LM.plSportIV liga. Pierwszy sparing za Olimpią Koło. Lepszy GKS Sompolno

IV liga. Pierwszy sparing za Olimpią Koło. Lepszy GKS Sompolno

Przygotowania do rundy wiosennej, podobnie jak inne zespoły, rozpoczęła również IV-ligowa Olimpia Koło. W pierwszym meczu kontrolnym kolanie ulegli GKS Sompolno 3:5.

W rozgrywanym w Uniejowie sparingu piłkarze Olimpii mierzyli się z grającym w lidze międzyokręgowej GKS Sompolno. W kadrze kolan zabrakło kilku podstawowych zawodników, trener Tomasz Mikusik dał więc szansę zagrać młodszym zawodnikom oraz piłkarzom powracającym z wypożyczeń.

Do przerwy Olimpia prowadziła 3:2. Bramki dla kolskiego zespołu zanotowali zawodnik testowany, Bartosz Kowalski, a jeden gol padł po trafieniu samobójczym. W drugiej połowie na boisku dominowali zawodnicy z Sompolna. GKS strzelił trzy bramki i ostatecznie wygrał 5:3.

Kolejne spotkanie drużyna Tomasza Mikusika ma zaplanowane na 2 lutego. W Byczynie kolanie zmierzą się z Nerem Poddębice.

GKS Sompolno - Olimpia Koło 5:3 (zawodnik testowany, bramka samobójcza, Bartosz Kowalski)

Kadra Olimpii Koło: Bartosz Kordylewski, Mariusz Sobczak, Jakub Zawilski, Konrad Cieślak, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Wiktor Małecki, Mikołaj Czajka, Dawid Nowak, Adam Kozajda, zawodnik testowany, Kamil Jaroszewski, Bartosz Kowalski, Dawid Zawadzki, Krystian Jaroszewski, Tomasz Mikusik.

źródło: olimpiakolo.pl