Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportBolesna wpadka KKF w Poniecu. Przegrali z outsiderem II ligi

Bolesna wpadka KKF w Poniecu. Przegrali z outsiderem II ligi

To miał być łatwy mecz i wstęp do kluczowych spotkań w tym sezonie. Tymczasem futsaliści KKF Automobile Torino niespodziewanie ulegli Piastowi Poniec 3:5.

W sobotę KKF Automobile Torino Konin mierzył się na wyjeździe z ostatnim zespołem II ligi, który do tej pory nie wygrał jeszcze meczu. Koninianie mieli natomiast za sobą serię ligowych zwycięstw i wydawało się, że wygrana w Poniecu będzie tylko formalnością. Tymczasem gospodarze zaskoczyli koninian.

Już w szóstej minucie Piast wyszedł na prowadzenie. Jeszcze w tej samej minucie koninianie wyrównali. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze zdobyli dwa kolejne trafienia, KKF Automobile Torino Konin odpowiedział jednym golem i było 4:2. Po zmianie stron Piast podwyższył prowadzenie na 5:2. Goście zmniejszyli straty do dwóch trafień, ale to było wszystko, co KKF Automobile Torino Konin był w stanie zrobić. Koninianie doznali drugiej porażki w sezonie.

Po dziewiątej kolejce KKF Automobile Torino zajmuje cały czas drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech oczek do M40 Poznań, ale koninianie mają już tyle samo rozegranych meczów co lider II ligi. Kolejny mecz w przyszły weekend. Konińscy futsaliści podejmować będą M40 Poznań.

Piast Poniec - KKF Automobile Torino Konin 5:3 (Tomasz Szumny x2, Łukasz Janowicz, Krystian Klupś, Patryk Moryson - Przemysław Skibiszewski, Krystian Robak, Łukasz Pietrzak)

KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski - KrystianRobak, Krystian Andrzejczak, Mateusz Zaborski, Mateusz Mroziński, Krystian Andrzejczak, Łukasz Łajdecki, Łukasz Pietrzak, Przemysław Skibiszewski, Damian Markiewicz.