Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19072) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Drugi sparing Medyka do przodu. Cztery bramki w Poznaniu

Dodano: 18.01.2019 11:16
Źródło: LM.pl

4:0 Medyk Konin pokonał w Poznaniu tamtejszą Polonię. W składzie medyczek zabrakło aż kilku piłkarek podstawowego składu, zagrały natomiast dwie testowane zawodniczki.

Rywalem Medyka w Poznaniu był ostatni zespół Ekstraligi - tamtejsza Polonia. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem drużyny Romana Jaszczaka. Do przerwy koninianki prowadziły 2:0 po bramkach Amandy Moury i Nicole Zając. Po zmianie stron dwa kolejne gole dołożyły Natalia Chudzik i Dominika Kopińska. Medyk zwyciężył 4:0.

- Graliśmy w mocno osłabionym składzie, bo zabrakło około sześciu piłkarek, ale sparingi są po to, żeby grali wszyscy. Próbowaliśmy grać swoją taktykę, czyli do przerwy wysoki pressing, po przerwie średni i kontra, ale przeciwnik nie chciał z nami grać. Mecz był cały czas do jednej bramki - podsumowuje spotkanie trener Medyka, Roman Jaszczak.

W kadrze drużyny na mecz znalazły się dwie testowane zawodniczki. Jedna z nich to Brazylijka Amanda Moura, która jest bardzo blisko pozostania w konińskim zespole. Nazwiska drugiej klub nie ujawnia, wiadomo, że to siedemnastolenia zawodniczka z Polski. Rozmowy z jej klubem trwają. 

Teraz konińskie piłkarki czeka obóz przygotowawczy w Żaganiu. We wtorek Medyk rozegra grę wewnętrzną. A kolejny mecz, tym razem już o stawkę, 26 stycznia. W Uniejowie koninianki rozegrają ćwierćfinał Pucharu Polski z Mitechem Żywiec.

Polonia Poznań - Medyk Konin 0:4 (Amanda Moura, Nicole Zając, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska)

Medyk Konin: Stephanie Busch - Casidee Lynch, Sandra Sałata, Weronika Helińska, Haley Lucas, Nicole Zając, Gabija Gedgaudaite, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Nikol Kaletka. 

Ponadto zagrały: Natalia Dominiczak, Julia Parecka, Amanda Moura, Aleksandra Stasiak, Karolina Majda.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

coraz mniej tych koninianek, coraz mniej... :(
Dodano: 18.01.2019 11:53    Przez: ~kkk
wlaśnie coraz mniej
Dodano: 18.01.2019 14:12    Przez: ~medyczka
Górnik chociaż gra swoimi a Medyk sama armia zaciezna. Uciąć im dotacje.
Dodano: 18.01.2019 16:45    Przez: ~Smich
Górnik to 3 liga ,a coraz wiecej obcych
Dodano: 18.01.2019 20:39    Przez: ~R
coraz wiecej hehe zobacz sklad gornika 3 obcych na 22 osoby i to takich zawodnikow oprocz tarasa ktorzy sa z okolic naszego miasta wiec co ty opowiadasz
Dodano: 18.01.2019 22:41    Przez: ~do r
No cóż- jaki klub takie nazwiska- Górnik gra swoimi to i liga taka troche "swojska" (żeby nie powiedzieć amatorska). Medyk gra zawodniczkami również spoza Konina, Polski to i liga taka troche "Polska, ekstra" a nawet Mistrzyń
Dodano: 18.01.2019 20:46    Przez: ~MK rozbawiony hejterami
Zrozum ten Medyk nikogo nieinteresuje w Koninie. Zlikwidować ten klub szkocka kasy na ten klub, lepiej te pieniądze dać Górnikowi i zrobić 2lige a wtedy 2 - 2,500 tys co mecz.
Dodano: 18.01.2019 22:32    Przez: ~Koninianka
Jaka liga mistrzyn chlopie medyk w slabej lidze w ostatnim sezonie przegral wszystko w tej lidze jest malo zespolow a te ktore sa najkims poziomie to 3 max 4 druzyny i medyk byl 3 puchar tez przegral czasy swietnosci minely gdzie nie bylo konkurencji to wygrywali teraz juz tak nie bedzie bo inne kluby tez poszly do przodu w tym sezonie napewno nie bedzie mistrzostwa
Dodano: 18.01.2019 22:44    Przez: ~hejter
Medyk nikogo nie interesuje?! to dlaczego zgłaszają się tu zawodniczki z całego świata?! przecież nikt nie jeździ i ich nie szuka. Medyk to Europejska i Światowa firma a Wam kibicom Górnika gul skacze. Odwalcie się ot tego Medyka i zajmijcie się swoim grajdołkiem. Czy kibice Medyka piszą na Górnika takie bzdury o Górniku jak Wy o MEDYKU. Tyle się mówi po śmierci Prezydenta Adamowicza aby się opamiętac. Ale pewno Wy nawet nie wiecie że został zamordowany. Życzę powodzenia i Górnikowi i Medykowi bo to moje miasto i moje kluby. Do zobaczenia na trybunach.
Dodano: 19.01.2019 10:06    Przez: ~Kibic
Koninianka na 2 ligę piłki nożnej srednia na mecz wynosi ledwo 1 tys,a Górnik nigdy nie awansuje !
Dodano: 19.01.2019 13:16    Przez: ~Konin
Dać Górnikowi kase żeby na bandytów wydał. To ja ci dziękuję żeby z mojej kieszeni finansować łobuzów. Te 2,5 tyś to w twoich marzeniach nie zależnie czy to będzie 2 czy nawet 1 liga (co oczywiście jest niemożliwe dla Górnika). Idź kibicuj Kurniczkowi żeby nie spadł do IV ligi bo już wasz trener szybko się zorientował co tu się dzieje :P A Medyka zostaw w spokoju bo grają ładnie!
Dodano: 19.01.2019 15:19    Przez: ~Kibicc
Medyk to Mistrz Polski itd., ma wyniki. Bez wyników nie powinno być kasy, a kluby z długami... kasujemy. Tyle w temacie!
Dodano: 19.01.2019 07:29    Przez: ~IV liga
Medyk był mistrzem ale to stare dzieje.
Dodano: 19.01.2019 12:31    Przez: ~Jack
Dajcie spokoj z tym Medykiem ! Nikogo to nie obchodzi ! Baby do garow i lozka a nie do pilki !!!!
Dodano: 19.01.2019 15:18    Przez: ~!!!!!