Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19353) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO

8 / 8oC
14 / 8oC
14 / 11oC

Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Akademia Reissa Konin zdominowała turniej trampkarzy w Turku

Dodano: 12.02.2019 10:27

Dwa zespoły Akademii Reissa Konin zmierzyły się w finale turnieju trampkarzy w Turku. Najniższe miejsce na podium zajął Sokół Kleczew.

W rozgrywanym w Turku turnieju OZPN Konin wystartowało dziesięć zespołów. W finale spotkały się ze sobą dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa Konin. Ostatecznie górą okazała się druga drużyna. Podium uzupełnił Sokół Kleczew, który w meczu o trzecie miejsce pokonał LKS Ślesin 1:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj Czajczyński  z Victorii Września. Tytuł najlepszego bramkarza trafił do Gabriela Klepackiego reprezentującego barwy Akademii Reissa II. Królem strzelców został z kolei Michał Pawlak z LKS Ślesin, który w całym turnieju strzelił siedem bramek.

10. Polanin MOS Strzałkowo.

Akademia Piłkarska Reissa Konin II: Gabriel Klepacki, Wojciech Jakubowicz, Dawid Głowacki, Bartosz Szczepankiewicz, Stanisław Wełnitz, Hubert Półrolniczak, Wiktor Kujawa.

Dodano: 12.02.2019 20:30    Przez: ~Lipka
Dobrze , że nie wzięli udziału bo by było jak w turnieju młodzika. Oranje 2 : 0 APR .
Dodano: 13.02.2019 14:55    Przez: ~Zorientowany
Brawo chłopcy!!!!
Dodano: 12.02.2019 20:33    Przez: ~Papa
Czy w Akademii grał ktoś z Konina? Hahaha
Dodano: 12.02.2019 20:54    Przez: ~Elclass
Chlopcy z Oranje z tego rocznika ( 2005 ) zagrali w turnieju tydzień temu z rocznikiem starszym ( 2004 )i wygrali turniej. Nawet najlepszy zawodnik turnieju Mikołaj Kowalski jest z rocznika 2005. Nie startowali w tym turnieju . Chcieli dać szansę innym drużynom. Szczególnie tym, w których nie grają zawodnicy z Konina np. Akademia Reissa ( niby Konin ). Pozdrawiamy
Dodano: 13.02.2019 10:43    Przez: ~Rodzic
Akademia Reissa Konin sa to zawodnicy okręgu Konińskiego wyróżniający się wcześniej w innych grupach i miejscowościach Akademii a teraz trenuja razem dla dalszego rozwoju.
Dodano: 13.02.2019 12:18    Przez: ~Rodzic
M.in. Poznań., Września, Słupca, Turek, Swarzędz. Tak to typowe nazwy miast, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają: Konin. Dlatego właśnie APR Konin 🤣🤣🤣🤣🤣
Dodano: 13.02.2019 14:52    Przez: ~Rodzic
ktoś tu slaby z mapy. Okręg Koniński ....
Dodano: 13.02.2019 22:38    Przez: ~Rodzic
Psy szczekają a karawana idzie dalej...
Dodano: 13.02.2019 20:51    Przez: ~Też rodzic
W APR Konin ( to tzw. reprezentacja okręgu konińskiego) - grają tam najbardziej wyróżniający się zawodnicy z różnych lokalizacji okręgu konińskiego (z lokalizacji gdzie przeprowadzane są standardowe treningi APR). Tak działa profesjonalna szkółka na wzór dużych klubów. Nikt nie broni aby w Górnik Konin czy Oranje Konin czy innych klubach z okręgu konińskiego gral chłopak z poza Konina. Zapewne z okolicznych wiosek, miast również grają. Jeżeli jest zgłoszony do rozgrywek w Koninie to rzecz jasna że nie będzie grał w rozgrywkach np. w Poznaniu. Takich okregów piłkarskich w APR jest sporo i to jest droga do wyłapania największej ilości najbardziej zdolnych piłkarzy w zasięgu działaności APR.Każdy rodzic wie w jakim klubie/szkółce jego dziecko rozwija się najlepiej i niech każdy zajmie się kibicowaniem swojemu dziecku w jakimkolwiek klubie by grał. Moje dziecko cieszy się że spotyka/mierzy się w meczach ze swoimi kolegami którzy grają prz ...
Dodano: 15.02.2019 11:50    Przez: ~Luck
Ale się łęcik napisałeś. Podpisz się normalnie a nie jako Luck czy rodzic. Zaszalales się 😁
Dodano: 16.02.2019 15:56    Przez: ~Zorientowany
którzy grają przeciwko niemu w innej drużynie. Oni czerpią z tego radość a spinkę mają jedynie rodzice. Oczywiście każdy chwali swój klub, tak było i będzie.
Dodano: 15.02.2019 12:04    Przez: ~Luck