: ~Zenek
To że wybrali prezesa nie oznacza że dokończą rozgrywki.
Dodano: 10.01.2019 12:30    Przez: ~Kibic

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.