Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17899) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Grand Prix Koła. Ruszyły już zapisy na cztery biegi z cyklu

Dodano: 16.01.2019 11:20
Źródło: LM.pl

Od połowy marca do początku czerwca trwać będzie tegoroczny cykl Grand Prix Koła. W jego ramach odbędą się cztery biegi, na które już można się zapisywać.

Tegoroczna edycja Grand Prix Koła jest już trzecią w historii. Podobnie, jak w poprzednich latach, w skład cyklu wejdą cztery biegi. Pierwszy z nich odbędzie się 16 marca, a uczestnicy rywalizować będą o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja. Pięciokilometrowa trasa biegu wieść będzie nadwarciańskimi wałami oraz aleją w Parku 600-lecia w Kole.

Zaledwie dwa tygodnie później rozegrany będzie Bieg o Puchar Malinowej Mamby. Tym razem zawodnicy zmierzą się na dystansie dziesięciu kilometrów (nordic walking - pięć kilometrów), na trasie podobnej, jak w pierwszym biegu.

Trzecim biegiem w kalendarzu będzie Bieg o Puchar Prezesa FIrmy Andre, który zaplanowany jest na 18 maja w godzinach wieczornych. Pięciokilometrowa trasa wieść będzie tym razem ulicami Koła.

Cykl zakończy się 1 czerwca Biegiem o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Zawodnicy przebiegną dziesięciokilometrową trasę po drogach szutrowych i duktach leśnych wokół terenu sponsora biegu. 

Trwają już zapisy na wszystkie biegi. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na stronie foxter-sport.pl

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Grand Prix Koła,   Koło,   cykl biegów

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.