Dzisiaj jest czwartek 24 stycznia 2019, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21369) SPORT FORUM FIRMY (5281) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-5 / -6oC
Jutropogoda
-5 / -5oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz o stawkę. Medyk rozegra ćwierćfinał ... (0)Panama w Licheniu, czyli Światowe Dni Młodzieży w ... (4)

Zagrali dla WOŚP już w sobotę. Zebrali ponad cztery tysiące złotych

Dodano: 12.01.2019 23:08
Źródło: LM.pl

Turniej piłki nożnej Gramy dla WOŚP 2019 był jednym z pierwszych akcentów 27. Finału WOŚP w Koninie. Piłkarze z regionu konińskiego zebrali ponad cztery tysiące złotych. 

Turniej charytatywny dla WOŚP zorganizowany został po raz pierwszy w zeszłym roku. W tegorocznej edycji, za którą odpowiadało stowarzyszenie Minifootball Konin, wzięło udział szesnaście drużyn. Pierwsza część rywalizacji miała miejsce w czterech grupach. Dwa najlepsze zespoły z każdej drużyny awansowały następnie do ćwierćfinałów.

W pierwszym ćwierćfinale KS Konin pokonał 1:0 Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika, w drugim drużyna Ja tu tylko sprzątam wygrała 7:6 z Pocztowym K.S., a w kolejnych Zieloni Konin zwyciężyli 4:0 z Pulowerami, a KS Elpak pokonał 1:0 CKS Sparta. 

Pierwszy półfinał należał do KS Konin, który wygrał 4:0 z Ja tu tylko sprzątam. W drugim meczu Zieloni Konin pokonali 2:0 KS Elpak. W finale KS Konin zwyciężył z Zielonymi 1:0. Trzecie miejsce wywalczył KS Elpak, pokonując Ja tu tylko sprzątam 1:0.

Wpisowe każdego z zespołów do turnieju oraz pieniądze wrzucane do puszki podczas turnieju przekazane zostały Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Według wstępnych obliczeń uczestnicy turnieju zebrali ponad cztery tysiące złotych. W kolejne sportowe atrakcje związane z WOŚP już jutro. W hali Rondo trwać będzie XXX Konin Cup, a w hali przy ul. Popiełuszki 2a - turnieje siatkówki i futsalu. W Galerii Nad Jeziorem swoje pokazy zaprezentują pięściarze Zagłębia Konin, piłkarki Medyka Konin oraz zawodnicy ju-jitsu. O godz. 13.00 startuje natomiast 9. Bieg ,,Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy".



