LM.plSportMedyk gromi na zakończenie obozu przygotowawczego w Turcji

Medyk gromi na zakończenie obozu przygotowawczego w Turcji

8:0 zwyciężyły piłkarki Medyka Konin w ostatnim meczu kontrolnym podczas obozu przygotowawczego w Turcji. Koninianki pokonały 1207 Antalya Belediespor.

Spotkanie rozegrane zostało w tercjach, a każda z zawodniczek z Konina zagrała po 60 minut. Po pierwszej części spotkania medyczki prowadziły 4:0 po golach Nikol Kaletki, Natalii Chudzik i Nicole Zając. W drugiej tercji piątą bramkę dołożyła Natalia Chudzik, a szóstą - Anna Gawrońska.  W ostatnich trzydziestu minutach strzelały jeszcze Julia Chudy i Nikol Kaletka. Medyk wygrał ostatecznie 8:0.

Ostatni zimowy sparing medyczki rozegrają w przyszłą sobotę. Ich rywalkami będą piłkarki Slavii Praga.

1207 Antalya Belediespor - Medyk Konin 0:8 (5', 70' Nikol Kaletka, 16', 58' Natalia Chudzik, 28', 30' Nicole Zając, 47' Anna Gawrońska, 64' Julia Chudy)

Medyk Konin (I tercja): Monika Sowalska - Klaudia Olejniczak, Julia Maskiewicz, Sandra Sałata, Haley Lukas, Nicole Zając,Gabija Gedgaudaite, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Nikol Kaletka.

Medyk Konin (II tercja): Monika Sowalska (Stephanie Busch) - Nicole Zając, Weronika Helińska, Sandra Sałata, Casidee Lynch, Julia Chudy, Karolina Majda, Gabija Gedgaudaite, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Anna Gawrońska.

Medyk Konin (III tercja): Stephanie Busch - Klaudia Olejniczak, Julia Maskiewicz, Weronika Helińska, Casidee Lynch, Julia Chudy, Karolina Majda, Natalia Pakulska, Haley Lukas, Anna Gawrońska, Nikol Kaletka.

źródło: medykkonin.pl