Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19235) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (6)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (23)

Konin. MOSiR ogłosił nabór na stanowisko zastępcy dyrektora

Dodano: 23.01.2019 11:30
Źródło: LM.pl

Znajomością aż trzynastu ustaw oraz co najmniej trzyletnim stażem na stanowisku kierowniczym musi wykazać się kandydat na zastępcę dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W zeszłym tygodniu ruszył proces naboru na to stanowisko.

Wakat na stanowisku powstał po tym, jak dotychczasowy zastępca dyrektora MOSiR - Aneta Wanjas, objęła funkcję rzecznika prasowego prezydenta Konina. Była dziennikarka radiowa stanowisko zastępcy dyrektora MOSiR sprawowała przez niemal półtora roku - od sierpnia 2017.

Teraz MOSiR szuka nowego zastępcy. Wśród wymienionych głównych ośmiu wymagań znajdują się m.in. wyższe wykształcenie magisterskie, co najmniej pięcioletni staż pracy (w tym co najmniej trzy lata na kierowniczym stanowisku), nieposzlakowana opinia oraz znajomość aż trzynastu ustaw - od ustawy o samorządzie gminnym, przez ustawę prawo budowlane po ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych (wszystkie wymagania przeczytać można TUTAJ).

Do zakresu wykonywanych zadań należą m.in. zapewnienie właściwej eksploatacji i wykorzystania podległych obiektów MOSiR, inicjowanie, organizowanie i współorganizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych i widowiskowych, opracowywanie corocznego kalendarza imprez, czy nadzór nad  treściami umieszczanymi na stronach internetowych oraz portalu społecznościowym MOSiR.

Oferty aplikacyjne składać można w zamkniętej kopercie w sekretariacie MOSiR przy ul. Kurów 1 w Koninie lub pocztą na ten sam adres z dopiskiem: ,,Nabór na kierownicze stanowisko urzędnicze: Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie". Wymagane dokumenty składać należy do 6 lutego. 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ha ha dobre , a jakie były wymagania jak zatrudniano Panią Anetę Wanjas ? Czas na trenera.
Dodano: 23.01.2019 12:32    Przez: ~sportowiec
Boże kiedyś był jeden dyrektor i wszystko funkcjonowało, zadbany był stadion, a nawet latem basen odkryty działał. A teraz szuka się bóg wie jakiego magistra a w sumie wszystko się wali. Masakra
Dodano: 23.01.2019 13:17    Przez: ~z kurowa
A Ciekawe czy aktualny dyrektor znal te ustawy gdy był powoływany?
Dodano: 23.01.2019 13:37    Przez: ~Rado
Na wicedyrektora konkurs.... Chore. Niech zrobią konkurs na dyrektora, a wybrany w konkursie wybiera wice, by móc mówić o współpracy. Swoją drogą, do tej pory jakie były wymagania na to stanowisko? Prawo budowlane? To pi co tyłu urzędników zatrudnionych jest w UM?
Dodano: 23.01.2019 12:36    Przez: ~Obiektywny
To proste. Jedyny słuszny kandydat akurat przypadkowo spełnia wszystkie wymagane kryteria a ze znajomości ustaw może zna nawet pytania komisji (jasnowidz?)
Dodano: 23.01.2019 12:49    Przez: ~konkurs

