Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19742) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

W sobotę wygrali, w niedzielę przegrali. SMS PZPS II - Wilki 1:1

Dodano: 17.02.2019 20:06
Źródło: LM.pl

Po dwóch pierwszych meczach I fazy play-off II ligi siatkówki w rywalizacji SMS PZPS II Spała z Wilkami Wilczyn remis 1:1.

Pierwsze dwa spotkania rywalizacji Wilków z SMS PZPS II rozegrane zostały w Spale. W sobotę lepsi byli wilczynianie, pokonując rywali 3:1. Spotkanie były wyrównane, jeden set zakończył się wynikiem 30:28, ale ostatecznie górą była drużyna Artura Hofmana. W niedzielę jednak gospodarze odrobili straty, pokonując Wilki w trzech setach. W żadnym wilczynianie nie zanotowali nawet dwudziestu punktów, co ostatecznie przełożyło się na szybką wygraną SMS PZPS II Spała.

Po dwóch meczach w rywalizacji w I fazie play-off jest więc remis 1:1. Dwa kolejne mecze rozegrane zostaną na początku marca w Wilczynie. Ewentualne piąte spotkanie zaplanowane jest na 6 marca. Awans uzyska zwycięzca trzech meczów.

SMS PZPS II Spała - Wilki Wilczyn 1:3 (22:25, 28:30, 25:20, 21:25)

SMS PZPS II Spała - Wilki Wilczyn 3:0 (25:19, 25:16, 25:15).

fot. W. Stefański



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   SMS PZPS II Spała

KOMENTARZE

Gdzie wojcie masz oczy.?pieniądze podatników są trwonione. A ilu zawodników jest faktycznie z gminy wilczyn
Dodano: 18.02.2019 12:01    Przez: ~Podatnik
Podatnik jakbyś się interesował sportem i naszym klubem to byś wiedział że np w Zielonej Górze nie gra żaden zawodnik z Zielonej góry... Takich klubów gdzie masz 3 miejscowych w pierwszym składzie jest może w Polsce 3 czy 4... Także prosze zostaw te swoje bzdurne komentarze dla Siebie i oglądaj M jak Miłość na kanapie...
Dodano: 18.02.2019 21:38    Przez: ~Podatnik na sport
Tak w zespole z Zielonej Góry nie gra żaden zawodnik z zielolonej ale tam jest zespół akademicki a w takim wilczyna nie ma uczelni. No że zawodówka ale zawodnicy do niej nie chodzą. Tak więc nie wyjeżdża mi ze gdzie indziej grają z poza innej miejscowości. A z tego co piszesz rozumiem że z Wilczyna jest 3 czy 4 zawodników. No warto dać 180 tys na 3 czy 4 zawodników z Wilczyna
Dodano: 19.02.2019 09:14    Przez: ~Do tego na sport
180 tys nie wydaje się na 3 czy 4 zawodników z Wilczyna, ale na promocję gminy Wilczyn. Jest to także rozrywka dla kibiców. Nie ma szans, żeby zbudować zespół na dobrym poziomie mając zawodników jedynie miejscowych... To nie jest liga podwórkowa...
Dodano: 19.02.2019 10:09    Przez: ~Siatkówka
Trzeba to zgłosić do prokuratury. 180 tysięcy przez kilka lat na niby promocje gminy Wilczyn czy to nie jest nie gospodarnosc że strony wójta. Czy pieniądze są wydawane według harmonogramu według dotacji, i czy, kiedy była kontrola że strony gminy.
Dodano: 19.02.2019 17:40    Przez: ~Mieszkaniec
Widzę że ktoś dokładnie wie ile jest dawane pieniedzy na siatkarzy. Uhuhu czyżby komuś żal d... sciskal że ktoś ma mniej ?? Oj widzę że to problem największy ma inna dyscyplina sportowa z gminy Wilczyn 😉 piłkarze mają chyba 160 tyś na 5 lige i mało?? Niektórzy w 4 lidze mają mniejszy budżet niż oni i dają radę.. żal po prostu żal.
Dodano: 21.02.2019 17:19    Przez: ~Kibic
Ludzie o co wy robicie problemy? W każdym klubie jak się trafi jeden wychowanek to jest cud... U nas w klubie gra nas 3 dokładając do tego nowego zawodnika który jest praktycznie z wioski obok (skulsk), można powiedzieć że miejscowy Błażej który gra praktycznie od początku 2 ligi można powiedzieć że to jest chłopak który jest miejscowy... Czy wy nie rozumiecie że nie da się grać bez wzmocnień jeszcze na poziomie 2 ligi? Są grupy młodzieżowe chłopaków którzy jeżdżą z Michałem M. na różnego rodzaju turnieje sparingi mają treningi i podlegają pod klub LUKS Wilki Wilczyn są nowe grupy młodzieży szkolnej klas 4-6 gdzie też są pod szyldem klubu i odbywają treningi... Więc jeżeli wszystkiego nie wiecie to po co się udzielacie? Mentalność z zawiści jest straszna.. Mamy w powiecie 2 ligę i powinniśmy z tego się cieszyć, a z czasem poprzez bieżące szkolenie młodzieży może z 3 będzie 6 w składzie ale jest to proces złożony który trwać musi kilka lat... Zastanówcie się zanim robicie bzdurne oskarż ...
Dodano: 21.02.2019 09:58    Przez: ~Zawodnik Klubu
A zamiast narzekać na wójta, to powinniśmy się cieszyć że mamy możliwość rozwoju sportowego dla dzieci i młodzieży bo w niektórych gminach nie ma nic a w naszej dzieje się bardzo dużo. Więc trochę zastanowienia.
Dodano: 21.02.2019 10:07    Przez: ~Zawodnik Klubu