Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21185) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

Szachy. Zawodnicy UKS Smecz rywalizowali w Prague Chess Open

Dodano: 23.01.2019 13:30
Źródło: LM.pl

Kamil Szadkowski i Ignacy Leśkiewicz rywalizowali w Czechach w turnieju Prague Chess Open. 39. miejsce w turnieju głównym zajął Ignacy Leśkiewicz.

W dziewięciu rundach Leśkiewicz zanotował 5,5 pkt. Koninianin zanotował najpierw porażkę ze Słowakiem Jergusem Pechacem, a następnie wygrał z Ukraińcem Ihorem Nahornyim. W trzech kolejnych rundach Leśkiewicz wywalczył 1,5 pkt, remisując z trzema wyżej notowanymi rywalami. W czterech ostatnich partiach zawodnik UKS Smecz Konin wygrał trzy pojedynki. Ostatecznie Leśkiewicz został sklasyfikowany na 39. miejscu na 150 uczestników.

Drugi z koninian - Kamil Szadkowski - zdobył trzy punkty. Spośród siedmiu rozegranych partii reprezentant UKS Smecz Konin wygrał jedną - z Gruzinką Ekateriną Pipia, zanotował również cztery remisy. Wystarczyło to na 144. miejsce na 150 zawodników.

Obaj szachiści z Konina rywalizowali również w turnieju błyskawicznym. Szadkowski w dziewięciu pojedynkach zdobył siedem punktów i zajął wysokie dwudzieste miejsce. Jeden punkt mniej zanotował Ignacy Leśkiewicz. Drugi z konińskich zawodników sklasyfikowany został ostatecznie na 38. miejscu.

fot. UKS Smecz Konin  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.