Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19958) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Nowa tablica została zamontowana na stadionie przy ul. Łężyńskiej

Dodano: 16.01.2019 11:55
Źródło: LM.pl

W zeszłym tygodniu zakończył się montaż zegara i tablicy wyników na stadionie przy ul. Łężyńskiej w Koninie. - To duży przeskok, tego bardzo brakowało - ocenia Kamil Szadkowski, dyrektor MOSiR Konin, gospodarza obiektu.

Nowa tablica zawieszona została na budynku hali sportowej stojącej na terenie stadionu przy ul. Łężyńskiej. Na co dzień wyświetla się na niej godzina i temperatura powietrza na zewnątrz. W trakcie meczów pokazywać na niej można wynik meczu, ale również np. nazwisko strzelca ostatniej bramki.

- Tablica zamontowana została na wniosek mieszkańców, ale przychylił się do niego prezydent Korytkowski - wyjaśnia Kamil Szadkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie, który jest gospodarzem obiektu przy ul. Łężyńskiej. - To duży przeskok, tego bardzo brakowało. To coś, co było bardzo wyczekiwane przez część północną Konina. 

To nie jedyna inwestycja na tym obiekcie w ostatnim czasie. Pod koniec zeszłego roku w hali sportowej wymienione zostało oświetlenie na bardziej przyjazne oczom i energooszczędne, a stadion wyposażony został w nagłośnienie. Dzięki temu spotkania Sparty Konin, która na co dzień rozgrywa swoje mecze na tym obiekcie, może prowadzić spiker.

Łączy koszt nagłośnienia i tablicy to niemal dwanaście tysięcy złotych. 9475 zł kosztowała sama tablica, a nagłośnienie - 2400 zł.

fot. MOSiR Konin



  • Nowa tablica została zamontowana na stadionie przy ul. Łężyńskiej
  • Nowa tablica została zamontowana na stadionie przy ul. Łężyńskiej

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kto z trybun zobaczy jaki jest wynik? Lornetki dla kibicow tez sa zakupione?
Dodano: 16.01.2019 12:06    Przez: ~Zainteresowany
hehDokładnie Tablica jest skierowana typowo dla Piłkarzy Rezerwowych..Trybuna dla Kibiców jest z drugiej strony zatem jeszcze Lornetki niech Pan Prezydent dokupi, i wtedy będzie Haraszo ;)
Dodano: 16.01.2019 12:12    Przez: ~CKS SPARTA !!!
"To duży przeskok, tego bardzo brakowało. To coś, co było bardzo wyczekiwane przez część północną Konina. " —- HAHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D
Dodano: 16.01.2019 12:49    Przez: ~loooool
Nie uprawiajcie demagogia Nikomu nie był potrzebny tu zegar Sa poważniejsze tematy do roboty. Fajnie ze coś jest robione ale to nie był najpiękniejszy temat Słupy leżą 2 lata miało być oswietnienie.
Dodano: 16.01.2019 13:17    Przez: ~CKS
Nie no,kabaret to mało powiedziane! !!!!Pieniędzy nie ma na ratowników, basen na zatorzu zamykają w weekendy,a tutaj ma zadupiu tablicę zamontowali! !!!!!!KOMU TO POTRZEBNE SIE PYTAMY????!!!!
Dodano: 16.01.2019 16:20    Przez: ~Księgowy