KOMENTARZE

Brak informacji -za ile ???
Dodano: 23.01.2019 11:46    Przez: ~Mundek
nie ma lipy
Dodano: 23.01.2019 12:49    Przez: ~Margo
A Ciekawe czy aktualny dyrektor znal te ustawy gdy był powoływany?
Dodano: 23.01.2019 13:37    Przez: ~Rado
Jak pozbędą się Kamilka. Dziękuję za takiego przełożonego. Kolesia od Józka.
Dodano: 23.01.2019 14:05    Przez: ~Prezydent
Fakt. Dziwny konkurs na zastępcę. Zagalopowali się w tej pseudotransparentności. Przecież to kolejna ściema bo i tak wygra jedynie słuszny i właściwy.
Dodano: 23.01.2019 15:45    Przez: ~I po co to..
Skoro konkurs na zastępcę dyrektora w Mosirze się przeprowadza, to tym bardziej powinien być konkurs na wiceprezydentów. O takim nie słyszałam. Czy p. Prezydent stosuje podwójne standardy?
Dodano: 23.01.2019 16:14    Przez: ~Ciekawy
Tu jest przejrzyscie i mega kosmicznoe fachowo 😂😂😂
Dodano: 23.01.2019 18:16    Przez: ~Pn
P.S. misiecwicze pl
Dodano: 23.01.2019 18:17    Przez: ~Pn
A NIE MA TAM JESZCZE JAKIEGOS DZIENNIKARZA ZEBY GO TAM WCISNĄĆ? A MOŻE TEGO Ż PRZEGLADU CO JEZDZI LIMUZYNA PREZYDENTA??;))
Dodano: 24.01.2019 01:37    Przez: ~Technik
Przyjrzyjcie się konkursom na stanowiska w Kleczewie.
Dodano: 23.01.2019 11:57    Przez: ~mieszkaniec
Spójrz w lustro
Dodano: 23.01.2019 12:13    Przez: ~Lustro
Co masz na myśli ?
Dodano: 24.01.2019 16:20    Przez: ~Arek
Ha ha dobre , a jakie były wymagania jak zatrudniano Panią Anetę Wanjas ? Czas na trenera.
Dodano: 23.01.2019 12:32    Przez: ~sportowiec
Tylko jedno, nazwisko podobne do byłego radnego!!!! Z PO
Dodano: 23.01.2019 15:12    Przez: ~Rowerek
Odsylam do "fachowcow" => misiewiczr pl. Tu ich mbogo, niczym grzybow pi deszczu 😂😂😂
Dodano: 23.01.2019 18:15    Przez: ~Pn
Takie jak tu misiewicze pl 😂😂😂
Dodano: 23.01.2019 18:17    Przez: ~Pn
Na wicedyrektora konkurs.... Chore. Niech zrobią konkurs na dyrektora, a wybrany w konkursie wybiera wice, by móc mówić o współpracy. Swoją drogą, do tej pory jakie były wymagania na to stanowisko? Prawo budowlane? To pi co tyłu urzędników zatrudnionych jest w UM?
Dodano: 23.01.2019 12:36    Przez: ~Obiektywny
Panie prezydencie, może trzeba się przyjrzeć , czy aktualny dyrektor ma kompetencje, żeby sprawować swoją funkcję?
Dodano: 23.01.2019 16:03    Przez: ~Felek Stankiewicz
Obiektywny na bank mniej niz na misiewicze pl😂😂😂😂😂
Dodano: 23.01.2019 18:18    Przez: ~Pn
Wszystkich biorą
Dodano: 23.01.2019 23:08    Przez: ~Ulica
ciekawe kto będzie znał tyle ustaw ?? zobaczymy już nie długo
Dodano: 23.01.2019 12:46    Przez: ~toja
misiewicze pl tam znają wszystko 😂😂😂
Dodano: 23.01.2019 18:18    Przez: ~Pn
To proste. Jedyny słuszny kandydat akurat przypadkowo spełnia wszystkie wymagane kryteria a ze znajomości ustaw może zna nawet pytania komisji (jasnowidz?)
Dodano: 23.01.2019 12:49    Przez: ~konkurs
Jasnowidzow duzo widzialem na misiewicze pl. Same fachury, ktorym zmajomosci partyjne w niczym nie musialy pomagac hehehe 😂😂😂
Dodano: 23.01.2019 18:19    Przez: ~Pn
a może nieomylna Małgorzata ?
Dodano: 23.01.2019 12:54    Przez: ~M.
M... jak misiewicze pl?
Dodano: 23.01.2019 18:20    Przez: ~Pn
Chętnie przyjmę takie stanowisko
Dodano: 23.01.2019 13:09    Przez: ~Sportowy tryb życia
Boże kiedyś był jeden dyrektor i wszystko funkcjonowało, zadbany był stadion, a nawet latem basen odkryty działał. A teraz szuka się bóg wie jakiego magistra a w sumie wszystko się wali. Masakra
Dodano: 23.01.2019 13:17    Przez: ~z kurowa
Tak i wypożyczalnia sprzetu była, przyczepy, namioty itp. I sympatyczni ludzie na czele z dyrektorem pracujacym w MOSIRze. pisze o Jerzym Ł z Jego załogą. Ale to juz było i nie wroci wiecej nawet jak bedzie 5 ciu zastepców
Dodano: 23.01.2019 17:25    Przez: ~taxi
tak, a potem wstąpiliśmy do Unii i zgodziliśmy się przyjąć to jej chore prawo, wiec teraz woda nie spełnia warunków, murawa nie ma atestu, krzesełka nie spełniaja norm i każdy może pozwać dyrektora o krzywy chodnik... więc lepiej żeby znał prawo budowlane i jeszcze parę ustaw...
Dodano: 25.01.2019 22:01    Przez: ~tyle w temacie
Kamil jest na wlasciwym miejscu. Zrobl dla MOSIru naprawde wiele to czego inni nie zrobili goni do roboty i zasluguje na to by posatowac urzad dalej.
Dodano: 23.01.2019 13:30    Przez: ~zJ
Guzik zrobił... To jakiś kolega pisał, że po imieniu? P. Kamil jest kiepskim dyrektorem i tyle w temacie.
Dodano: 23.01.2019 13:41    Przez: ~Koniniak
Jak był Józek to go trzymali. Teraz trzeba go pogonić.
Dodano: 23.01.2019 14:06    Przez: ~Protekcja
Juzek wszystkich trzymał zobacz mamuty w spółkach i się nikogo nie boją robią co chcą i bata nie ma żeby pogonić to towarzystwo na emerytury aaa Prezydent kiepściutki ale fakt jurny był przed wyborami aaaa prawdziwego faceta poznaje się nie jak zaczyna aaaa kończy
Dodano: 23.01.2019 14:16    Przez: ~Buła
Ten człowiek w zyciu nie schańbił się żadną pracą. Wiecznie slizga się na układach i przynaleznosci-
Dodano: 23.01.2019 14:26    Przez: ~koninianka
Kamil wymaga i tu jest problem zapieprza sam i pokazuje ze mozna pracowac. A jal kogos boli ze jest zmuszany do pracy to jiz 2 sprawa. Wystarczy spojrzec na osrodek w Goslawicach. Dal rade dal i to sie liczy. A nygusow w Mosirze pelno. Bo rodzina a on jest bezstronny nie patrzy na partie nie patrzy na uklady. Kazdy przychodzi u Kamila pracowac a nie brac pensje za darmo.i to mibsie w nim podoba. Powinien byc prezydentem.
Dodano: 23.01.2019 14:38    Przez: ~Jogas
On jest bezstronny... Zapieprza.... Ktoś pomylił osoby. Dobre sobie joga, to kolega, że tak piszesz?
Dodano: 23.01.2019 15:58    Przez: ~Smiech
Zibacz mamuty polityczne na misiewiczee pl.
Dodano: 23.01.2019 18:21    Przez: ~Pn
1 z 4
1234>>