Dzisiaj jest środa 24 kwietnia 2019, imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19497) SPORT FORUM FIRMY (5330) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (10)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Drugi sparing Medyka do przodu. Cztery bramki w Poznaniu

Dodano: 18.01.2019 11:16
Źródło: LM.pl

4:0 Medyk Konin pokonał w Poznaniu tamtejszą Polonię. W składzie medyczek zabrakło aż kilku piłkarek podstawowego składu, zagrały natomiast dwie testowane zawodniczki.

Rywalem Medyka w Poznaniu był ostatni zespół Ekstraligi - tamtejsza Polonia. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem drużyny Romana Jaszczaka. Do przerwy koninianki prowadziły 2:0 po bramkach Amandy Moury i Nicole Zając. Po zmianie stron dwa kolejne gole dołożyły Natalia Chudzik i Dominika Kopińska. Medyk zwyciężył 4:0.

- Graliśmy w mocno osłabionym składzie, bo zabrakło około sześciu piłkarek, ale sparingi są po to, żeby grali wszyscy. Próbowaliśmy grać swoją taktykę, czyli do przerwy wysoki pressing, po przerwie średni i kontra, ale przeciwnik nie chciał z nami grać. Mecz był cały czas do jednej bramki - podsumowuje spotkanie trener Medyka, Roman Jaszczak.

W kadrze drużyny na mecz znalazły się dwie testowane zawodniczki. Jedna z nich to Brazylijka Amanda Moura, która jest bardzo blisko pozostania w konińskim zespole. Nazwiska drugiej klub nie ujawnia, wiadomo, że to siedemnastolenia zawodniczka z Polski. Rozmowy z jej klubem trwają. 

Teraz konińskie piłkarki czeka obóz przygotowawczy w Żaganiu. We wtorek Medyk rozegra grę wewnętrzną. A kolejny mecz, tym razem już o stawkę, 26 stycznia. W Uniejowie koninianki rozegrają ćwierćfinał Pucharu Polski z Mitechem Żywiec.

Polonia Poznań - Medyk Konin 0:4 (Amanda Moura, Nicole Zając, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska)

Medyk Konin: Stephanie Busch - Casidee Lynch, Sandra Sałata, Weronika Helińska, Haley Lucas, Nicole Zając, Gabija Gedgaudaite, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Nikol Kaletka. 

Ponadto zagrały: Natalia Dominiczak, Julia Parecka, Amanda Moura, Aleksandra Stasiak, Karolina Majda.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

coraz mniej tych koninianek, coraz mniej... :(
Dodano: 18.01.2019 11:53    Przez: ~kkk
wlaśnie coraz mniej
Dodano: 18.01.2019 14:12    Przez: ~medyczka
Górnik chociaż gra swoimi a Medyk sama armia zaciezna. Uciąć im dotacje.
Dodano: 18.01.2019 16:45    Przez: ~Smich
Górnik to 3 liga ,a coraz wiecej obcych
Dodano: 18.01.2019 20:39    Przez: ~R
coraz wiecej hehe zobacz sklad gornika 3 obcych na 22 osoby i to takich zawodnikow oprocz tarasa ktorzy sa z okolic naszego miasta wiec co ty opowiadasz
Dodano: 18.01.2019 22:41    Przez: ~do r
No cóż- jaki klub takie nazwiska- Górnik gra swoimi to i liga taka troche "swojska" (żeby nie powiedzieć amatorska). Medyk gra zawodniczkami również spoza Konina, Polski to i liga taka troche "Polska, ekstra" a nawet Mistrzyń
Dodano: 18.01.2019 20:46    Przez: ~MK rozbawiony hejterami
Zrozum ten Medyk nikogo nieinteresuje w Koninie. Zlikwidować ten klub szkocka kasy na ten klub, lepiej te pieniądze dać Górnikowi i zrobić 2lige a wtedy 2 - 2,500 tys co mecz.
Dodano: 18.01.2019 22:32    Przez: ~Koninianka
Jaka liga mistrzyn chlopie medyk w slabej lidze w ostatnim sezonie przegral wszystko w tej lidze jest malo zespolow a te ktore sa najkims poziomie to 3 max 4 druzyny i medyk byl 3 puchar tez przegral czasy swietnosci minely gdzie nie bylo konkurencji to wygrywali teraz juz tak nie bedzie bo inne kluby tez poszly do przodu w tym sezonie napewno nie bedzie mistrzostwa
Dodano: 18.01.2019 22:44    Przez: ~hejter
Medyk nikogo nie interesuje?! to dlaczego zgłaszają się tu zawodniczki z całego świata?! przecież nikt nie jeździ i ich nie szuka. Medyk to Europejska i Światowa firma a Wam kibicom Górnika gul skacze. Odwalcie się ot tego Medyka i zajmijcie się swoim grajdołkiem. Czy kibice Medyka piszą na Górnika takie bzdury o Górniku jak Wy o MEDYKU. Tyle się mówi po śmierci Prezydenta Adamowicza aby się opamiętac. Ale pewno Wy nawet nie wiecie że został zamordowany. Życzę powodzenia i Górnikowi i Medykowi bo to moje miasto i moje kluby. Do zobaczenia na trybunach.
Dodano: 19.01.2019 10:06    Przez: ~Kibic
Koninianka na 2 ligę piłki nożnej srednia na mecz wynosi ledwo 1 tys,a Górnik nigdy nie awansuje !
Dodano: 19.01.2019 13:16    Przez: ~Konin
Dać Górnikowi kase żeby na bandytów wydał. To ja ci dziękuję żeby z mojej kieszeni finansować łobuzów. Te 2,5 tyś to w twoich marzeniach nie zależnie czy to będzie 2 czy nawet 1 liga (co oczywiście jest niemożliwe dla Górnika). Idź kibicuj Kurniczkowi żeby nie spadł do IV ligi bo już wasz trener szybko się zorientował co tu się dzieje :P A Medyka zostaw w spokoju bo grają ładnie!
Dodano: 19.01.2019 15:19    Przez: ~Kibicc
Medyk to Mistrz Polski itd., ma wyniki. Bez wyników nie powinno być kasy, a kluby z długami... kasujemy. Tyle w temacie!
Dodano: 19.01.2019 07:29    Przez: ~IV liga
Medyk był mistrzem ale to stare dzieje.
Dodano: 19.01.2019 12:31    Przez: ~Jack
Dajcie spokoj z tym Medykiem ! Nikogo to nie obchodzi ! Baby do garow i lozka a nie do pilki !!!!
Dodano: 19.01.2019 15:18    Przez: ~!!!!!