KOMENTARZE

Kto z trybun zobaczy jaki jest wynik? Lornetki dla kibicow tez sa zakupione?
Dodano: 16.01.2019 12:06    Przez: ~Zainteresowany
NA CHOLERĘ TO???KOMU TO????!!!!!
Dodano: 16.01.2019 15:46    Przez: ~Bez sensu
Nie no,kabaret to mało powiedziane! !!!!Pieniędzy nie ma na ratowników, basen na zatorzu zamykają w weekendy,a tutaj ma zadupiu tablicę zamontowali! !!!!!!KOMU TO POTRZEBNE SIE PYTAMY????!!!!
Dodano: 16.01.2019 16:20    Przez: ~Księgowy
To na pewno dla tego zawodnika i teraz będą wyświetlać jego nazwisko "W MINUCIE 88 ZAWODNIK SPARTY XXXXXXXX UDERZYŁ Ż GLOWY SĘDZIEGO "DZIEKUJEMY ZA UWAGĘ!
Dodano: 16.01.2019 16:22    Przez: ~GKS Rzgów
Dokładnie. Pieniądze wywalone w błoto! !!!Nie przemyślana inwestycja.Kto takie małe literki ma dostrzec z takiej odległości i kto to wymyślił że to takie POTRZEBNE jest tam???!!!!
Dodano: 16.01.2019 16:31    Przez: ~Ręce opadają
Żeby można było zrobić wyraźne zdjęcie, trzeba było wejść na dach (pierwsze zdjęcie ),to widać jakie małe są literki!Po jakiego czorta taki badziew tam założono się pytam??????!!
Dodano: 17.01.2019 00:41    Przez: ~miasto 100ml długu
Tak a włodarz miasta biega z tabliczką konstytucja i zadowolony z życia
Dodano: 18.01.2019 09:21    Przez: ~Yu
hehDokładnie Tablica jest skierowana typowo dla Piłkarzy Rezerwowych..Trybuna dla Kibiców jest z drugiej strony zatem jeszcze Lornetki niech Pan Prezydent dokupi, i wtedy będzie Haraszo ;)
Dodano: 16.01.2019 12:12    Przez: ~CKS SPARTA !!!
Wypadało by jeszcze wymienić zegar na Złotej Jedenastce. Ten co jest też już wygląda jak.... A poza tym źle chodzi i potrafi się zawiesić w ołowie meczu
Dodano: 16.01.2019 12:19    Przez: ~sas
mosir konin = miejski ośrodek symulowania inicjatyw rekreacyjnychproszę sobie spojrzeć na ofertę miejskich ośrodków sportu w innych miastach, nawet zdecydowanie mniejszych od Konina
Dodano: 16.01.2019 12:21    Przez: ~asd
OOO, a co takiego oferują te "zdecydowanie mniejsze ośrodki"?????? Zaskocz mnie, hahahah :D
Dodano: 16.01.2019 14:29    Przez: ~Alex
"To duży przeskok, tego bardzo brakowało. To coś, co było bardzo wyczekiwane przez część północną Konina. " —- HAHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D
Dodano: 16.01.2019 12:49    Przez: ~loooool
Pomysł dobry ,wykonanie to nie porozumienie to wszystko jest nie profesjonalne -substytutu (zamiennik o podobny skutku działania - nie profesjonalne biednego na to nie stać) biedny kupuje najlepsze bo następne może kupią za dwadzieścia lat. trzeba wiedzieć znać się na tym jaka ma być wielkość by tablica była czytelna z każdego punktu stadionu ale po kim się można było spodziewać Po Kamilu Szadkowski na pewno nie. sprzęt nagłaśniający za 2,400zł to kpina, jaka jakoś za tą cenę. To nadaje się na nagrodę Nobla w tym przypadku w postaci bobla . Norma jest taka 1W/m2 (robi się dobrze albo wcale) . Wieże Hi-Hi w sekretariacie na Kurowie Pan dyrektor ma lepszą , a przepraszam jak dla piłkarzy rezerwowych to może być, tu nie ma co się cieszyć tu trzeba płakać nad takim myśleniem znów pieniądze stracone -źle wydane. Przypominam o amfiteatrze- remont czerwiec się zbliża a działań nie widać.co z remontem stadionu na Dmowskiego, kiedy i za ile. W ...
Dodano: 16.01.2019 13:14    Przez: ~xxx
Nie uprawiajcie demagogia Nikomu nie był potrzebny tu zegar Sa poważniejsze tematy do roboty. Fajnie ze coś jest robione ale to nie był najpiękniejszy temat Słupy leżą 2 lata miało być oswietnienie.
Dodano: 16.01.2019 13:17    Przez: ~CKS
Na jaki wniosek mieszkańców! !!Panie Prezydencie Pan się pod tym podpisuje? My chcemy oświetlenie na bocznym boisku (Klub dostał wszystko od sponsora!leży dwa lata!)BRAMKI!!!!na bocznym boisku TOY TOY na meczu!!!! Tyle kasy za tablice?Trzeba było Nam dać ta ze Złotej 11 Którzy Mieszkańcy chcieli tablicę ?Panie Radny Marku prosimy o interwencję.
Dodano: 16.01.2019 13:31    Przez: ~Mieszkancy
no dalej radny bez radny Cieślak do roboty to twój rewir, słyszysz jak ciebie błaga lud ,kto pyta nie błądzi a trzeba było tylko posłuchać mądrych ludzi z Klubu- Sparty i było by OK-(PO to kicha Panie Cieślak)
Dodano: 16.01.2019 13:38    Przez: ~xxx
Święta racja. Gdzie to oświetlenie??? Dzieci jesienią nie mogą normalnie odbywać treningów bo jest już ciemno. Trochę wstyd,skoro część materiałów już jest,a nikt nie potrafi się tym zająć. Takie ładne boisko,a brak oświetlenia i normalnych warunków.
Dodano: 16.01.2019 15:02    Przez: ~Rodzic
xxx mądrzy ludzie ze Sparty to juz dawno odeszli
Dodano: 16.01.2019 17:53    Przez: ~yyy
Potrzebna jak batoremu Komin wyglada to tandetnie.... Jak juz to zobatrzcie jak wyglada tablica w Tarnowie podgórnym....
Dodano: 16.01.2019 14:42    Przez: ~aaa
Juz nazwisko byłego trenera nie wyswietla😃
Dodano: 16.01.2019 16:38    Przez: ~5 lat nic
To teraz wolny wakat na spikera :)))
Dodano: 16.01.2019 16:54    Przez: ~Dj
1 z 2
12>>