Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21191) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

Sportowy weekend: W Babiaku zagrają dla czteroletniej Oliwii

Dodano: 17.01.2019 11:12
Źródło: LM.pl

W sobotę w Babiaku rozegrany zostanie turniej charytatywny dla czteroletniej Oliwii. Rundę rewanżową II ligi rozpoczną również piłkarze ręczni Startu Konin. 

19 stycznia (sobota):

godz. 9.00: XI Charytatywny Turniej Piłki Halowej, hala sportowa w Babiaku

godz. 11.00: III Puchar Polski Juniorów Młodszych, hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie

godz. 12.00: mecz piłki nożnej (sparing): Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Kleczew, boisko w Trzemesznie

godz. 12.00: mecz piłki nożnej (sparing): Górnik Konin - Victoria Września, boisko w Gnieźnie

Szesnasta kolejka II ligi siatkówki gr. III:
godz. 14.00: AZS 2020 Częstochowa - SPS Konspol Słupca, hala Politechnik w Częstochowie
godz. 20.00: Wilki Wilczyn - Skra II Bełchatów, hala sportowa w Wilczynie

godz. 18.00: mecz piłki ręcznej (II liga): Trójka Nowa Sól - Start Konin, hala sportowa w Nowej Soli



  • Sportowy weekend: W Babiaku zagrają dla czteroletniej Oliwii
  • Sportowy weekend: W Babiaku zagrają dla czteroletniej Oliwii
  • Sportowy weekend: W Babiaku zagrają dla czteroletniej Oliwii

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sportowy weekend

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Proponuję wysłać do Babiaka na turniej charytatywny tego sędziego który z główki potraktował przeciwnika w Golinie.Tak w nagrodę i dla zasady.
Dodano: 17.01.2019 16:58    Przez: ~Pozdrawiam
Swój swojego bije ? Wtedy sędziował Drzewko Piotrek?
Dodano: 17.01.2019 17:00    Przez: ~Tv golina
Tak sędziował, ale czerwona kartkę policjantowi dał ten drugi
Dodano: 17.01.2019 17:05    Przez: ~FCG
Ten Drzewko??????On to wszędzie i wszystko sedziuje:))))!!!!!!Brak sędziów czy on taki "najlepszy"?
Dodano: 17.01.2019 17:04    Przez: ~Prezes
Jak każdy taki mądry z tego co wiem to czemu nikt nie chciał z sędziów sędziowac dwa dni turnieju społecznie za darmo na hali Rondo w ostatni weekend tylko był Piotrek,Robert,Dawid,Zdzisław,Paweł i Maciej a gdzie reszta bo po co za darmo i teraz macie pretensję że on wszędzie sedziuje bo jak referent zadzwoni to mu nie odmówi czy to jest społecznie czy za darmo czy za parę groszy. To teraz macie odpowiedź na durne wasze komentarze. Grałem w turnieju w sobotę i w lidze w Golinie w niedziele i chłopaki sedziowali bardzo dobrze ligę a kartka czerwoną należała się jak najbardziej. Czemu nikt z was nie napisze co wyrabiał na boisku w sobotę ten drugi sędzia co sędziował z Drzewkiem taki poziom to wola o pomstę do nieba i nikt za to konsekwencji nie ponosi. Widziałem na stronie Kolegium Sędziów że ten sędzia jedzie sędziować fajny turniej do Kłodawy życzę mu powodzenia. I słyszałem też że w niedzielę jedzie sędziowac ligę do Goliny gratulacje jak my gramy mecz o 1 miejsce.
Dodano: 17.01.2019 18:23    Przez: ~Zawodnik
Sedziujesz podobnie jak on,więc się nie podniecaj tak Piotrek bo nie masz czym.
Dodano: 18.01.2019 00:11    Przez: ~Janusz
Też uważam że ta kolejkę w Golinie tym bardziej decydująca i mistrzostwie powinien sedziowac Drzewko!
Dodano: 18.01.2019 02:33    Przez: ~Dobrze było ostatnio
To ten sam sędzia co nam sędziował ligę 6 stycznia i przez niego mogliśmy wygrać mecz bo zawodnik drużyny przeciwnej mając na koncie żółtą kartkę zmieszał tego sędziego słownie z błotem a z jego strony nie było żadnej reakcji a do końca meczu zostało jeszcze 15 min gry a u nas tak jest w regulaminie że jak zawodnik dostaję czerwoną kartkę bezpośrednio albo po dwóch żółtych kartkach to do końca meczu jego drużyna gra w osłabieniu i dodam jeszcze że drużyna tego zawodnika wygrała swój mecz i nikt za to nie ponosi żadnych konsekwencji.
Dodano: 17.01.2019 18:59    Przez: ~Zawodnik ze Slesina
Jak się nazywał ten sędzia?
Dodano: 17.01.2019 23:49    Przez: ~Powiesz
Colina