Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Zarząd SKP Słupca nie wystartuje w wyborach i szuka następców

Dodano: 20.01.2019 12:29
Źródło: LM.pl

Członkowie zarządu SKP Słupca zapowiedzieli, że nie wystartują w najbliższych wyborach w klubie. I już teraz szukają następców, zachęcając do pracy wszystkich, którym ,,leży na sercu dobro słupeckiej piłki".

Obecne władze Słupeckiego Klubu Piłkarskiego wybrane zostały w 2015 roku, ale prezes Robert Nadgrodkiewicz pełni tę funkcję, z małą przerwą, od trzech kadencji, czyli dwanaście lat. Teraz wraz z pozostałymi członkami zarządu mówi, że to wystarczy. - Projekt, który tworzyłem, będąc prezesem, dobiegł końca. Obowiązki służbowe i inne czyniki powodują, że nie jesteśmy w stanie dalej realizować tego, by było to działanie dobre i skuteczne - deklarował podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, której zapis oglądać można na portalu twojaslupca.pl.

Wybory w SKP odbędą się 5 lutego, a obecne władze klubu już teraz szukają swoich następców. - Osoby, którym leży na sercu dobro słupeckiej piłki zachęcamy, by w tym czasie, który pozostał do walnego, przemyślały i podjęły decyzję - mówi wiceprezes klubu Artur Kuchowicz. - Trwają rozmowy w grupach młodzieżowych z trenerami i kierownikami, ale żadne nazwiska na tę chwilę do nas nie dotarły - informował natomiast prezes Robert Nadgrodkiewicz.

Władze klubu zaznaczyły, że SKP nie posiada obecnie żadnych poważnych zobowiązań finansowych, a sytuacja klubu jest dobra. Stowarzyszenie prowadzi obecnie trzynaście grup piłkarskich (w tym drużynę seniorów, która gra w lidze międzyokręgowej), w których trenuje około trzysta osób. Najpoważniejszym problemem jest infrastruktura sportowa. - Mało jest obiektów sportowych, nie mamy gdzie trenować. Nie wywieraliśmy jednak presji, bo ta baza i tak się polepszyła w porównaniu do tego, co przejmowaliśmy - ocenia prezes Nadgrodkiewicz.

Szczegółowe informacje o sytuacji klubu mają być przekazane na walnym zgromadzeniu, które odbędzie się 5 lutego o godz. 18.00 w sali Urzędu Miasta w Słupcy.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   liga międzyokręgowa,   SKP Słupca,   zarząd,   wybory

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

i kolejny klubik w regionie za chwilę upadnie
Dodano: 20.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Ciekawe czy rządzą w Słupcy ci sami co przed wyborami? Chyba jednak nie. Stąd te decyzje.
Dodano: 21.01.2019 11:44    Przez: ~Kocham piłkę

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.