Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18921) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Zagrali dla WOŚP już w sobotę. Zebrali ponad cztery tysiące złotych

Dodano: 12.01.2019 23:08
Źródło: LM.pl

Turniej piłki nożnej Gramy dla WOŚP 2019 był jednym z pierwszych akcentów 27. Finału WOŚP w Koninie. Piłkarze z regionu konińskiego zebrali ponad cztery tysiące złotych. 

Turniej charytatywny dla WOŚP zorganizowany został po raz pierwszy w zeszłym roku. W tegorocznej edycji, za którą odpowiadało stowarzyszenie Minifootball Konin, wzięło udział szesnaście drużyn. Pierwsza część rywalizacji miała miejsce w czterech grupach. Dwa najlepsze zespoły z każdej drużyny awansowały następnie do ćwierćfinałów.

W pierwszym ćwierćfinale KS Konin pokonał 1:0 Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika, w drugim drużyna Ja tu tylko sprzątam wygrała 7:6 z Pocztowym K.S., a w kolejnych Zieloni Konin zwyciężyli 4:0 z Pulowerami, a KS Elpak pokonał 1:0 CKS Sparta. 

Pierwszy półfinał należał do KS Konin, który wygrał 4:0 z Ja tu tylko sprzątam. W drugim meczu Zieloni Konin pokonali 2:0 KS Elpak. W finale KS Konin zwyciężył z Zielonymi 1:0. Trzecie miejsce wywalczył KS Elpak, pokonując Ja tu tylko sprzątam 1:0.

Wpisowe każdego z zespołów do turnieju oraz pieniądze wrzucane do puszki podczas turnieju przekazane zostały Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Według wstępnych obliczeń uczestnicy turnieju zebrali ponad cztery tysiące złotych. W kolejne sportowe atrakcje związane z WOŚP już jutro. W hali Rondo trwać będzie XXX Konin Cup, a w hali przy ul. Popiełuszki 2a - turnieje siatkówki i futsalu. W Galerii Nad Jeziorem swoje pokazy zaprezentują pięściarze Zagłębia Konin, piłkarki Medyka Konin oraz zawodnicy ju-jitsu. O godz. 13.00 startuje natomiast 9. Bieg ,,Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy".



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Super inicjatywa. Brawo Panowie.
Dodano: 12.01.2019 23:58    Przez: ~FGK
Pomagamy!! dobre i 4 tyś Górnik Konin :)!
Dodano: 13.01.2019 00:38    Przez: ~KSG
Precz z pis !!!
Dodano: 13.01.2019 06:42    Przez: ~Prawdziwy sort
Terroryzowac? Co Ty wypisujesz za bzdury. Nigdy z taka sytuacja się nie spotkałem. Nie chcesz nie dawaj i proste i daruj sobie takie głupie komentarze. Jak się boisz tych dzieci to siedź w domu!
Dodano: 13.01.2019 09:18    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Piękna idea, bo taką z pewnością był WOŚP, została zniszczona przez jej założyciela. Podejrzane rozliczenia kwot pomiędzy licznymi i powiązanymi firmami, skecz z bieganiem po stole i szukaniem słoika, a już skandaliczne obrażanie poseł Pawłowicz, nie przystoi komuś, kto chciałby naszą rzeczywistość czynić lepszą.
Dodano: 12.01.2019 23:32    Przez: ~ewa
J. Owsiak popiera legalną aborcję, a więc zabijanie nienarodzonych dzieci w łonie matek.
Dodano: 13.01.2019 12:23    Przez: ~Nie zabijaj !
Trudno mi uwierzyć w szlachetność osoby, która zbiera pieniądze na sprzęt medyczny ratujący wcześniaki, a jednocześnie popiera aborcję.
Dodano: 12.01.2019 23:35    Przez: ~nie daję
Popiera zeby dziecko nie wychowywało się w patologicznej rodzinie i nie zostało oddane do adopcji wylacznie dla tego ze jest za niego 500plus... jestem za aborcją nie jestem za pisem!!! Dochodzi do tragedii wszelkiego rodzaju ciągle coś słychać......
Dodano: 13.01.2019 10:52    Przez: ~Beata
Ja bierę połowę a wy róbta co chceta
Dodano: 12.01.2019 23:58    Przez: ~Owsik
Aż połowę z naszej żebraniny na ulicach ? Owsiak to ma klawe życie, ale tylko tu na Ziemi, bo z chwilą śmierci cielesnej trafi na zatracenie, do piekła.
Dodano: 13.01.2019 12:27    Przez: ~Kocham Boga !
Super inicjatywa. Brawo Panowie.
Dodano: 12.01.2019 23:58    Przez: ~FGK
Pomagamy!! dobre i 4 tyś Górnik Konin :)!
Dodano: 13.01.2019 00:38    Przez: ~KSG
Owsiakonalia już czas zacząć. Za chwilę wybiegną dzieci na ulice z owsiakowymi puszkami i będą terroryzować chrześcijan pod kościołami jak zawsze : „co, na dzieci nie chcesz dać !” " co małych dzieci nie kochasz" ? Daj, daj, daj tłucz współczesnego złotego cielca. Dzięki temu Jurek zwiedzi świat, może kupi nową furę, następną firmę założy, wypije za to i zakąsi, i nie będzie to towar z Biedronki.
Dodano: 13.01.2019 03:45    Przez: ~Daj daj daj
Terroryzowac? Co Ty wypisujesz za bzdury. Nigdy z taka sytuacja się nie spotkałem. Nie chcesz nie dawaj i proste i daruj sobie takie głupie komentarze. Jak się boisz tych dzieci to siedź w domu!
Dodano: 13.01.2019 09:18    Przez: ~Ja
Może też skomentuj poczynania i zbiórki twego plebana-katabasa z parafii.
Dodano: 13.01.2019 09:46    Przez: ~krk
A jak czarne,tłuste,obleśne spaślaki w kieckach zbierają kasę to Ci nie przeszkadza.Pan Owsiak przynajmniej się z tego rozlicza ,a katabasy nie muszą.
Dodano: 13.01.2019 13:22    Przez: ~moi
Precz z pis !!!
Dodano: 13.01.2019 06:42    Przez: ~Prawdziwy sort
Precz z po !!!
Dodano: 13.01.2019 09:57    Przez: ~resort
Górnik = komornik i wstyd dla Konina!
Dodano: 13.01.2019 12:22    Przez: ~wstydzik
Wspierając J. Owsiaka wspierasz człowieka, który nie wierzy w Boga.
Dodano: 13.01.2019 12:29    Przez: ~Pamiętaj o tym !
A ja wierzę w Boga a nie w kościół.I wspieram WOŚP.
Dodano: 13.01.2019 13:24    Przez: ~moi
Nie chcesz nie dawaj , ale jesli krytykujesz itp WOŚP to w kieszeni miej podpisane oswiadczenie ze w razie potrzeby nie chcesz korzystać ze sprzetu zakupionego z WOŚP i wtedy niech Ci bożek pomoże
Dodano: 13.01.2019 14:07    Przez: ~Bożek
Aleś ty głupi..
Dodano: 13.01.2019 15:05    Przez: ~normalny
Komuchu już jesteś w piekle.
Dodano: 13.01.2019 17:27    Przez: ~Cieszysz się ?
Do - Cieszysz się ?- dlaczego obrażasz ludzi światłych? to grzech ? Przecież piekło wymyślili popaprańcy!!! czegoś takiego nie ma !!! Tak uważają jedynie niedouczeni wychowankowie plebanów !!! Tak trzymać i nie popuszczać ! nawet wierzącym