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Super inicjatywa. Brawo Panowie.
Dodano: 12.01.2019 23:58    Przez: ~FGK
Pomagamy!! dobre i 4 tyś Górnik Konin :)!
Dodano: 13.01.2019 00:38    Przez: ~KSG
Precz z pis !!!
Dodano: 13.01.2019 06:42    Przez: ~Prawdziwy sort
Terroryzowac? Co Ty wypisujesz za bzdury. Nigdy z taka sytuacja się nie spotkałem. Nie chcesz nie dawaj i proste i daruj sobie takie głupie komentarze. Jak się boisz tych dzieci to siedź w domu!
Dodano: 13.01.2019 09:18    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Piękna idea, bo taką z pewnością był WOŚP, została zniszczona przez jej założyciela. Podejrzane rozliczenia kwot pomiędzy licznymi i powiązanymi firmami, skecz z bieganiem po stole i szukaniem słoika, a już skandaliczne obrażanie poseł Pawłowicz, nie przystoi komuś, kto chciałby naszą rzeczywistość czynić lepszą.
Dodano: 12.01.2019 23:32    Przez: ~ewa
J. Owsiak popiera legalną aborcję, a więc zabijanie nienarodzonych dzieci w łonie matek.
Dodano: 13.01.2019 12:23    Przez: ~Nie zabijaj !
Trudno mi uwierzyć w szlachetność osoby, która zbiera pieniądze na sprzęt medyczny ratujący wcześniaki, a jednocześnie popiera aborcję.
Dodano: 12.01.2019 23:35    Przez: ~nie daję
Popiera zeby dziecko nie wychowywało się w patologicznej rodzinie i nie zostało oddane do adopcji wylacznie dla tego ze jest za niego 500plus... jestem za aborcją nie jestem za pisem!!! Dochodzi do tragedii wszelkiego rodzaju ciągle coś słychać......
Dodano: 13.01.2019 10:52    Przez: ~Beata
Ja bierę połowę a wy róbta co chceta
Dodano: 12.01.2019 23:58    Przez: ~Owsik
Aż połowę z naszej żebraniny na ulicach ? Owsiak to ma klawe życie, ale tylko tu na Ziemi, bo z chwilą śmierci cielesnej trafi na zatracenie, do piekła.
Dodano: 13.01.2019 12:27    Przez: ~Kocham Boga !
Super inicjatywa. Brawo Panowie.
Dodano: 12.01.2019 23:58    Przez: ~FGK
Pomagamy!! dobre i 4 tyś Górnik Konin :)!
Dodano: 13.01.2019 00:38    Przez: ~KSG
Owsiakonalia już czas zacząć. Za chwilę wybiegną dzieci na ulice z owsiakowymi puszkami i będą terroryzować chrześcijan pod kościołami jak zawsze : „co, na dzieci nie chcesz dać !” " co małych dzieci nie kochasz" ? Daj, daj, daj tłucz współczesnego złotego cielca. Dzięki temu Jurek zwiedzi świat, może kupi nową furę, następną firmę założy, wypije za to i zakąsi, i nie będzie to towar z Biedronki.
Dodano: 13.01.2019 03:45    Przez: ~Daj daj daj
Terroryzowac? Co Ty wypisujesz za bzdury. Nigdy z taka sytuacja się nie spotkałem. Nie chcesz nie dawaj i proste i daruj sobie takie głupie komentarze. Jak się boisz tych dzieci to siedź w domu!
Dodano: 13.01.2019 09:18    Przez: ~Ja
Może też skomentuj poczynania i zbiórki twego plebana-katabasa z parafii.
Dodano: 13.01.2019 09:46    Przez: ~krk
A jak czarne,tłuste,obleśne spaślaki w kieckach zbierają kasę to Ci nie przeszkadza.Pan Owsiak przynajmniej się z tego rozlicza ,a katabasy nie muszą.
Dodano: 13.01.2019 13:22    Przez: ~moi
Precz z pis !!!
Dodano: 13.01.2019 06:42    Przez: ~Prawdziwy sort
Precz z po !!!
Dodano: 13.01.2019 09:57    Przez: ~resort
Górnik = komornik i wstyd dla Konina!
Dodano: 13.01.2019 12:22    Przez: ~wstydzik
Wspierając J. Owsiaka wspierasz człowieka, który nie wierzy w Boga.
Dodano: 13.01.2019 12:29    Przez: ~Pamiętaj o tym !
A ja wierzę w Boga a nie w kościół.I wspieram WOŚP.
Dodano: 13.01.2019 13:24    Przez: ~moi
Nie chcesz nie dawaj , ale jesli krytykujesz itp WOŚP to w kieszeni miej podpisane oswiadczenie ze w razie potrzeby nie chcesz korzystać ze sprzetu zakupionego z WOŚP i wtedy niech Ci bożek pomoże
Dodano: 13.01.2019 14:07    Przez: ~Bożek
Aleś ty głupi..
Dodano: 13.01.2019 15:05    Przez: ~normalny
Komuchu już jesteś w piekle.
Dodano: 13.01.2019 17:27    Przez: ~Cieszysz się ?
Do - Cieszysz się ?- dlaczego obrażasz ludzi światłych? to grzech ? Przecież piekło wymyślili popaprańcy!!! czegoś takiego nie ma !!! Tak uważają jedynie niedouczeni wychowankowie plebanów !!! Tak trzymać i nie popuszczać ! nawet wierzącym